Кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 212 Кримінального Кодексу України
НазваКримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 212 Кримінального Кодексу України
Дата канвертавання12.11.2012
Памер107.68 Kb.
ТыпКодексПодаткова міліція інформує


В травні місяці 2012 року, слідчим відділом податкової міліції ДПС у Хмельницькій області по матеріалах відділу податкової міліції Кам’янець-Подільської ОДПІ порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 212 Кримінального Кодексу України, щодо умисного ухилення від сплати податків у великих розмірах відносно приватного підприємця «А», який здійснює свою діяльність у м. Камянець-Подільському, Хмельницької області .

В ході проведених оперативно-розшукових заходів та слідчих дій встановлено, що вказаний приватний підприємець шляхом незаконного формування витрат та податкового кредиту з податку на додану вартість за рахунок відображення в обліку безтоварних операцій з суб’єктами господарювання, які мають ознаки фіктивності, умисно ухилився від сплати до бюджету податку на додану вартість та податку з доходів фізичних осіб.

На даний час ведеться слідство.


В. І. Долотюк

Начальник штабу ВПМ

Кам’янець-Подільської ОДПІ,

майор ПМ


До уваги платників єдиного податку!

Кам’янець-Подільська податкова інспекція звертає увагу платників єдиного податку першої і другої груп, щодо сплати єдиного податку за травень поточного року шляхом здійснення авансового внеску до 20 травня.

Останній день сплати припадає на вихідний день, якщо Ви сплачуєте 19-20 травня, банки кошти проведуть лише в понеділок 21 травня, і в такому випадку згідно Податкового кодексу України, Вам буде нарахована штрафна санкція у розмірі 50% від ставки єдиного податку.

Сектор забезпечення доступу

до публічної інформації та

розгляду звернень громадян

Кам’янець-Подільської ОДПІ


Відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Хмельницькій області УВБ ДПС України.


З метою упередження проявів корупції в лавах органів державної податкової служби, своєчасного реагування на правопорушення та встановлення персональної відповідальності керівників податкових органів за допущення корупційних проявів, реалізації інших заходів щодо протидії корупції та попередження хабарництва в органах державної податкової служби області створено та працює відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Хмельницькій області Управління внутрішньої безпеки ДПС України - це окремий підрозділ податкової міліції, який підпорядковується безпосередньо ДПС України.

З початку року за матеріалами підрозділу порушено 2 кримінальних справи, у тому числі по факту вимагання та одержання хабара.

В січні 2012 року відділом внутрішньої безпеки проведено службову перевірку відносно двох працівників податкової міліції, які в перший робочий день здійснили виїзд до одного з міста Хмельницької області з нібито його „відпрацюванням” по встановленню фактів ухилення від сплати податків та інших загальнообов’язкових платежів, про те, як з’ясувалось вказані працівники здійснювали так зване „відпрацювання” з метою особистого збагачення, а саме встановлено, що останні перевищуючи свої службові повноваження, привласнили чуже майно - металеві труби, які належали одному із товариств, де і були затримані на місці скоєння злочину. На даний час, по вказаному факту розслідується кримінальна справа.

Окрім цього, в березні поточного року співробітниками відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Хмельницькій області УВБ ДПС України спільно з працівниками СБ України в Хмельницькій області задокументовано факт вимагання та отримання хабара оперуповноваженим одного з підрозділів податкової міліції.

Так, працівником податкової міліції під час відпрацювання місцевого приватного підприємця з питань дотримання вимог чинного податкового законодавства виявлено низку порушень, за які підприємцеві необхідно було сплатити відповідні штрафи.

Податківець виявився запопадливим та при зборі таких матеріалів „натякнув” підприємцеві, що за винагороду може вирішити питання щодо не проведення такої перевірки та на клаптику паперу написав суму грошових коштів, яка стане гарантією подальших безпроблемних стосунків з податковими органами, вказана сума виявилась не мала.

Зустріч, під час якої підприємець мав передавати хабар, була призначена на наступний день і саме тоді, після отримання хабара, горе – працівника податкової міліції було затримано „на гарячому”. За вказаним фактом розслідується кримінальна справа.

Шановні громадяни, яким не байдужа доля нашої країни, відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Хмельницькій області УВБ ДПС України закликає Вас свідомо віднестись до даного негативного явища, що впливає, на Ваше життя, а також може вплинути на життя наступних поколінь.

Просимо Вас, при наявній інформації щодо випадків зловживання, хабарництва та інших проявів корупції серед службових осіб державної податкової служби, безпосередньо звертатись до ВВБ при ДПС у Хмельницькій області УВБ ДПС України за адресою м. Хмельницький вул. Театральна 12, (приміщення ДПІ у м. Хмельницькому), кабінети № 704,705,706, 707. Відкритими для спілкування є безпосередньо співробітники підрозділу телефон 701-776, 701-797, факс 701-777.

