Хмельницька обласна рада
НазваХмельницька обласна рада
старонка1/2
Дата канвертавання21.11.2012
Памер295.84 Kb.
ТыпДокументы
  1   2УКРАЇНА


ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


П’ЯТЕ СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ


двадцять восьмої сесії


від 26 травня 2010 року № 1-28/2010


м.Хмельницький


Про депутатські запити


Відповідно до статті 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та керуючись пунктом 9 частини першої статті 43, частиною восьмою статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада


ВИРІШИЛА:


1. Інформацію про розгляд депутатських запитів взяти до відома (додається).

2. Зняти з контролю депутатські запити:

2.1. Вітряного Олеся Анатолійовича щодо електропостачання урочища «Перевал» (с.Гуменці Кам’янець-Подільського району).

2.2. Вітряного Олеся Анатолійовича щодо зволікання у направленні клопотання стосовно приватизації шляхом викупу виробничо-торговельним підприємством «Алмаз» державної частки об’єкту 681/8, що розташований у с.Іванківці Хмельницького району.

3. Продовжити термін виконання депутатських запитів:

3.1. Кулакова Володимира Івановича щодо зволікання та невжиття заходів стосовно розслідування кримінальної справи за фактом смерті у Хмельницькому пологовому будинку Фоміної Наталії Феодосіївни та направити його на додатковий розгляд голові обласної ради Гладуняку Івану Васильовичу, голові обласної державної адміністрації Ядусі Василю Степановичу.

Голові обласної ради Гладуняку І.В., голові обласної державної адміністрації Ядусі В.С. до 26 червня 2010 року поінформувати депутата обласної ради Кулакова В.І. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.


3.2. Рудика Івана Леонтійовича щодо бездіяльності органів прокуратури Хмельницької області та Хмельницького району відносно порушення вимог земельного законодавства службовими особами Хмельницької районної державної адміністрації та направити його на додатковий розгляд голові обласної державної адміністрації Ядусі Василю Степановичу, начальнику Головного управління Держкомзему у Хмельницькій області Лахмотову Олександру Петровичу.

Голові обласної державної адміністрації Ядусі В.С., начальнику Головного управління Держкомзему у Хмельницькій області Лахмотову О.П. до 26 червня 2010 року поінформувати депутата обласної ради Рудика І.Л. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.3. Грінкевича Василя Федоровича щодо розміщення мережі аптек Хмельницької обласної фірми «Фармація» в обласних лікувально-профілактичних закладах та направити його на додатковий розгляд голові обласної державної адміністрації Ядусі Василю Степановичу, голові обласної ради Гладуняку Івану Васильовичу.

Голові обласної державної адміністрації Ядусі В.С., голові обласної ради Гладуняку І.В. до 26 червня 2010 року поінформувати депутата обласної ради Грінкевича В.Ф. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.4. Вітряного Олеся Анатолійовича щодо перевірки законності дій Лісовогринівецького сільського голови Грицини Євгена Дмитровича та направити його на додатковий розгляд голові обласної державної адміністрації Ядусі Василю Степановичу.

Голові обласної державної адміністрації Ядусі В.С. до 26 червня 2010 року поінформувати депутата обласної ради Вітряного О.А. і обласну раду про результати розгляду депутатського запиту.

3.5. Бесєди Людмили Василівни щодо вивчення ситуації і прийняття відповідних порядків та положень по використанню гідротехнічних споруд області до остаточного вирішення даного питання.

3.6. Бесєди Людмили Василівни щодо порушення перед правоохоронними органами питання про недотримання вимог чинного законодавства при видобутку мінеральної води Сатанівського родовища до остаточного вирішення даного питання.

3.7. Осадчого Василя Петровича, Шуляка Василя Корнійовича, Шаренко Марії Григорівни, Підскоцької Надії Костянтинівни, Овчарука Анатолія Онисимовича, Лісового Віталія Митрофановича, Марченка Володимира Леонідовича щодо правомірності використання коштів обласного бюджету в сумі 99 тисяч гривень на ремонт дороги в с. Смотрич Кам’янець-Подільського району до завершення проведення відповідних перевірок.


4. Не розглядати до отримання остаточних висновків спеціально створених комісій депутатські запити:

4.1. Гуменюка Василя Михайловича щодо надання інформації про стан збереження та використання державного майна військових містечок і майданчиків, що перебувають у сфері управління облдержадміністрації.

