Українська увага: використовуючи iphone, ipad або ipod touch (пристрій iOS), ви погоджуєтеся з наступними умовами




НазваУкраїнська увага: використовуючи iphone, ipad або ipod touch (пристрій iOS), ви погоджуєтеся з наступними умовами
старонка1/3
Дата канвертавання25.01.2013
Памер273.16 Kb.
ТыпДокументы
  1   2   3
УКРАЇНСЬКА


УВАГА: ВИКОРИСТОВУЮЧИ iPHONE, iPAD АБО iPOD TOUCH (ПРИСТРІЙ iOS), ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ З НАСТУПНИМИ УМОВАМИ:


A. ЛІЦЕНЗІЙНА УГОДА ПРО ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ APPLE iOS

B. ПОВІДОМЛЕННЯ КОМПАНІЇ APPLE


APPLE INC.

ЛІЦЕНЗІЙНА УГОДА ПРО ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ iOS

Ліцензія на одного користувача


БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ОЗНАЙОМТЕСЯ З ЦІЄЮ ЛІЦЕНЗІЙНОЮ УГОДОЮ ("ЛІЦЕНЗІЯ") ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ПРИСТРОЮ iOS АБО ЗАВАНТАЖЕННЯМ ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ДО ЯКОГО ДОДАЄТЬСЯ ЦЯ УГОДА. ВИКОРИСТОВУЮЧИ ПРИСТРІЙ iOS АБО, ЗАЛЕЖНО ВІД СИТУАЦІЇ, ЗАВАНТАЖУЮЧИ ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ ДОТРИМУВАТИСЯ УМОВ ЦІЄЇ ЛІЦЕНЗІЇ. ЯКЩО ВИ НЕ ПОГОДЖУЄТЕСЯ З УМОВАМИ ЦІЄЇ ЛІЦЕНЗІЇ, НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПРИСТРІЙ iOS ТА НЕ ЗАВАНТАЖУЙТЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.


ЯКЩО ВИ НЕЩОДАВНО ПРИДБАЛИ ПРИСТРІЙ iOS, АЛЕ ВИ НЕ ПОГОДЖУЄТЕСЯ З УМОВАМИ ЦІЄЇ ЛІЦЕНЗІЇ, ВИ МОЖЕТЕ ПОВЕРНУТИ ПРИСТРІЙ iOS ПРОТЯГОМ ПЕРІОДУ ПОВЕРНЕННЯ В APPLE STORE АБО АВТОРИЗОВАНОМУ ДИСТРИБ'ЮТОРУ ЗА МІСЦЕМ ПРИДБАННЯ З ПОВЕРНЕННЯМ СПЛАЧЕНОЇ ВАМИ СУМИ ЗГІДНО ІЗ ПОЛІТИКОЮ КОМПАНІЇ APPLE З ПОВЕРНЕННЯ ПРОДУКЦІЇ, ЩО МІСТИТЬСЯ НА ВЕБ-САЙТІ http://www.apple.com/legal/sales_policies/.


1. Загальні положення.

(a) Це програмне забезпечення (у тому числі, код завантажувального Boot ROM та інше вбудоване програмне забезпечення), документація, інтерфейси, контент, шрифти та будь-які дані, що поставляються в комплекті з Пристроєм iOS ("Первісна Конфігурація Програмного Забезпечення iOS"), які можуть оновлюватися або замінюватися удосконаленими програмними можливостями, оновленнями програмного забезпечення або програмним забезпеченням для відновлення системи, що надаються компанією Apple ("Оновлення Програмного Забезпечення iOS"), які містяться у постійно-запам'ятовуючому пристрої, на будь-якому іншому носії інформації чи в будь-якій іншій формі (Первісна Конфігурація Програмного Забезпечення iOS і Оновлення Програмного Забезпечення iOS далі разом іменуватимуться "Програмне Забезпечення iOS") не продаються, а передаються Вам компанією Apple Inc. ("Apple") для використання виключно на умовах даної Ліцензії. Компанія Apple та ліцензіари компанії Apple зберігають за собою право власності на саме Програмне Забезпечення iOS та на всі прямо не надані Вам права.


