Середино-будська районна рада шосте скликання
НазваСередино-будська районна рада шосте скликання
Дата канвертавання20.01.2013
Памер150.41 Kb.
ТыпДокументы


СЕРЕДИНО-БУДСЬКА РАЙОННА РАДА


ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

21.12.2011 року Середина – Буда


Про Програму проведення заходів щодо

відзначення та нагородження громадян,

трудових та творчих колективів за їх

сумлінну працю, досягнуті результати та

за їх внески у справу соціально-економічного

та культурного розвитку району на 2012 – 2014 роки


З метою відзначення жителів та почесних гостей Середино-Будського району, відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:


1. Затвердити Програму проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів за їх сумлінну працю, досягнуті результати та за їх внески у справу соціально-економічного та культурного розвитку району на 2012 - 2014 роки (додаток 1).

2. Затвердити Положення про:

- Почесну грамоту та грамоту Середино –Будської районної ради та

райдержадміністрації (додаток 2).

- Цінний подарунок Середино –Будської районної ради та райдержадміністрації (додаток 3).

3. Затвердити опис Почесної грамоти та грамоти Середино –Будської районної ради та райдержадміністрації (додаток 4).

4. Виготовлення та витрати на відзнаки Середино –Будського району здійснювати за рахунок коштів загального фонду районного бюджету, передбачених районній раді по коду функціональної класифікації видатків 250404 «Інші видатки».

5. Рішення районної ради від 30.12.2010 року «Про Програму проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів за їх сумлінну працю, досягнуті результати та за їх внески у справу соціально-економічного та культурного розвитку району на 2011 рік » вважати таким, що втратило чинність.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Снітка М.Є. та постійну комісію районної ради мандатну, з питань регламенту, правопорядку та територіального устрою (Кириєнко М.І.).


Заступник голови М.Є.Снітко


ПАСПОРТ

Програми проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів за їх сумлінну працю, досягнуті результати та за їх внески у справу соціально-економічного та культурного розвитку району на 2012 – 2014 роки


1.

Ініціатор розроблення програми

Середино-Будська районна рада

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа про розроблення програми

Закони України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про статус депутатів місцевих рад”, Бюджетний кодекс України

3.

Розробник програми

Середино-Будська районна рада

4.

Співрозробники програми

Середино-Будська районна державна адміністрація

5.

Відповідальний виконавець програми

Середино-Будська районна рада, Середино-Будська районна державна адміністрація

6.

Учасники програми

Середино-Будська районна рада, Середино-Будська районна державна адміністрація, трудові та творчі колективи району

7.

Термін реалізації програми

2012 - 2014 роки

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм)

Районний бюджет

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, усього:


у тому числі:19,0 тис. гривень9.1.

коштів районного бюджету

19,0 тис. гривень

9.2

коштів інших джерел

-Додаток 1

до рішення районної ради шостого скликання

від 21.12.2011 р.


Програма

проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян,

трудових та творчих колективів за їх сумлінну працю, досягнуті результати та за їх внески у справу соціально-економічного та культурного розвитку району на 2012 - 2014 роки


І. Загальні положення


Програма проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів за їх сумлінну працю, досягнуті результати та за їх внески у справу соціально-економічного та культурного розвитку району на 2012 - 2014 роки (далі – Програма) розроблена на підставі Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Бюджетного кодексу України.

Чинне законодавство України передбачає, що органи місцевого самоврядування та виконавчої влади можуть виступати організаторами заходів районного значення та учасниками заходів загальнодержавного і місцевого значення.


ІІ. Мета Програми


Головною метою Програми є:

Відзначення та нагородження громадян чи колективів за досягнуті результати, які значно перевищують середні показники по відповідних галузях та сферах господарств району, охороні здоров’я, за благодійницьку та активну громадську діяльність, досягнуті високі показники в боротьбі зі злочинністю, в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Проведення тематичних семінарів щодо покращання взаємодії органів місцевого самоврядування, державного управління і громад у вирішенні питань соціально-економічного розвитку територій.

Напрямки діяльності та заходи Програми додаються.


ІІІ. Шляхи і засоби реалізації Програми,

обсяги та джерела фінансування


Програма передбачає протягом 2012 - 2014 років участь представництва районної ради та райдержадміністрації у зазначених заходах, яке здійснюється шляхом безпосередньої участі в них керівництва районної ради та райдержадміністрації, депутатів районної ради.

Розпорядником коштів виступає Середино-Будська районна рада.