Питання про результати роботи комісії заслухати на черговій сесії обласної ради.

4.2. Рудика Івана Леонтійовича щодо ситуації, яка склалася навколо Збручанського родовища мінеральних вод.

Питання про результати роботи комісії заслухати на черговій сесії обласної ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради Грищука В.С. і постійну комісію обласної ради з питань регламенту, організації роботи обласної ради, депутатської діяльності та етики (голова комісії Побережний А.І.).


Голова ради І.Гладуняк


Додаток

до рішення двадцять восьмої

сесії обласної ради

від 26 травня 2010року

№ 1-28/2010


ІНФОРМАЦІЯ

щодо розгляду запитів депутатів обласної ради1.

Вітряного О.А.Направлено Ядусі В.С., Олуйку В.М.

Щодо електропостачання урочища «Перевал» (с.Гуменці Кам’янець – Подільського району)


Отримано відповідь голови обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олуйка В.М.


Відповідно до рішення двадцять сьомої сесії Хмельницької обласної ради п’ятого скликання від 24.03.2010 року № 1.1-27/2010 на розгляд Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України направлено запит депутата Хмельницької обласної ради вітряного Олеся Анатолійовича (вул. Прибузька, 12, кв.10, м.Хмельницький, 29000) щодо дій ВАТ ЕК «Хмельницькобленерго» в особі Кам’янець – Подільського району електричних мереж, які полягають у відмові підприємцю Гільовському В.І. (м. Кам’янець – Подільський) в приєднанні електроустановок шашличного містечка «Перевал», розташованого вздовж автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці в районі с. Гуменці Кам’янець – Подільського району до електричних мереж Енергопостачальника.

За результатами розгляду депутатського запиту Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України повідомляє наступне.

Розпорядженням адміністративної колегії обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 17.07.2009 року № 82-р розпочато розгляд справи № 02-12/80-09 відносно ВАТ ЕК «Хмельницькобленерго» в особі Кам’янець – Подільського РЕМ за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом другим статті 50, частиною першою статті 13 та пунктами першим та п’ятим частини другої статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем, шляхом:

вчинення дій, що призвели до ущемлення інтересів суб’єктів господарювання, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку;

встановлення таких умов реалізації товару, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.


Депутата обласної ради Вітряного О.А. поінформовано.

Отримано відповідь заступника голови обласної державної адміністрації Л.Гураля


Запит депутата обласної ради Вітряного О.А. до голови облдержадміністрації від 14.09.2009 р. № 82 щодо електропостачання урочища «Перевал» розглянуто спільно з ВАТ ЕК «Хмельницькобленерго» і повідомлено наступне.

Після узгодження питання щодо надання ПП Гільовським В.І. необхідних документів, 02.04.2010 р. на ЛЕП 10 кВ, КТП 10/0,4 кВ та електроустановки 0,4 кВ шашличного містечка «Перевал» подано напругу.


Депутата обласної ради Вітряного О.А. поінформовано.


2.

Вітряного О.А.

Направлено Ядусі В.С.

Щодо зволікання у направленні клопотання стосовно приватизації шляхом викупу виробничо-торговельним підприємством «Алмаз» державної частки об’єкту 681/8, що розташований у с.Іванківці Хмельницького районуОтримано відповідь заступника голови обласної державної адміністрації Л.Гураля


Пункт 3.5. рішення двадцять сьомої сесії Хмельницької обласної ради від 24 березня 2010 року № 1-27/2010 «Про депутатські запити», а саме – депутатський запит Вітряного Олеся Анатолійовича щодо зволікання у направленні клопотання стосовно приватизації шляхом викупу виробничо-торговельним підприємством «Алмаз» державної частки об’єкту 681/8, що розташований у с.Іванківці Хмельницького району, розглянуто.

Повідомляю, що розпорядженням голови облдержадміністрації від 18 грудня 2009 року № 459/2009-р створено комісію з вивчення ситуації, що склалася навколо майнового комплексу військового містечка № 10 об'єкту 681/8, розташованого в с.Іванківці Хмельницького району.

Комісією з’ясовано, що рішення Олешинської сільської ради від 21 вересня 2000 року № 7 «Про затвердження матеріалів інвентаризації земель та виготовлення Державного акту на право постійного користування землею Хмельницькому виробничо – торговельному підприємству «Алмаз», яке стало підставою для видачі Державного акту на право постійного користування землею указаному суб’єкту господарювання, що посвідчує право користування земельною ділянкою площею 9,8 гектара, прийняте з порушенням чинного на момент його прийняття законодавства.