(b) Apple, на власний розсуд, може надавати доступ до майбутніх Оновлень Програмного Забезпечення iOS для Вашого Пристрою iOS. Оновлення Програмного Забезпечення iOS, якщо такі є, необов'язково можуть містити всі існуючі функції програмного забезпечення або нові функції, які Apple випускає для новіших або інших моделей Пристроїв iOS. Умови цієї Ліцензії розповсюджуються на будь-які Оновлення Програмного Забезпечення iOS, які постачаються Apple і заміняють та/або доповнюють Первісну Конфігурацію Програмного Забезпечення iOS, крім випадків, коли таке Оновлення Програмного Забезпечення iOS супроводжується окремою ліцензією, положення якої мають переважну силу.


2. Дозволені Ліцензією види використання та обмеження.

(a) Відповідно до положень та умов цієї Ліцензії, Вам надається обмежена неексклюзивна ліцензія на використання Програмного забезпечення iOS на одному Пристрої iOS марки Apple. Окрім випадків, дозволених нижче в пункті (b) розділу 2, і якщо це дозволено в окремій угоді між Вами та Apple, ця Ліцензія забороняє одночасне використання Програмного забезпечення iOS на більш ніж одному Пристрої iOS марки Apple, і Вам не дозволено розповсюджувати або надавати мережевий доступ до Програмного забезпечення iOS для одночасного його використання на кількох пристроях. Ця Ліцензія не надає Вам жодних прав на використання запатентованих інтерфейсів та іншої інтелектуальної власності компанії Apple у дизайні, при розробці, виготовленні, ліцензуванні або розповсюдженні пристроїв або аксесуарів третіх осіб, або програмного забезпечення третіх осіб, для використання з Пристроями iOS. Деякі із зазначених прав можуть надаватися за окремими ліцензіями компанії Apple. Більш детальну інформацію про розробку пристроїв і аксесуарів третіх сторін, призначених для Пристроїв iOS, можна отримати, звернувшись із відповідним запитом за наступною електронною адресою: madeforipod@apple.com. Більш детальну інформацію про розробку програмного забезпечення для Пристроїв iOS можна отримати, звернувшись із відповідним запитом за наступною електронною адресою: devprograms@apple.com.


(b) Відповідно до положень та умов цієї Ліцензії, Вам надається обмежена неексклюзивна ліцензія на завантаження Програмного забезпечення iOS, що може надаватися компанією Apple для Вашої моделі Пристрою iOS, з метою оновлення або відновлення програмного забезпечення на такому Пристрої iOS, яким ви володієте або з яким працюєте. Ця Ліцензія не дозволяє Вам оновлювати або відновлювати будь-які Пристрої iOS, якими Ви не володієте або які не контролюються Вами, а також Ви не вправі розповсюджувати або надавати мережевий доступ до Оновлень Програмного Забезпечення iOS для одночасного їхнього використання кількома пристроями або кількома комп'ютерами. Якщо ви завантажуєте Оновлення Програмного Забезпечення iOS на свій комп'ютер, Ви можете виготовити лише одну резервну копію Оновлень Програмного Забезпечення iOS у формі, придатній для машинного зчитування, за умови, що у такій резервній копії будуть збережені повідомлення про авторські права та інші примітки правовласників, що містяться в оригіналі.


(c) Ви не маєте права копіювати (крім випадків, чітко передбачених цією Ліцензією), декомпілювати, здійснювати втручання в програмне забезпечення для його розшифрування, розпаковувати, намагатися розкрити початковий код, декодувати, змінювати або створювати похідні твори на основі Програмного Забезпечення iOS чи будь-яких сервісів, що надаються Програмним забезпеченням iOS, чи будь-якої їхньої частини (крім випадків, коли будь-яке з наведених вище обмежень забороняється чинним законодавством, а також крім випадків, коли такі дії дозволені ліцензійними умовами, які регулюють використання компонентів з відкритим кодом, що може бути включено в Програмне Забезпечення iOS), а також погоджуєтеся з даними умовами і зобов’язуєтеся не допускати здійснення вказаних дій іншими особами.


(d) Зберігання контенту на Пристрої iOS розглядається як виготовлення Вами цифрової копії. У деяких юрисдикціях виготовлення цифрових копій без попереднього дозволу правовласника вважається незаконним. Програмне забезпечення iOS може використовуватися лише для відтворення матеріалів, не захищених авторським правом, матеріалів, на які Ви маєте авторське право, або тих матеріалів, на відтворення яких Ви отримали право або маєте законний дозвіл.


