Хмельницька обласна рада
НазваХмельницька обласна рада
старонка1/7
Дата канвертавання24.12.2012
Памер0.91 Mb.
ТыпДокументы
  1   2   3   4   5   6   7

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА РАДАРІШЕННЯ


вісімнадцятої сесії

п’ятого скликання


від 24 грудня 2008 року № 1-18/2008


м.Хмельницький


Про депутатські запити


Відповідно до статті 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад” та керуючись пунктом 9 частини 1 статті 43, частиною 8 статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада


ВИРІШИЛА:


1. Інформацію про розгляд депутатських запитів взяти до відома (додається).

2. Зняти з контролю депутатські запити:

2.1. Гуменюка Василя Михайловича щодо забезпечення цементом виробництва ВАТ "Подільський цемент" підприємств і населення області.

2.2. Лейві Вадима Леонідовича щодо перевірки фактів незаконного отримання та використання ТОВ ІВК "Рідний край" смт Білогір’я дотації з державного бюджету на суму 951,0 тис.грн.

2.3. Яремчука Івана Дмитровича щодо передачі новозбудованого приміщення школи в с. Нове Село Ярмолинецького району на баланс управління освіти Ярмолинецької районної державної адміністрації

2.4. Яремчука Івана Дмитровича щодо радіофікації сіл Хмельницького і Старокостянтинівського районів.

2.5. Іващука Петра Володимировича щодо повернення сільгоспвиробникам коштів ТОВ ІВК "Агроцукор" за здану на Клембівський цукровий завод сировину.

2.6. Підскоцької Надії Костянтинівни щодо повернення приміщення центрального навчального корпусу Кам’янець-Подільського училища культури до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

2.7. Рудика Івана Леонтійовича щодо негативного впливу господарської діяльності ВАТ "Хмельницький цукровий завод" на життєдіяльність мешканців вулиць Калнишевського, Заводської, Яворницького та провулку Жовтневого м.Хмельницький

2.8. Вітряного Олеся Анатолійовича щодо перевірки законності дій Красилівського міського голови Гвоздьової Марії Костянтинівни

3. Продовжити термін виконання депутатських запитів:

3.1. Футорного Анатолія Васильовича щодо стану справ на державному підприємстві "Нігинський кар’єр", яке знаходиться на території Нігинської сільської ради Кам’янець–Подільського району та направити його на додатковий розгляд голові обласної державної адміністрації Гавчуку Івану Карловичу, голові обласної ради Гладуняку Івану Васильовичу, прокурору області Голубу Юрію Володимировичу, начальнику управління МВС України в області Гаврилюку Володимиру Івановичу.

Голові обласної державної адміністрації Гавчуку І.К., голові обласної ради Гладуняку І.В., прокурору області Голубу Ю.В., начальнику управління МВС України в Хмельницькій області Гаврилюку В.І. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Футорного А.В. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.2. Яхієва Адама Михайловича щодо спорудження на Кам’янець-Подільському ВАТ "Модуль" стану холодного прокату з відділенням травлення і лінією гарячого оцинкування металу, роботи інших виробництв, які є шкідливими для довкілля та негативно впливають на здоров’я мешканців міста і району, і направити його на додатковий розгляд голові обласної державної адміністрації Гавчуку Івану Карловичу, голові обласної ради Гладуняку Івану Васильовичу, начальнику державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Степановичу Віктору Михайловичу та головному державному санітарному лікарю Хмельницької області Коломійцю Миколі Петровичу.

Голові обласної державної адміністрації Гавчуку І. К., голові обласної ради Гладуняку І.В., начальнику державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Степановичу В.М. та головному державному санітарному лікарю Хмельницької області Коломійцю М.П. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Яхієва А.М і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.3. Олуйка Віталія Миколайовича щодо незаконного звільнення начальника управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Моцик Марії Адамівни і направити його на додатковий розгляд прокурору області Голубу Юрію Володимировичу.

Прокурору області Голубу Ю.В. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Олуйка В.М і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.