Відділ внутрішньої безпеки

при ДПС у Хмельницькій

області УВБ ДПС України


Працюємо легально!


Заробітна плата – невід’ємне право кожного громадянина України, визначено Конституцією України.

Виплата заробітної плати в «конвертах» - проблема яка гостро стоїть в нинішніх не стабільних економічних умовах, одна з найбільших перепон в економічному та соціальному розвитку держави.

Мільйон гривень замість, того щоб працювати на добробут українців «Осідають» у гаманцях не добросовісних роботодавців.

Кам’янець-Подільська податкова інспекція звертається до громадян, які є найманими працівниками у суб’єктів господарювання та не уклали трудові угоди з роботодавцями, а працюють нелегально.

Кожний громадянин має право на заробітню плату не менше від установленого мінімального розміру. Такі явища, як заробітня плата в «конверті» та робота без оформлення трудових відносин, мають глибокі корені і руйнують суспільство з середини, послабляють майбутнє тих, хто отримує не офіційну заробітню плату і чиї трудові книжки залишені не оформленими, таких громадян позбавляють лікарняних, допомоги у разі отримання травми на виробництві, трудового стажу, пенсії, тощо.

Аби змусити свого роботодавця платити гідну офіційну заробітню плату, найманому працівникові необхідно зайняти чітку позицію і наполягати на виплаті заробітньої плати з дотриманням вимог чинного законодавства, а про факти виплати заробітньої плати у «конвертах» повідомляти органи прокуратури та державної податкової служби.

Громадянам слід зрозуміти, що вони зможуть себе захистити лише законним шляхом. А це можливо тільки в тому випадку, коли відносини з роботодавцем офіційно оформлені. Крім, того, нелегальна робота – це відсутність захисту від незаконного звільнення, гарантій на безпечні і здорові умови праці, гарантованого права на відпочинок.

Сектор забезпечення доступу

до публічної інформації та

розгляду звернень громадян

Кам’янець-Подільської ОДПІ


ЗАЯВА ПРО ЗАСТОСУВАННЯ

ПОДАТКОВОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ПІЛЬГИ


Відповідно до пп. 169.2.1 п.169.2 ст.169 Податкового кодексу податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати тільки за одним місцем його нарахування (виплати).

Згідно з пп. 169.2.2 п.169.2 цієї ж статті платник податку подає роботодавцю заяву про самостійне обрання місця застосування податкової соціальної пільги (далі – заява про застосування пільги).

Податкова соціальна пільга починає застосовуватися до нарахованих доходів у вигляді заробітної плати з дня отримання роботодавцем заяви платника податку про застосування пільги та документів, що підтверджують таке право. Роботодавець відображає у податковій звітності всі випадки застосування або незастосування податкової соціальної пільги згідно з отриманими від платника податку заявами про застосування пільги, а також заявами про відмову від такої пільги.

Таким чином, нормами Податкового кодексу не передбачено щорічне подання заяви про застосування податкової соціальної пільги.

При цьому, якщо у платника податку виникає право на застосування податкової соціальної пільги з інших підстав, ніж зазначені у попередній заяві, то такий платник повинен подати заяву з відповідними документами, що підтверджують таке право.


Сектор взаємодії із засобами масової

інформації та громадськістю

Кам’янець-Подільської ОДПІ


До уваги керівників та бухгалтерів


підприємств та організацій всіх форм власності!


Журнал “Вісник податкової служби України” – це інформація про зміни в податковому законодавстві з перших рук, консультації головних спеціалістів Державної податкової адміністрації України, законодавча та нормативна база по податковому законодавству.


Передплата на 2012 рік журналу “Вісник податкової служби України” триває.

Передплатити видання ви можете :

за перерахунком через філію Держ. піпр-ва «Інформаційно-видавничого центру ДПА України у Хмельницькій області» :

МФО в ОПЕРВ “Ощадбанку» 315784;

р/р 26001301011030 ”,

код одержувача (ЕДРПОУ) : 34481320;

призначення платежу: «за підписку журналу»


Сектор взаємодії із засобами масової

інформації та громадськістю

Кам’янець-Подільської ОДПІ


Електронний документообіг – це зручно


Податківці Кам’янець-Подільського запрошують платників податків переходити на електронну систему подання звітності через Інтернет. Великим та середнім платникам податків відповідно до Податкового кодексу України подання звітності в електронному вигляді з 1 січня 2011 року є обов’язковим. Для подання звітності в електронному вигляді необхідно отримати в будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів посилені сертифікати ключів – електронний цифровий підпис та укласти договір про визнання електронних документів в податковій інспекції.

Випробувати програмне забезпечення в дії допоможуть фахівці Кам’янець-Подільського відділення.


Сектор взаємодії із засобами масової

інформації та громадськістю

Кам’янець-Подільської ОДПІ


УВАГА! СЕМІНАР!