(e) Ви погоджуєтеся використовувати Програмне забезпечення iOS та Послуги (як це передбачено в розділі 5) відповідно до всіх чинних законів включно з місцевими законами країни або регіону, в якому Ви мешкаєте або в якому Ви завантажуєте чи використовуєте Програмне забезпечення iOS та Послуги.


(f) Використання і доступ до певних функцій Програмного забезпечення iOS і певних Послуг (як це передбачено в розділі 5) можуть вимагати від Вас створення унікальної комбінації імені користувача та пароля, яка називається Apple ID. Крім того, Ви визнаєте, що багато функцій і Послуг Програмного забезпечення iOS передають дані, за що можуть стягуватися платежі згідно з Вашим тарифним планом передавання даних, та що Ви несете відповідальність за такі платежі. Для отримання додаткових відомостей див. Посібник користувача для свого Пристрою iOS.


3. Передача прав. Ви не маєте права брати або передавати в оренду, передавати в тимчасове користування, продавати, здійснювати редистрибуцію або надавати субліцензію на Програмне Забезпечення iOS. Проте, Ви вправі здійснити одноразову незворотну передачу всіх належних Вам ліцензійних прав на Програмне забезпечення iOS іншій особі у зв'язку із передачею права власності на Ваш Пристрій iOS, за умови, що (а) передача прав повинна включати передачу Вашого Пристрою iOS та все Програмне Забезпечення iOS, у тому числі, всі складові, оригінальні носії, друковані матеріли та цю Ліцензію; (b) у Вас не залишатиметься жодних повних або часткових копій Програмного Забезпечення iOS, у тому числі, копій, які зберігаються на комп'ютері або в іншому пристрої для зберігання даних; та (с) особа, яка одержує Програмне Забезпечення iOS, ознайомиться і погодиться дотримуватися умов цієї Ліцензії.


4. Згода на використання даних.

(a) Дані діагностики і використання. Якщо ви вибираєте опцію збору даних діагностики і використання, Ви погоджуєтеся з тим, що компанія Apple, її дочірні підприємства й агенти можуть збирати, зберігати, обробляти та використовувати діагностичну, технічну та супутню інформацію, а також інформацію про використання, включно із, але не обмежуючись, інформацією про Ваш Пристрій iOS, комп'ютер, системне й програмне забезпечення та периферійні пристрої, яка періодично збирається для полегшення забезпечення оновленнями програмного забезпечення, надання Вам технічної підтримки продукції та інших послуг (якщо такі надаються), що стосуються Програмного забезпечення iOS, та перевірки дотримання умов цієї Ліцензії. Apple може використовувати цю інформацію за умови, що вона збирається у формі, яка не виявляє Вашу особу, з метою забезпечення та вдосконалення продуктів і послуг Apple. Якщо Ви вибрали опцію ввімкнути Службу локації, місцезнаходження Вашого пристрою також може надсилатися, щоб допомогти Apple аналізувати проблеми продуктивності бездротового або стільникового зв'язку (наприклад рівень сили стільникового сигналу в певній місцевості). З метою надання партнерам Apple та стороннім розробникам можливості вдосконалювати своє програмне забезпечення, апаратне забезпечення і послуги, призначені для використання з продуктами Apple, Apple також може забезпечувати таких партнерів або сторонніх розробників уривками діагностичних даних, доречних для програмного забезпечення, апаратного забезпечення та/або послуг цих партнерів або розробників, за умови, що діагностичні дані передаються у формі, яка не ідентифікує Вас особисто.