3.4. Клюса Ігоря Петровича щодо фальсифікації наказів керівництва радгоспу ім.Щорса і направити його на додатковий розгляд голові обласної державної адміністрації Гавчуку Івану Карловичу та прокурору області Голубу Юрію Володимировичу.

Голові обласної державної адміністрації Гавчуку І.К. та прокурору області Голубу Ю.В. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Клюса І.П. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.5. Клюса Ігоря Петровича щодо незаконних дій орендатора Цибульського В.І. в с.Нетечинці Віньковецького району та направити його на додатковий розгляд прокурору області Голубу Юрію Володимировичу.

Прокурору області Голубу Ю.В. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Клюса І.П. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.6. Вітряного Олеся Анатолійовича щодо перевірки законності дій голови Славутської райдержадміністрації Душнюк Галини Іванівни при передачі земель державної власності у приватну власність і направити його на додатковий розгляд голові обласної державної адміністрації Гавчуку Івану Карловичу та прокурору області Голубу Юрію Володимировичу.

Голові обласної державної адміністрації Гавчуку І.К. та прокурору області Голубу Ю.В. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Вітряного О.А. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.7. Вітряного Олеся Анатолійовича щодо перевірки законності дій голови Славутської райдержадміністрації Душнюк Галини Іванівни при передачі у приватну власність земельних ділянок на території Крупецької сільської ради і направити його на додатковий розгляд голові обласної державної адміністрації Гавчуку Івану Карловичу, прокурору області Голубу Юрію Володимировичу та начальнику управління МВС України в Хмельницькій області Гаврилюку Володимиру Івановичу.

Голові обласної державної адміністрації Гавчуку І.К., прокурору області Голубу Ю.В. та начальнику управління МВС України в Хмельницькій області Гаврилюку В.І. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Вітряного О.А. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.8. Вітряного Олеся Анатолійовича щодо перевірки законності дій виконуючого обов’язки голови Кам’янець - Подільської районної державної адміністрації Яреми Ростислава Тарасовича та направити його на додатковий розгляд голові обласної державної адміністрації Гавчуку Івану Карловичу, прокурору області Голубу Юрію Володимировичу, начальнику управління МВС України в Хмельницькій області Гаврилюку Володимиру Івановичу .

Голові обласної державної адміністрації Гавчуку І.К., прокурору області Голубу Ю.В., начальнику управління МВС України в Хмельницькій області Гаврилюку В.І. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Вітряного О.А. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.9. Вітряного Олеся Анатолійовича щодо перевірки законності дій Лісовогринівецького сільського голови Грицини Євгена Дмитровича та направити його на додатковий розгляд голові обласної державної адміністрації Гавчуку Івану Карловичу, прокурору області Голубу Юрію Володимировичу, начальнику управління МВС України в Хмельницькій області Гаврилюку Володимиру Івановичу.

Голові обласної державної адміністрації Гавчуку І.К., прокурору області Голубу Ю.В., начальнику управління МВС України в Хмельницькій області Гаврилюку В.І. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Вітряного О.А. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.10. Рудика Івана Леонтійовича щодо фінансування та зміцнення матеріально-технічної бази Хмельницького обласного навчально-курсового комбінату та направити його на додатковий розгляд голові обласної державної адміністрації Гавчуку Івану Карловичу та голові обласної ради Гладуняку Івану Васильовичу.

Голові обласної державної адміністрації Гавчуку І.К. та голові обласної ради Гладуняку І.В. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Рудика І.Л. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.11. Рудика Івана Леонтійовича щодо рейдерських атак на власників об’єктів нерухомості, зокрема - Балова П.О., з метою незаконного позбавлення права власності та направити його на додатковий розгляд голові обласної державної адміністрації Гавчуку Івану Карловичу та прокурору області Голубу Юрію Володимировичу.

Голові обласної державної адміністрації Гавчуку І.К. та прокурору області Голубу Ю.В. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Рудика І.Л. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.12. Рудика Івана Леонтійовича щодо силового захоплення об’єктів права приватної власності ТзОВ " Нові аграрні технології" та направити його на додатковий розгляд голові обласної державної адміністрації Гавчуку Івану Карловичу та прокурору області Голубу Юрію Володимировичу.