Заходи Програми здійснюються за рахунок коштів районного бюджету.

Для виконання Програми обсяги фінансування з районного бюджету встановлюються в розмірі 19,0 тис. грн, передбачених на утримання виконавчого апарату Середино-Будська районної ради по КФК 250404 «Інші видатки».


Ресурсне забезпечення Програми


Обсяг коштів, що пропонується залучити на виконання Програми

2012

2013

2014

Усього витрат на виконання Програми (тис. грн.)


Обсяг ресурсів, усього,

у тому числі

5,0

7,0

7,0

19,0

районний бюджет

5,0

7,0

7,0

19,0


ІV. Очікувані результати


Виконання Програми дасть змогу:

- забезпечити необхідні умови для ефективного здійснення своїх повноважень керівництвом районної ради та райдержадміністрації, депутатами районної ради;

- забезпечити відзначення та нагородження громадян чи колективів за досягнуті результати.


V. Координація та контроль за ходом виконання Програми


Координація виконання заходів, передбачених Програмою, покладається на Середино-Будську районну раду та Середино-Будську районну державну адміністрацію.

Контроль за виконанням Програми здійснює Середино-Будська районна рада та постійна комісія районної ради мандатна, з питань регламенту, правопорядку та територіального устрою.

.


VI. Напрямки діяльності та заходи Програми


Найменування заходу

Строк

вико

нання

Відповідальний

за виконання

Джерела

фінансу

вання

Загальний

обсяг фінансу

вання

(тис.грн.)

Забезпечення участі керівництва районної ради та райдержадміністрації у проведенні загальнодержавних та місцевих заходів2012- 2014 рокиСередино-Будська


районна


радаРайонний


бюджет

-

Забезпечення відзначення та нагородження громадян чи колективів за досягнуті результати

19,00

Забезпечення проведення тематичних семінарів щодо покращання взаємодії органів місцевого самоврядування, виконавчої влади і громад у вирішенні питань соціально-економічного розвитку територій

-


Додаток 2

до рішення районної ради

шостого скликання

від 21.12.2011 р.


ПОЛОЖЕННЯ

про Почесну грамоту та грамоту Середино –Будської районної ради

та райдержадміністрації


 1. Почесна грамота та грамота Середино –Будської районної ради та райдержадміністрації засновується для нагородження громадян, трудових та творчих колективів з метою відзначення їх сумлінної праці, досягнутих результатів та їх внесків у справу соціально – економічного розвитку району.

 2. Почесною грамотою та грамотою нагороджуються особи чи колективи за досягнуті результати, які значно перевищують середні показники по відповідним галузям та сферам діяльності, значні заслуги у науці, освіті, культурі, спорті, охороні здоров’я, за благодійницьку та активну громадську діяльність, досягнуті високі показники в бойовій підготовці, боротьбі зі злочинністю, в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 3. Почесною грамотою та грамотою можуть бути нагороджені також представники інших районів, областей України або іноземці, які особистою участю внесли значний вклад у розвиток району або його населених пунктів.

 4. Клопотання підприємств, установ, організацій про нагородження Почесною грамотою та грамотою подаються на ім’я голови районної ради та голови районної державної адміністрації за підписами керівника та голови комітету профспілки відповідної установи, організації (за наявністю).

 5. Міська, селищна та сільські ради надсилають на ім’я голови районної ради подання, в якому відзначаються об’єктивні дані та коротка характеристика виробничої та громадської діяльності особи чи колективу, котрі висуваються для нагородження не пізніше, як за 20 днів до нагородження.

 6. Подання про нагородження Почесною грамотою та грамотою районної ради та райдержадміністрації також можуть подаватися за пропозицією голови районної ради, заступника голови районної ради , депутатів районної ради, голови райдержадміністрації та його заступників. Обґрунтовані подання надсилаються на ім’я голови районної ради та голови районної державної адміністрації не пізніше, як за 20 днів до нагородження.

 7. Нагородження Почесною грамотою та грамотою Середино –Будської районної ради та райдержадміністрації здійснюється на підставі розпорядження голови районної ради та голови районної державної адміністрації та копій наданих документів, які надаються до головного спеціаліста районної ради (а в разі його відсутності консультанту голови районної ради) та відділу організаційно – кадрової роботи апарату районної державної адміністрації, які й готують проекти розпоряджень голови районної ради та голови районної державної адміністрації відповідно.