(b) Дані про місцезнаходження. За допомогою Вашого Пристрою iOS компанія Apple, її партнери, ліцензіари, а також сторонні розробники можуть надавати певні послуги, що залежать від інформації про місцезнаходження. Для надання та покращення таких послуг, якщо це доступно, компанія Apple, її партнери, ліцензіари, а також сторонні розробники можуть передавати, збирати, зберігати, обробляти та використовувати дані про Ваше місцезнаходження, включно із даними про географічне місцезнаходження Вашого Пристрою iOS, даними про швидкість пересування на дорозі і пошуковими запитами щодо місцезнаходження в режимі реального часу. Дані про місцезнаходження та запити, отримані компанією Apple, не розкривають Вашу особу, а можуть використовуватися компанією Apple, її партнерами, ліцензіарами, а також сторонніми розробниками з метою надання послуг і продуктів, що залежать від місцезнаходження. Користуючись на Вашому Пристрої iOS будь-якими послугами, пов'язаними з місцезнаходженням, Ви погоджуєтеся і надаєте компанії Apple, її партнерам, ліцензіарам, а також стороннім розробникам згоду на передавання, збирання, зберігання, обробку і використання ними даних про Ваше місцезнаходження та запитів для надання й покращення таких послуг і продуктів. Ви маєте право в будь-який момент анулювати таку згоду, перейшовши до настройки послуг, що залежать від місцезнаходження, на своєму Пристрої iOS або вимкнувши глобальну настройку послуг, що залежать від місцезнаходження, або вимкнувши індивідуальні настройки місцезнаходження для кожної програми, яка залежить від місцезнаходження, на Вашому Пристрої iOS. Вимкнення цих функцій, які залежать від місцезнаходження, впливатимуть лише на функції Пристрою iOS, які залежать від місцезнаходження. Це не впливатиме на функції Пристрою iOS, які не мають відношення до місцезнаходження. Використовуючи на Пристрої iOS програми або послуги сторонніх виробників, які використовують або надають дані про місцезнаходження, Ви маєте дотримуватися та переглянути умови і політику конфіденційності певного стороннього виробника, що стосуються використання даних про місцезнаходження його програмами або послугами.


(c) Siri та диктування. Функції Siri та Диктування в Програмному забезпеченні iOS можуть бути доступні не всіма мовами та не в усіх регіонах. Окрім того, функції можуть відрізнятися залежно від регіону. Якщо Ваш Пристрій iOS підтримує функції Siri та Диктування, ці функції можуть давати Вам можливість робити запити, давати команди та диктувати текст своєму пристрою власним голосом. Під час використання функцій Siri або Диктування речі, які Ви говорите, будуть записуватися та надсилатися до Apple для перетворення запису Ваших слів у текстовий формат і для подальшого опрацювання Ваших запитів. Ваш пристрій надсилатиме до Apple інші відомості, наприклад, Ваше ім’я та псевдонім, імена, псевдоніми та відношення до Вас (наприклад “мій батько”) контактів із Вашої адресної книги, назви пісень із Вашої колекції (разом “Дані користувача”). Усі ці дані використовуються, щоб допомогти Siri та функції Диктування зрозуміти Вас краще та розпізнати те, що Ви говорите. Вони не пов’язуються з іншими даними, які Apple може мати в результаті Вашого користування іншими послугами Apple. Використовуючи Siri та Диктування, Ви погоджуєтеся на передавання, збирання, обслуговування, опрацювання та використання Apple та її афілійованими особами та агентами цієї інформації, включаючи дані Вашого голосового вводу та Дані користувача, для надання та вдосконалення Siri, Диктування та функцій диктування в інших продуктах і послугах Apple.


Якщо Службу локації ввімкнено, місцезнаходження Вашого Пристрою iOS у момент, коли Ви надсилаєте запит у Siri, може також надсилатися до Apple, щоб допомогти Siri підвищити точність своїх відповідей на Ваші запити на основі місцезнаходження. Ви можете вимкнути функціональну можливість Siri використовувати місцезнаходження, відкривши на Вашому Пристрої iOS Службу локації та вимкнувши окремий параметр для Siri.


Програма Siri може дозволити Вам використання свого Пристрою iOS, не виконуючи перед цим його розблокування. Якщо на своєму Пристрої iOS Ви встановили пароль та бажаєте, щоб програма Siri не використовувалась з екрана блокування, відкрийте розділ «Параметри», натисніть «Загальні», оберіть пункт «Блокування за допомогою пароля» та біля пункту Siri виберіть варіант «Вимк.»


Ви також можете вимкнути функції Siri та Диктування повністю в будь-який момент. Для цього відкрийте розділ «Параметри», «Загальні», оберіть Siri та посуньте перемикач Siri в положення «Вимк.».