Голові обласної державної адміністрації Гавчуку І.К. та прокурору області Голубу Ю.В. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Рудика І.Л. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.13. Грінкевича Василя Федоровича щодо розміщення мережі аптек Хмельницької обласної фірми „Фармація” в обласних лікувально-профілактичних закладах та направити його на додатковий розгляд голові обласної державної адміністрації Гавчуку Івану Карловичу та голові обласної ради Гладуняку Івану Васильовичу.


Голові обласної державної адміністрації Гавчуку І.К. та голові обласної ради Гладуняку І.В. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Грінкевича В.Ф. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.14. Скальського Василя Володимировича щодо вирішення питання по завершенню будівництва житлового будинку по вул. Водопровідна 42/1, м. Хмельницький, замовником якого є ВКБ УМВС України у Хмельницькій області, а генпідрядником ЗАТ "Ярмолинецький "Агробуд" та направити його на додатковий розгляд начальнику управління МВС України в області Гаврилюку Володимиру Івановичу.

Начальнику управління МВС України в області Гаврилюку В.І. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Скальського В.В. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.15. Мілінчука Ігоря Анатолійовича щодо перевірки інформації про заробітну плату майстра-приймальника ПП – автоцентр "ЛИГА – ІІ" Буяновського А.Б. та направити його на додатковий розгляд прокурору області Голубу Юрію Володимировичу.

Прокурору області Голубу Ю.В. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Мілінчука І.А. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.16. Капусняка Петра Карповича щодо перевірки законності реалізації майна бувшого цегельного заводу ТОВ "Поділля" с.Браїлівка Новоушицького району та направити його на додатковий розгляд прокурору області Голубу Юрію Володимировичу.

Прокурору області Голубу Ю.В. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Капусняка П.К. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.17. Капусняка Петра Карповича щодо перевірки законності продажу недобудованої споруди поштового відділення в смт Нова Ушиця та направити його на додатковий розгляд прокурору області Голубу Юрію Володимировичу.

Прокурору області Голубу Ю.В. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Капусняка П.К. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.18. Шуляка Василя Корнійовича щодо перевірки законності дій голови Хмельницької обласної федерації футболу Федоренка В.І. стосовно юних футболістів Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи та направити його на додатковий розгляд голові обласної державної адміністрації Гавчуку Івану Карловичу та прокурору області Голубу Юрію Володимировичу.

Голові обласної державної адміністрації Гавчуку І.К. та прокурору області Голубу Ю.В. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Шуляка В.К. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.19. Яглінського Валерія Станіславовича щодо передбачення в обласному бюджеті на 2009 рік коштів на завершення будівництва Вовковинецької дільничої лікарні та направити його на додатковий розгляд голові обласної державної адміністрації Гавчуку Івану Карловичу.

Голові обласної державної адміністрації Гавчуку І.К. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Яглінського В.С. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.20. Кулакова Володимира Івановича щодо зволікання та невжиття заходів стосовно розслідування кримінальної справи за фактом смерті у Хмельницькому пологовому будинку Фоміної Наталії Феодосіївни та направити його на додатковий розгляд прокурору області Голубу Юрію Володимировичу .

Прокурору області Голубу Ю. В. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Кулакова В.І. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.21. Кулакова Володимира Івановича щодо перевірки законності дій начальника відділу земельних ресурсів Летичівської районної державної адміністрації Способа О.П. та Шрубківського сільського голови Демкова М.А. і порушень, допущених при передачі в оренду ПСП "Шрубківське" земельних ділянок із земель резерву Шрубківської сільської ради та направити його на додатковий розгляд прокурору області Голубу Юрію Володимировичу .

Прокурору області Голубу Ю. В. до 24 січня 2009 року поінформувати депутата обласної ради Кулакова В.І. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

4. Не розглядати до отримання остаточних висновків спеціально створеної комісії депутатський запит Стадника Михайла Васильовича щодо банкрутства та подальшої ліквідації Хмельницького обласного промислово-будівельного підприємства "Комунрембуд".