На час видачі Державного акту на право постійного користування виробничо – торговельне підприємство «Алмаз» не було власником господарських будівель, а лише користувачем об’єктів нерухомості, згідно з договором від 27 липня 1998 року, яким Хмельницька обласна державна адміністрація в особі управління економіки передала в безоплатне користування майно та земельну ділянку терміном на 25 років.

Довідково. Відповідно до ст.30 Земельного Кодексу України (чинного на 21.09.2000) при передачі підприємствами, установами і організаціями будівель та споруд іншим підприємствам, установам та організаціям разом з цими об’єктами до них переходить право користування земельною ділянкою, на якій знаходяться зазначені будівлі та споруди і може бути постійним або тимчасовим. Постійним визнається землекористування без заздалегідь установленого строку.

Крім того, зафіксована ціла низка порушень щодо цільового використання земель.

Враховуючи можливе порушення інтересів держави у ситуації, що склалася, прокуратурі області направлено лист для відповідного реагування.

Прокуратура області листом від 18 березня 2010 року № 07-348 вих.10 повідомила, що працює над вивченням матеріалів з цього питання.

Одночасно інформуємо, Фонд державного майна України повідомив (лист від 19 квітня 2010 року № 10-16-4579) про зупинення розгляду питань щодо погодження передачі та відчуження державного майна на виконання пункту 3 витягу з протоколу № 10 засідання Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2010 року.

Після отримання висновків перевірки прокуратурою області порушене у зверненні питання буде розглянуто.

Депутата обласної ради Вітряного О.А. поінформовано.


3.

Кулакова В. І.

Направлено Гладуняку І.В.

Щодо зволікання та невжиття заходів стосовно розслідування кримінальної справи за фактом смерті у Хмельницькому пологовому будинку Фоміної Наталії Феодосіївни


Отримано відповідь прокурора Хмельницької області Ю.Голуба

Повідомляю, що Ваше звернення на підтримання депутатського запиту Кулакова В.А. з приводу необ’єктивного, на його думку, розслідування і закриття кримінальної справи № 19/4371, порушеної за ч.1 ст.140 КК України за фактом неналежного виконання професійних обов'язків медичними працівниками Хмельницького міського пологового будинку, що спричинило смерть породіллі Фоміної Н.Ф., розглянуто.

Роз’яснюю, що 09.02.2009 заступником начальника СВ СУ УМВСУ Антонюком С.Ф. у порушенні кримінальної справи за ч.1 ст.140 КК України стосовно медичних працівників пологового будинку Богачова Е.І., Мартинюка В.М., Решетова Л.М., Якубовського А.Ф., Кібіцького О.Д., Закревського Ю.В., Жук А.О. відмовлено на підставі п.2 ст.6 КПК України.

30.06.2009 старшим слідчим СВ СУ УМВСУ в області Бистрицьким Д.Д. кримінальна справа остаточно закрита з тих же підстав.

28.03.2010 Хмельницьким міськрайонним судом при розгляді скарги Фоміна Д.Д. та Фоміної Н.Ф. постанова про закриття кримінальної справи залишена без змін, а скарга – без задоволення.

26.04.2010 при розгляді справи за апеляційною скаргою вказаних осіб відповідна постанова Хмельницького міськрайсуду залишена без змін, а апеляційна скарга – без задоволення.


Депутата обласної ради Кулакова В.І. поінформовано.


4.

Рудика І.Л.

Направлено Ядусі В.С., Лахмотову О.П.


Щодо бездіяльності органів прокуратури Хмельницької області та Хмельницького району відносно порушення вимог земельного законодавства службовими особами Хмельницької районної державної адміністрації


Отримано відповідь начальника Головного управління Держкомзему у Хмельницькій області О. Лахмотова


Головним управлінням розглянуто в межах компетенції п.3.1. рішення двадцять сьомої сесії Хмельницької обласної ради від 24 березня 2010 року № 1-27/2010 щодо бездіяльності органів прокуратури Хмельницької області та Хмельницького району відносно порушення вимог земельного законодавства службовими особами Хмельницької райдержадміністрації, при цьому повідомляємо наступне.