кам’янець-Подільська ОДПІ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ НА БАЗІ САТАНІВСЬКОГО САНАТОРНО-КУРОРТНОГО КОМПЛЕКСУ


з 22.05 – 24.05.12


ТЕМА: „Особливості ведення бухгалтерського обліку з врахуванням останніх змін в бухгалтерському та податковому законодавстві. Важливі нюанси ведення документації на підприємствах та у підприємців. ”


Доповідачі:

- директор аудиторської фірми „Аудит-Поділля” кандидат економічних наук Гуменюк Антоніна Федорівна;

- начальник відділу адміністрування ПДВ ДПА у Хмельницькій області Коломієць Ігор Іванович;

- начальник відділу адміністрування податків з фізичних осіб ДПА у Хмельницькій області Базилик Андрій Анатолійович.


бажаючим прийняти участь в семінарі звертатись

Кам’янець-подільська ОДПІ, КАБ.208


ТЕЛ.5-04-17


Сектор взаємодії із засобами масової

інформації та громадськістю

Кам’янець-Подільської ОДПІ


МАЙБУТНЯ ЗМІНА ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ


Студенти Кам’янець – Подільського відділення Київського фінансового економічного коледжу в квітні – травні поточного року проходили виробничу практику в Кам’янець – Подільської ОДПІ.

Майбутні працівники податкових інспекцій отримали змогу на якийсь час відчути себе працівниками податкової служби, оцінити свій рівень знань та вміння спілкуватись.

Начальник юридичного відділу Галина Буймістер та ГДПІ юридичного відділу Володимир Олійник відзначили найкращих студентів, які проходили практику в юридичному відділі. Це Шопіна Юлія Олегівна, Бойко Андрій Русланович, Бетлінський Сергій Броніславович, Миронюк Андрій Анатолійович та Фіялковський Олександр Миколайович.

Ігор Бєлко, начальник Кам’янець – Подільської ОДПІ подякував студентам за високий теоретичний рівень, ініціативність та творчий і професійний підхід до виконання доручених завдань при проходженні виробничої практики.

«Щоб змінити філософію правової роботи, розвиваючи її на якісно нових засадах, ви повинні бути освічені і цілеспрямовані, мати креативний підхід до роботи та невичерпаний ентузіазм. Ви проходили практику з фахівцями податкової служби, які володіють інтелектуальним потенціалом. Вони ділилися своїми знаннями та мудрістю. Від вас залежить майбутнє нашої держави, - наголосив Ігор Бєлко. – Переконаний, ви здобули ґрунтовні знання, вміння працювати. Я гадаю, що викладачі коледжу можуть пишатися своїми вихованцями».


Сектор взаємодії із засобами масової

інформації та громадськістю

Кам’янець-Подільської ОДПІ

Дадаць дакумент у свой блог ці на сайт

Падобныя:

Кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 212 Кримінального Кодексу України iconВід 14. 11. 2011 року Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області розглянув у відкритому судовому засіданні в місті Новоукраїнка справу про звинувачення
Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області розглянув у відкритому судовому засіданні в місті Новоукраїнка справу про звинувачення...

Кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 212 Кримінального Кодексу України iconГоловний державний інспектор України
...

Кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 212 Кримінального Кодексу України iconКодексу України про адміністративні правопорушення
Порушення порядку подання або використання даних державних статистичних спостережень тягне за собою відповідальність, яка встановлена...

Кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 212 Кримінального Кодексу України iconКодексу України про адміністративні правопорушення
Порушення порядку подання або використання даних державних статистичних спостережень тягне за собою відповідальність, яка встановлена...

Кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 212 Кримінального Кодексу України iconКодексу України про адміністративні правопорушення
Порушення порядку подання або використання даних державних статистичних спостережень тягне за собою відповідальність, яка встановлена...

Кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 212 Кримінального Кодексу України iconРозділ I. Загальні положення
України Кримінальне процесуальне законодавство України складається з відповіднихположень Конституції України, міжнародних договорів,...

Кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 212 Кримінального Кодексу України iconЗакон україни
Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., N 13 17, ст. 112) такі зміни

Кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 212 Кримінального Кодексу України iconПропозиції до Митного кодексу України
Прийнятий Верховною Радою України 3 листопада 2011 року Митний кодекс України не може бути підписаний, оскільки

Кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 212 Кримінального Кодексу України iconПроект укра
Відповідно до ст Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст Земельного кодексу України, сільська рада в и р І ш...

Кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 212 Кримінального Кодексу України iconПлан семінарського заняття з курсу
Не поняття, завдання та система кримінального права поняття кримінального права, його предмет

Размесціце кнопку на сваім сайце:
be.convdocs.org


База данных защищена авторским правом ©be.convdocs.org 2012
звярнуцца да адміністрацыі
be.convdocs.org
Галоўная старонка