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради Грищука В.С. і постійну комісію обласної ради з питань регламенту, організації роботи обласної ради, депутатської діяльності та етики (голова комісії Побережний А.І.).


Голова ради І.Гладуняк

Додаток

до рішення 18 сесії

обласної ради

від 24 грудня 2008 року

№ 1-18/2009


ІНФОРМАЦІЯ

щодо розгляду запитів депутатів обласної ради1.

Гуменюка В.М.

Отримано відповідь першого заступника голови обласної державної адміністрації М. Дерикота

Щодо забезпечення цементом виробництва ВАТ „Подільський цемент” підприємств і населення області


На виконання депутатського запиту щодо забезпечення цементом виробництва ВАТ «Подільський цемент» підприємств і населення області повідомлено, що ситуацію на ринку цементу опрацьовано з ВАТ «Подільський цемент».

В 2007 році на цементному ринку України спостерігався незначний дефіцит цементу, в тому числі у Хмельницькій області.

З метою ліквідації проблеми, керівництвом ВАТ «Подільський цемент» прийнято рішення про введення додаткових потужностей. Так, в 2007 році інвестовано у виробництво 27 млн. грн. і запущено 5-ту обертову піч. Це дало можливість в 2008 році випустити додатково 400 тис. тонн цементу. Крім того, інвестується 200 млн. євро у будівництво принципово нового виробництва на території діючого заводу, що дасть змогу в 2010 році випускати додатково 2 - 3,0 млн. тонн цементу.

Підприємство повністю відмовилось від експорту цементу і пріоритетом поставок зробило корпоративних клієнтів, які протягом багатьох років працюють лише з продукцією ВАТ «Подільський цемент». Вжиті заходи сприяли повному забезпеченню потреб населення та підприємств області в цементній продукції протягом першого півріччя поточного року.

За 6 місяців 2008 р. в Хмельницьку область поставлено на 45,5 тис. тонн цементу більше, ніж за аналогічний період минулого року.

На даний момент залишок на складах підприємства складає понад 30000 тонн навального цементу, 10000 тонн фасованого. В зв’язку зі зниженням темпів росту будівництва також зменшились об’єми реалізації. У зв’язку з цим підприємством припинено роботу двох технологічних ліній. Крім того підприємство відчуває жорстку конкуренцію в зв’язку з тим, що найбільші заводи ЗБК області отримують продукцію і від інших цементних заводів України.

ВАТ «Подільський цемент» готове посприяти збільшенню реалізації цементу споживачам Хмельницької області та готові розглянути питання щодо зниження цін.

Депутата обласної ради Гуменюка В.М. поінформовано.


2.

Лейві В. Л.


Отримано відповідь в.о. прокурора Хмельницької області В. Твердохліба

Щодо перевірки фактів незаконного отримання та використання ТОВ ІВК «Рідний край»

смт Білогір’я дотації з державного бюджету на суму 951,0 тис.грн


Запит депутата обласної ради Лейві В.Л. щодо незаконного отримання ТОВ ІВК «Рідний край» дотації з державного бюджету розглянуто.

З’ясовано, що в грудні 2007 року управління агропромислового розвитку в Білогірському районі у відповідності до Порядку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 348 від 01.03.2007 року «Про використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку тваринництва» та на підставі поданих комісії документів перерахувало ТОВ ІВК «Рідний край»

м. Ізяслав через ВДК у Білогірському районі 951 тис. гривень за закуплені племінні корови та відновлення тваринницьких ферм в с. Весняне Білогірського району.

За наслідками проведеної перевірки законності отримання дотації ТОВ ІВК «Рідний край», прокуратурою Білогірського району 12 вересня поточного року обґрунтовано відмовлено в порушенні кримінальної справи на підставі ст.6 п.12 КПК України


Депутата обласної ради Лейві В.Л. поінформовано.