На виконання наказу Головного управління Держкомзему у Хмельницькій області від 31.10.2008 р. № 117, комісією у складі працівників Головного управління та керівництва Управління Держкомзему у Хмельницькому районі з 3 по 18 листопада 2008 року здійснена перевірка щодо законності дій посадових осіб управління Держкомзему у Хмельницькому районі Хмельницької області при паюванні земель на території Копистинської сільської ради.

Комісією вивчені та проаналізовані усі наявні в Управлінні Держкомзему у Хмельницькому районі як технічні документації так і графічні матеріали щодо паювання земель на території Копистинської сільської ради, за результатами чого складено акт перевірки та проінформовано прокуратуру Хмельницької області.

Разом з тим слід відмітити, що розроблений НВ ТОВ «Геокадастр» проект землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв), відповідно до ст.7 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» було затверджено 7 лютого 2009 року на зборах більшістю власників земельних часток (паїв).

Додатково повідомляємо, що на виконання листа Головного управління від 09.02.2009 року № 07-01-09/275 ДП «Хмельницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» здійснено перевірку вартості одного гектара орних земель, природних кормових угідь і середнього балу бонітету на цих землях.

Крім того, для перевірки достовірності проведеного НВ ТОВ «Геокадастр» розрахунку середнього балу бонітету управління Держкомзему звернулося до Львівського національного університету ім. І.Франка, як до розробника у 1999 році матеріалів коректування крупномасштабного обстеження ґрунтів Копистинської сільської ради, з проханням надати середній бал бонітетну оцінку ґрунтів колишнього КСП «Поділля» на території Копистинської сільської ради. Відповідно до наданої науковцями Львівського національного університету ім. І.Франка інформації, бал бонітету 54,94 на даний час не може бути використаний при розпаюванні та при вартісній оцінці земель колишнього КСП «Поділля». При цьому, найбільш реальним на даний час на території Копистинської сільської ради слід вважати середньозважений бал бонітету ріллі 38,84.

На виконання рішень Хмельницького міжрайонного суду від 22.12.2006 року та від 09.11.2007 року громадянам Бойчук В.Г., Корнієнко М.В. та ін.(всього 8 чол.) запроектовано 8 земельних ділянок загальною площею 16,44 га, які розташовані в одному масиві та складаються лише з ріллі зі складом агровиробничих груп ґрунтів, що мають одні з найвищих балів бонітету по господарству.

При цьому вартість цих ділянок становить 27 715 грн., тобто вартість визначену в рішеннях суду та зазначену в сертифікаті з урахуванням коефіцієнта індексації 3,022. При цьому решті громадянам виділені земельні ділянки вартістю лише 22891 грн.

З метою проведення розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) Хмельницькою райдержадміністрацією ще 11.11.2009 року направлено даним громадянам протокол про розподіл земельних ділянок та схему їх розташування, лише після проведення якого може бути здійснено виготовлення державних актів та їх державну реєстрацію, однак до даного часу протокол зазначеними громадянами не підписаний.

Депутата обласної ради Рудика І.Л. поінформовано.


5.

Грінкевича В.Ф.

Направлено Ядусі В.С., Гладуняку І.В.
Щодо розміщення мережі аптек Хмельницької обласної фірми «Фармація» в обласних лікувально-профілактичних закладах


Отримано відповідь заступника голови обласної державної адміністрації В. Гаврішка


Хмельницькою обласною державною адміністрацією повторно розглянуто запит щодо розміщення мережі аптек Хмельницької обласної фірми «Фармація» в обласних лікувально-профілактичних закладах (лист обласної ради від 30.03.2010 року № 4771/01-15).

Повідомляємо, що з метою вивчення ситуації, що склалася навколо Хмельницької обласної фірми «Фармація», головою обласної державної адміністрації прийнято розпорядження від 10.02.2010 року № 42/2010-р та від 03.03.2010 року №79/2010 – р, яким створено робочу групу та проведено відповідну роботу (додаток на 11 аркушах надано депутату обласної ради Грінкевичу В.Ф.)

Депутата обласної ради Грінкевича В.Ф. поінформовано.

Отримано відповідь заступника голови обласної ради О.Хавронюка

На Ваш депутатський запит повідомляємо, що відповідно до рекомендації обласної ради комунальні лікувально-профілактичні заклади розпочали співпрацю із Хмельницькою обласною фірмою «Фармація» щодо закупівлі наркотичних, психотропних та інших лікарських засобів. Така співпраця у 2009 році налагоджена із обласною дитячою лікарнею, обласною стоматологічною поліклінікою, обласним протитуберкульозним диспансером, обласним кардіологічним диспансером. З 2010 року укладено договори з обласними психіатричними лікарнями № 1, № 2, № 3, обласним дитячим туберкульозним санаторієм «Світанок».