 8. Вручення Почесної грамоти та грамоти проводиться головою районної ради або головою райдержадміністрації , чи за дорученням заступником голови районної ради або заступниками голови райдержадміністрації. Головний спеціаліст (а в разі його відсутності консультант голови районної ради) та відділ організаційно – кадрової роботи апарату районної державної адміністрації забезпечують виготовлення та оформлення Почесної грамоти та грамоти Середино-Будської районної ради та райдержадміністрації.

 9. Вручення Почесної грамоти та грамоти районної ради та райдержадміністрації проводиться в урочистій обстановці в районній, міській, селищній або сільських радах, в трудових колективах, де працюють нагороджені, на сесіях, колегіях, на нарадах, семінарах та інших зборах, військовослужбовцям – у військових частинах.

 10. Вручення Почесної грамоти та грамоти районної ради та райдержадміністрації підприємству, об’єднанню, установі, організації, місту, селищу, селу проводиться на урочистих зборах.

 11. Облік нагороджених Почесною грамотою та грамотою Середино –Будської районної ради та райдержадміністрації ведеться головним спеціалістом (а в разі його відсутності консультантом голови районної ради). Звіт про нагородження Почесною грамотою та грамотою Середино –Будської районної ради та райдержадміністрації щорічно надається заступнику голови районної ради.

 12. Розпорядження про нагородження Почесною грамотою та грамотою Середино –Будської районної ради та райдержадміністрації надсилаються за місцем роботи або служби нагородженого.

 13. У випадку втрати (псування) Почесної грамоти та грамоти Середино –Будської районної ради та райдержадміністрації дублікат не видається.


Додаток 3

до рішення районної ради

шостого скликання

від 21.12.2011 р.


ПОЛОЖЕННЯ

про Цінний подарунок Середино –Будської районної ради

та райдержадміністрації 1. Відзнакою районної ради та райдержадміністрації– цінним подарунком, нагороджуються мешканці району, громадяни інших районів, областей України або іноземці, які особистою участю внесли значний вклад у розвиток району чи окремих його населених пунктів, а саме: міста, селища та села.

 2. До цінних подарунків відносяться наручні (чоловічі та жіночі) настінні годинники, картина, книга, набор посуду. Вартість цінного подарунку не може перевищувати триста грн.

 3. Цінним подарунком нагороджуються особи чи колективи за досягнуті результати, які значно перевищують середні показники по відповідним галузям та сферам діяльності району, значні заслуги у науці, освіті, культурі, спорті, охороні здоров я, за благодійницьку та активну громадську діяльність, досягнуті високі показники в бойовій підготовці, боротьбі зі злочинністю, в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 4. Клопотання підприємств, установ, організацій про нагородження цінним подарунком подаються на ім’я голови районної ради та голови районної державної адміністрації за підписом керівника та голови профспілки відповідної установи, організації (за наявністю) не пізніше як за двадцять днів до нагородження.

 5. Міська, селищна та сільські ради надсилають на ім’я голови районної ради подання, в якому відзначаються об’єктивні дані та коротка характеристика виробничої та громадської діяльності особи чи колективу , котрі висуваються на нагородження не пізніше, як за 20 днів до нагородження.

 6. Подання про нагородження цінним подарунком також можуть подаватися за пропозицією голови, заступника голови та депутатів районної ради, головою райдержадміністрації та його заступниками. Обґрунтовані подання надсилаються на ім’я голови районної ради та голови районної державної адміністрації не пізніше, як за 20 днів до нагородження.

 7. Реєстрацію громадян, нагороджених цінним подарунком Середино –Будської районної ради та райдержадміністрації, підготовку відповідних проектів розпоряджень голови ради та голови районної державної адміністрації здійснює головний спеціаліст (а в разі його відсутності консультант голови районної ради) та відділ організаційно – кадрової роботи апарату районної державної адміністрації відповідно.

 8. Вручення цінного подарунка проводиться головою районної ради або головою райдержадміністрації чи за дорученням - заступником голови районної ради або заступниками голови райдержадміністрації.

 9. Вручення цінного подарунка районної ради та райдержадміністрації проводиться в урочистій обстановці і гласності в районній або міській , селищній, сільських радах, сесіях, колегіях, в трудових колективах, де працюють нагороджені, на нарадах та інших зборах, військовослужбовцям - у військових частинах.

 10. Розпорядження про нагородження цінними подарунками Середино –Будської районної ради та райдержадміністрації надсилаються за місцем роботи або служби нагородженого.