Отримано відповідь в. о. начальника Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області В.Слободянюка

Депутатський запит депутата обласної ради Лейві В.Л. від 30.07.2008 року щодо незаконного отримання ТОВ ІВК «Рідний край» м. Ізяслав дотації з державного бюджету в сумі 951,0 тис. грн. розглянуто.

Повідомлено, що Управлінням в 2008 році здійснювалась перевірка вказаних фактів, в зв’язку з цим було ініційовано проведення контрольно – ревізійним управлінням перевірки законності виділення та використання зазначених бюджетних коштів.

16.05.2008 року матеріали перевірки разом з актом ревізії КРУ направлені в прокуратуру Хмельницької області для прийняття рішення.


Депутата обласної ради Лейві В.Л. поінформовано.


3.

Яремчука І. Д.


Отримано відповідь першого заступника голови обласної державної адміністрації М. Дерикота

Щодо передачі новозбудованого приміщення школи в с. Нове Село Ярмолинецького району на баланс управління освіти Ярмолинецької районної державної адміністрації


В обласній державній адміністрації розглянуто депутатський запит депутата Хмельницької обласної ради Яремчука І.Д. щодо передачі незавершеного будівництва Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст. Ярмолинецького району на баланс відділу освіти Ярмолинецької райдержадміністрації.

Повідомлено, що на даний час прокуратура Ярмолинецького району оскаржує в апеляційному порядку в Житомирському апеляційному суді рішення господарського суду Хмельницької області про відмову в позові щодо визнання недійсними біржових торгів від 15.07.2008 р., на яких ліквідатором СТОВ «Відродження» Кіреєвим І.Л. продано незавершене будівництво школи у с. Нове Село Ярмолинецького району.

Житомирським апеляційним судом 13 жовтня 2008 року винесено ухвалу про призупинення демонтажу приміщення школи до розгляду цієї справи, який призначено на 20 листопада 2008 року.

Тому питання щодо передачі незавершеного будівництва Новосільської ЗОШ на баланс відділу освіти Ярмолинецької райдержадміністрації може розглядатись лише після вирішення судом справи по суті.

Окрім того повідомляємо, що обласна державна адміністрація здійснює функцію управління майном підприємств, установ та організацій, що належить до сфери її управління. Незавершене будівництво Новосільської ЗОШ не відноситься до такого майна. Також обласна державна адміністрація не здійснює контроль за діяльністю суб’єктів господарювання і не може втручатися у діяльність ліквідатора під час процедури банкрутства.


Депутата обласної ради Яремчука І.Д. поінформовано.


4.

Яремчука І. Д.


Отримано відповідь першого заступника голови обласної державної адміністрації М. Дерикота

Щодо радіофікації сіл Хмельницького і Старокостянтинівського районів


Обласна адміністрація та відповідні її підрозділи спільно з Хмельницькою філією ВАТ «Укртелеком» відповідно до рішення сімнадцятої сесії обласної ради уважно розглянули депутатський запит Яремчука Івана Дмитровича щодо радіофікації сіл Хмельницького і Старокостянтинівського районів та по суті порушених питань повідомили.

Станом на 01.10.2008 року у Старокостянтинівському районі нараховується 2998 радіоточок, з них 2770 в населення та 228 в юридичних осіб. В останні роки на мережі проводового мовлення має місце тенденція по скороченню кількості радіоточок, внаслідок відмови абонентів через низьку їх платоспроможність та велику дебіторську заборгованість (станом на 01.10.2008 р. складає 23,5 тис. грн.).

За період з січня по жовтень 2008 року кількість радіоточок зменшилась проводове мовлення відсутнє, з них в 3-х населених пунктах по причині аварійного стану ліній електропередач. Із закладів соціального призначення в Старокостянтинівському районі на даний час радіофіковані: сільські ради - 23 із 30, фельдшерсько-акушерські пункти - 42 із 69, дитячі садки - 5 із 8. Для прискорення відновлення радіоліній і якісних змін у забезпеченні населення району проводовим мовленням необхідні витрати близько 40,5 тис. грн.на 196 або на 3%. У 16-ти населених пунктах району

Мережа проводового радіомовлення у Хмельницькому районі на даний час складає 4642 радіоточки. За 9 місяців поточного року кількість радіоточок зменшилась на 976 або на 21%. Слід відмітити, що на даний час відсутні радіоточки: в 4 населених пунктах та закладах соціального призначення - 20 сільських радах, в 49 фельдшерсько-акушерських пунктах та 36 школах.