Щодо відкриття мережі аптек Хмельницької обласної фірми «Фармація», то вони відкриті в обласній лікарні і в обласній психіатричній лікарні №1. Робота у цьому напрямі продовжується


Депутата обласної ради Грінкевича В.Ф. поінформовано.6.

Бесєди Л.В.

Направлено Ядусі В.С.

Щодо вивчення ситуації і прийняття відповідних порядків та положень по використанню гідротехнічних споруд області

Отримано відповідь начальника облводгоспу Ю.Димінського


На виконання доручення голови облдержадміністрації стосовно депутатського запиту Л.В.Бесєди щодо вивчення ситуації і прийняття відповідних порядків та положень по використанню гідротехнічних споруд області облводгосп інформує, що 4 вересня 2009 року головою Хмельницької облдержадміністрації надано доручення за № 01/14-15-3964/2009 головам районних державних адміністрацій щодо передачі безхазяйних гідротехнічних споруд(майна) у власність міських, сільських, селищних рад.

Доручення зобов’язувало райдержадміністрації спільно з міськими, сільськими, селищними радами здійснити інвентаризацію гідротехнічних споруд (гребель, водоскидів, водонапусків тощо), що входять до складу штучних водних об’єктів (ставків), визначити перелік безхазяйних гідротехнічних споруд та вжити заходів щодо взяття їх на баланс міськими, селищними, сільськими радами відповідно до розташування на визначених територіях згідно з Цивільним кодексом України.

Облводгосп систематизував надану райдержадміністраціями інформацію про виконання вказаного доручення і повідомляє наступне:

Інформацію надали 17 райдержадміністрацій.


Повну та об’єктивну інформацію надала лише Красилівська районна державна адміністрація.

Не надала інформацію Віньковецька, Хмельницька та Ярмолинецька райдержадміністрації .

Згідно наданої інформації встановлено, що в 17 районах на балансах сільських рад перебуває 234 ГТС, безхазяйних гідротехнічних споруд, які утворюють ставки, виявлено 1259 шт.

Слід зауважити, що доручення голови облдержадміністрації виконано лише в частині визначення переліку безхазяйних споруд, але не виконане завдання стосовно взяття на баланс відповідними радами.

Вважаємо, для більш дієвого впливу на міські, сільські, селищні ради з метою остаточного вирішення даного питання необхідно прийняти рішення сесії обласної ради стосовно даного питання.


Депутата обласної ради Бесєду Л.В. поінформовано.


  1   2

Дадаць дакумент у свой блог ці на сайт

Падобныя:

Хмельницька обласна рада iconУкраїна хмельницька обласна рада
Керуючись статтями 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

Хмельницька обласна рада iconХмельницька обласна рада
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

Хмельницька обласна рада iconХмельницька обласна рада
Керуючись пунктом 2 частини 1 статті 43 та статтею 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

Хмельницька обласна рада iconХмельницька обласна рада
З метою забезпечення зайнятості населення та соціального захисту громадян, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України...

Хмельницька обласна рада iconУкраїна хмельницька обласна рада
Керуючись статтею 43, частиною першою статті 55, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

Хмельницька обласна рада iconХмельницька обласна рада
Закону України „Про рослинний світ” та керуючись частиною 2 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна...

Хмельницька обласна рада iconХмельницька обласна рада
Розглянувши проекти створення заповідних територій та об’єктів, відповідно до статей 53, 54, 55 Закону України "Про природно-заповідний...

Хмельницька обласна рада iconУкраїна хмельницька обласна рада
Обговоривши безпрецедентні цинічні дії членів Євразійського союзу молоді, вчинені 18 жовтня 2007 року, відповідно до статей 21 та...

Хмельницька обласна рада iconХмельницька обласна рада
Відповідно до статті 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад” та керуючись пунктом 9 частини 1 статті 43, частиною 8...

Хмельницька обласна рада iconХмельницька обласна рада
Відповідно до статті 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад” та керуючись пунктом 9 частини 1 статті 43, частиною 8...

Размесціце кнопку на сваім сайце:
be.convdocs.org


База данных защищена авторским правом ©be.convdocs.org 2012
звярнуцца да адміністрацыі
be.convdocs.org
Галоўная старонка