 11. Облік нагороджених Цінним подарунком Середино –Будської районної ради та райдержадміністрації ведеться головним спеціалістом (а в разі його відсутності консультантом голови районної ради). Звіт про нагородження Цінним подарунком Середино –Будської районної ради та райдержадміністрації щорічно надається заступнику голови районної ради.Додаток 4

до рішення районної ради

шостого скликання

від 21.12.2011 р.


ОПИС

Почесної грамоти та грамоти Середино –Будської районної ради

та райдержадміністрації


Почесна грамота Середино –Будської районної ради та райдержадміністрації має форму прямокутника, складеного в один згин по лінії довгої сторони, яка виготовляється та вільно реалізується у роздрібній торгівлі з твердого картону. Обов’язковим елементом грамоти є напис: (набраний на комп’ютері) «Почесною грамотою Середино –Будської районної ради та райдержадміністрації нагороджується ». Під словами «нагороджується» розташовано місце для написання посади, прізвища, ім’я та по батькові нагородженого та з нагоди якого державного, професійного свята чи іншої визначної дати проводиться нагородження, а також вказується дата нагородження. Почесна грамота скріплюється підписами голови районної ради та голови райдержадміністрації і скріплюються гербовими печатками Середино –Будської районної ради та Середино-Будської райдержадміністрації.

Грамота Середино-Будської районної ради та райдержадміністрації має форму прямокутника, яка виготовляється та вільно реалізується у роздрібній торгівлі з твердого картону. Обов’язковим елементом грамоти є напис: (набраний на комп’ютері)«Грамотою Середино –Будської районної ради та райдержадміністрації нагороджується ». Під словами «нагороджується» розташовано місце для написання посади, прізвища, ім’я та по батькові нагородженого та з нагоди якого державного, професійного свята чи іншої визначної дати проводиться нагородження, а також вказується дата нагородження. Почесна грамота скріплюється підписами голови районної ради та голови райдержадміністрації і скріплюються гербовою печаткою Середино –Будської районної ради та Середино-Будської райдержадміністрації».

Не виключається варіант виготовлення грамоти за підписом голови районної ради або голови райдержадміністрації. При цьому обов’язковим елементом грамоти є напис: (набраний на комп’ютері) «Грамотою Середино –Будської районної ради або райдержадміністрації нагороджується» (далі по тексту). Грамота Середино-Будської районної ради та райдержадміністрації поміщується в декоративну рамку під склом.

Дадаць дакумент у свой блог ці на сайт

Падобныя:

Середино-будська районна рада шосте скликання iconСередино-будська районна рада шосте скликання
Затвердити районну програму щодо соціального захисту окремих категорій громадян, які опинились у скрутних життєвих обставинах І потребують...

Середино-будська районна рада шосте скликання iconДолинська районна рада
Відповідно до статті 17 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» районна рада

Середино-будська районна рада шосте скликання iconХмельницька обласна рада шосте скликання
Про депутатський запит Сабія Ігоря Михайловича щодо внесення змін до проектно-кошторисної документації на будівництво другої гілки...

Середино-будська районна рада шосте скликання iconУкраїна новотроїцька районна рада
Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі подання районної комісії з надання матеріальної допомоги від 12. 10. 2011 р. №01/09-1256,...

Середино-будська районна рада шосте скликання iconУкраїна кіцманська районна рада
Україні, висновками постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, охорони прав...

Середино-будська районна рада шосте скликання iconГерцаївська районна рада
Герцаївського районного ліцею ім. Г. Асакі від 03 вересня 2012 року №3 щодо звільнення ліцеїстів Герцаївського районного ліцею ім....

Середино-будська районна рада шосте скликання iconТеребовлянська теребовлянська районна районна рада державна адміністрація розпорядженн я від 18 листопада 2011 року м. Теребовля №683/197
...

Середино-будська районна рада шосте скликання iconВолоківська сільська рада
Хііі-ої сесії уі-го скликання Волоківської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області

Середино-будська районна рада шосте скликання iconУкраїна новотроїцька районна рада
Деміденку Володимиру Анатолійовичу жителю с. Сергіївка, вул. 40 років Перемоги, 47

Середино-будська районна рада шосте скликання iconШацька районна рада
Затвердити Програму забезпечення непрацюючого населення засобами радіаційного та хімічного захисту на 2005-2010 роки (додається)

Размесціце кнопку на сваім сайце:
be.convdocs.org


База данных защищена авторским правом ©be.convdocs.org 2012
звярнуцца да адміністрацыі
be.convdocs.org
Галоўная старонка