Зважаючи на те, що радіомовлення є і надалі залишатиметься одним із засобів донесення суспільно важливої інформації до широких верств населення, особливо в сільській місцевості, просимо ініціювати фінансування з місцевих бюджетів для забезпечення проводовим мовленням населених пунктів Хмельницького і Старокостянтинівського районів з урахуванням попиту абонентів.

В свою чергу облдержадміністрація і надалі координуватиме діяльність Хмельницької філіі ВАТ "Укртелеком" щодо забезпечення споживачів проводовим мовленням при умові своєчасної оплати як за встановлення радіоточок, так і за користування послугами зазначеної галузі телекомунікацій.

Депутата обласної ради Яремчука І.Д. поінформовано.


5.

Футорного А.В.

Отримано відповідь в.о. прокурора Хмельницької області

В. Твердохліба


Щодо стану справ на державному підприємстві «Нігинський кар’єр», яке знаходиться на території Нігинської сільської ради Кам’янець–Подільського району

Запит депутата Хмельницької обласної ради Футорного А.В. щодо стану справ на ДП «Нігинський кар’єр» розглянуто.

Повідомлено, що прокуратурою Кам’янець - Подільського району розслідується кримінальна справа, порушена за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України за фактом зловживання службовим становищем службовими особами ДП «Нігинський кар’єр» при відчуженні майна підприємства.

Окрім того, СВ Кам’янець – Подільського РВ УМВСУ в області проводиться досудове слідство у кримінальній справі, порушеній за ознаками складу злочинів, передбачених ст.ст.185 ч.3, 357 ч.2 КК України за фактом таємного викрадення бухгалтерських документів, печатки та майна з адміністративного приміщення ДП «Нігинський кар’єр» .

Хід розслідування кримінальних справ прокуратурою області контролюється.


Депутата обласної ради Футорного А.В. поінформовано.


Отримано відповідь начальника Управління МВС України в Хмельницькій області В.Гаврилюка

Повідомлено, що на виконання п.3.1 рішення сімнадцятої сесії обласної ради п’ятого скликання від 1 жовтня 2008 року № 1-17/2008 працівниками УМВС України в Хмельницькій області з 05.02.2008 по 19.02.2008 року проводилась перевірка по заяві т.в.о. директора ДП «Нігинський кар’єр» с.Сахкамінь Кам’янець - Подільського району Чернюка М.І. щодо неправомірних дій бувшого директора ДП «Нігинський кар’єр» Ткачука А.А.

В результаті перевірки встановлено, що в період з 24.11.2004 по 21.08.2007 року директором Державного підприємства «Нігинський кар’єр» являвся Ткачук А.А., яким за вказаний період часу було відчужено по заниженій вартості на користь ПП ВКП «Нігинсахкампрпом» нерухоме майно вказаного підприємства.

Відчуження вищевказаного майна здійснювалось без погодження з Міністерством аграрної політики України, що передбачено статутом ДП «Нігинський кар’єр», про що свідчить лист Міністерства аграрної політики України. Зі слів т.в.о. директора ДП «Нігинський кар’єр» Чернюка М.І., дане майно реалізовувалось по заниженій вартості.

Щодо незаконності вилучення земельних ділянок у ДП «Нігинський кар’єр» та передачі їх в оренду ПП ВКФ «Нігинсахкампрпом», подальшою перевіркою було встановлено, що за заявою землекористувача (ДП «Нігинський карєр»), Кам’янець – Подільською районною державною адміністрацією було припинено у встановленому законом порядку користування земельною ділянкою площею 50,1246 га та відповідно до заяви ПП ВКП «Нігинсахкампрпом» вказану земельну ділянку передано в оренду вказаному підприємству, у зв’язку з придбанням приміщень та обладнання, що розташоване на даній площі.

Оскільки по зібраних матеріалах в діях Ткачука А.А. вбачались ознаки злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України 10.02.2008 року, матеріали на 149 аркушах за вих. № 6/435 направлено в прокуратуру Кам’янець – Подільського району для прийняття рішення згідно ст.97 КПК України. Також перевірку по аналогічних фактах здійснювали прокуратура Кам’янець - Подільського району та СДСБЕЗ Кам’янець – Подільського РВ МВСУ. Після чого всі вищевказані матеріали перевірки для вивчення були витребувані прокуратурою Хмельницької області, а пізніше генеральною прокуратурою України.

22 травня 2008 року генеральною прокуратурою України за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами ДП «Нігинський кар’єр» с. Сахкамінь Кам’янець - Подільського району порушено кримінальну справу за ч.2 ст.364 КК України та направлено для проведення досудового слідства до прокуратури Кам’янець – Подільського району.


Депутата обласної ради Футорного А.В. поінформовано.


Отримано відповідь заступника голови обласної ради О.Хавронюка


Повідомлено наступне. 16 жовтня поточного року відбулася зустріч жителів с. Сахкамінь з представниками Хмельницької обласної ради, а саме: заступником голови обласної ради Хавронюком О.М., начальником відділу управління спільної власності територіальних громад виконавчого апарату Бохонок Л.О. та обласної ТРК «Поділля центр».

Мета зустрічі: розібратися в ситуації, яка склалася в с.Сахкамінь та с. Нігин Кам’янець - Подільського району.

Вирішили:

 1. Кам’янець-Подількій районній держадміністрації на 2009р.:

1.1. Передбачити фінансування з обласного та місцевого бюджетів щодо розвитку Нігинської сільської ради, а саме на оновлення та удосконалення системи водопостачання, водовідведення, поводження з побутовими відходами.

1.2. Відпрацювати відповідно до чинного законодавства тарифи за надання послуг КП «Сахкаміньське» для подальшого розвитку місцевості та комунального підприємства.

1.3. Посприяти в прискоренні розгляду кримінальної справи з даної проблеми.

1.4. Забезпечити виконання по усуненню недоліків в с. Сахкаміньське в найкоротші терміни.

2. Голові Нігинської сільської ради (Берник Т.С.) спільно з в.о. директорм ДП «Нігинський кар’єр» скласти соціальну угоду про спільну діяльність щодо розвитку громади с. Сахкамінь та с. Нігин та представити проект угоди в обласну раду.

3. До 22.12.2008р. провести спільне засідання з представниками Хмельницької обласної ради та Хмельницької облдержадміністрації по підведенню підсумків усунення недоліків, які турбують На сьогодні громаду с. Сахкамінь.


Депутата обласної ради Футорного А.В. поінформовано.

Отримано відповідь першого заступника голови обласної державної адміністрації М. Дерикота


У зв’язку з продовженням терміну виконання Вашого депутатського запиту про стан справ на ДП „Нігинський кар’єр” додатково до інформації, викладеної в листі від 10.07.2008 №68/28-38-3037/2008, повідомляємо наступне.

Для виведення підприємства з кризового стану, 26 серпня 2008 року наказом Міністерства аграрної політики України № 165-п на посаду виконуючого обов'язки директора ДП „Нігинський кар'єр" був призначений Ковтун Олексій Олексійович.

Станом на даний час за численними скаргами ДП „Нігинський кар'єр" по фактах розкрадання державного майна прокуратурою Кам'янець-Подільського району порушена кримінальна справа та проводяться слідчі дії по збору доказових матеріалів.

За останні місяці підприємство почало працювати майже на повну виробничу потужність. Вийти підприємству на повну виробничу потужність перешкоджає нестача кваліфікованих працівників та низький рівень активності споживачів продукції підприємства внаслідок фінансової кризи.

Кількість працюючих на державному підприємстві „Нігинський кар'єр" - 54 особи. Рівень заробітної плати становить від 545 гривень на місяць до 3000,0 гривень на місяць.

За рахунок спільної діяльності ДП «Нігинський кар’єр» та ТОВ «Ресурс – інвест – 2007» (за дозволом Міністерства аграрної політики України визначений інвестор):

 • оновлено автомобільний парк - придбано 9 вантажних автомобілів Мersedes, 2 автонавантажувача , 2 автомобілі Белаз, 4 автомобілі Камаз, Газель, Нива; відремонтовано 4 автомобілі Белаз, 5 автомобілів Краз, автокран на базі автомобіля Краз, автовишка на базі автомобіля ГАЗ-53;

 • відремонтовано 2 екскаватори типу ЕКГ-4,6;

 • придбано новий бутобій на базі екскаватора ЕО-6122;

 • проведений ремонт залізничних колій;

 • відремонтовано бульдозер Т-150;

 • відремонтовано грейдер;

 • відремонтовано автомобільні ваги;

 • реконструйовано та відремонтовано склад ПММ;

 • погашено заборгованість по заробітній платі з нарахуваннями в загальному розмірі 245 000 гривень;

Обсяги виробництва на ДП „Нігинський кар’єр” складають за жовтень 2008 року:

 • вапнякове борошно - 944 тонни;

 • камінь вапняковий фракції 40-80 мм - 3201,5 тонни;

 • камінь вапняковий фракції 80-120 мм - 7631 тонни;

 • камінь вапняковий фракції 120-150 мм - 5497 тонн;

 • щебінь вапняковий фракції 20-40 мм - 3099 тонн;

 • відсів фракції 0-20 мм - 14269 тонн.


Теперішнім керівництвом підприємства заплановано:

 • нарощення виробництва;

 • збільшення виробничих потужностей;

 • модернізація основних засобів підприємства;

 • придбання нового обладнання;

 • збільшення робочих місць.

Питання діяльності ДП „Нігинський кар’єр” знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації, 02 жовтня 2008 року під головуванням заступника голови облдержадміністрації Кирилюка В.Б. була проведена нарада щодо вивчення ситуації, яка склалася на державному підприємстві „Нігинський кар’єр”. Протокольним рішення наради було визначено – відновлення виробництва та перспективи діяльності до 2010 роки ДП „Нігинський кар’єр”.

Депутата обласної ради Футорного А.В. поінформовано.

  1   2   3   4   5   6   7

Дадаць дакумент у свой блог ці на сайт

Падобныя:

Хмельницька обласна рада iconУкраїна хмельницька обласна рада
Керуючись статтями 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

Хмельницька обласна рада iconХмельницька обласна рада
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

Хмельницька обласна рада iconХмельницька обласна рада
Керуючись пунктом 2 частини 1 статті 43 та статтею 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

Хмельницька обласна рада iconХмельницька обласна рада
З метою забезпечення зайнятості населення та соціального захисту громадян, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України...

Хмельницька обласна рада iconУкраїна хмельницька обласна рада
Керуючись статтею 43, частиною першою статті 55, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

Хмельницька обласна рада iconХмельницька обласна рада
Закону України „Про рослинний світ” та керуючись частиною 2 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна...

Хмельницька обласна рада iconХмельницька обласна рада
Розглянувши проекти створення заповідних територій та об’єктів, відповідно до статей 53, 54, 55 Закону України "Про природно-заповідний...

Хмельницька обласна рада iconУкраїна хмельницька обласна рада
Обговоривши безпрецедентні цинічні дії членів Євразійського союзу молоді, вчинені 18 жовтня 2007 року, відповідно до статей 21 та...

Хмельницька обласна рада iconХмельницька обласна рада
Відповідно до статті 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад” та керуючись пунктом 9 частини 1 статті 43, частиною 8...

Хмельницька обласна рада iconХмельницька обласна рада
Відповідно до статті 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та керуючись пунктом 9 частини першої статті 43, частиною...

Размесціце кнопку на сваім сайце:
be.convdocs.org


База данных защищена авторским правом ©be.convdocs.org 2012
звярнуцца да адміністрацыі
be.convdocs.org
Галоўная старонка