(d) FaceTime. Функція відеовикликів FaceTime з Програмного забезпечення iOS (“FaceTime”) вимагає наявність підключення до мережі Wi-Fi або стільникової мережі передавання даних, може бути недоступною в деяких регіонах та може не підтримуватись або надаватися з обмеженнями Вашим постачальником послуг. Використання FaceTime підлягає умові вашої згоди з вищенаведеним розділом 2(e). Щоб налагодити FaceTime та робити і відповідати на виклики FaceTime між Вами та іншими користувачами FaceTime, потрібні певні унікальні ідентифікатори Вашого Пристрою iOS і облікового запису. Ці унікальні ідентифікатори можуть включати Вашу адресу(и) електронної пошти, надані Вами дані в Apple ID, ідентифікатор Вашого Пристрою iOS та номер телефону Вашого iPhone.
  1   2   3

Дадаць дакумент у свой блог ці на сайт

Падобныя:

Українська увага: використовуючи iphone, ipad або ipod touch (пристрій iOS), ви погоджуєтеся з наступними умовами icon«Фітнес на все літо в подарунок» Увага! Для участі в акції необхідно бути власником клубної карти мережі фітнес-клубів ФітКьорвс або учасником* watsonsclub!
Увага! Для участі в акції необхідно бути власником клубної карти мережі фітнес-клубів ФітКьорвс або учасником* watsonsclub!

Українська увага: використовуючи iphone, ipad або ipod touch (пристрій iOS), ви погоджуєтеся з наступними умовами iconН73 Новий довідник: Українська мова. Українська література. — К.: Тов «казка», 2008. т— 864 с
М. Радишевсъка — старший учитель, учитель-методист, відмінник народної освіти (автор розділу «Українська мова»)

Українська увага: використовуючи iphone, ipad або ipod touch (пристрій iOS), ви погоджуєтеся з наступними умовами iconН73 Новий довідник: Українська мова. Українська література. — К.: Тов «казка», 2008. т— 864 с
М. Радишевсъка — старший учитель, учитель-методист, відмінник народної освіти (автор розділу «Українська мова»)

Українська увага: використовуючи iphone, ipad або ipod touch (пристрій iOS), ви погоджуєтеся з наступними умовами iconЩе один крок у напрямку покращення мозкових імплантатів використовуючи провідні полімерні нанотрубки
Нейронні електроди мають працювати певні періоди, що можуть тривати від годин до років. Коли електроди імплантовані, першими реапкціями...

Українська увага: використовуючи iphone, ipad або ipod touch (пристрій iOS), ви погоджуєтеся з наступними умовами iconМетодичні рекомендації з дисципліни «Українська література» Відповідно до вимог програми з дисципліни „Українська література
Відповідно до вимог програми з дисципліни „Українська література” студенти вивчають оглядово тему: „Розвиток драматургії І театру...

Українська увага: використовуючи iphone, ipad або ipod touch (пристрій iOS), ви погоджуєтеся з наступними умовами iconУвага ўэб-майстру! Фотаздымк
Увага ўэб-майстру! Фотаздымкі да праграмы знаходзяцца на ftp-сэрвэры ў тэчцы: Uladziu/pfotopolatsak-2, а таксама vetrina-6,4,3,2...

Українська увага: використовуючи iphone, ipad або ipod touch (пристрій iOS), ви погоджуєтеся з наступними умовами iconДырэктары могуць засноўваць І весці або забяспечваць заснаванне І вядзенне любых, як заснаваных на ўзносах, так І на ІХ не заснаваных пенсійных або прэміяльных
Факtычныя або вынiковыя ctpаtы, шtо ўзнiклi з пpычыны выкаpыctaння вамi або немагчымаcцi выкаpыctaння вамi гэtых зbectak, або любога...

Українська увага: використовуючи iphone, ipad або ipod touch (пристрій iOS), ви погоджуєтеся з наступними умовами iconСпортивна термінологія – у курсі "Українська мова"
Активно формується професійна мова у всьому її багатстві та розмаїтість. Тому досить актуальним є на сьогоднішній день впровадження...

Українська увага: використовуючи iphone, ipad або ipod touch (пристрій iOS), ви погоджуєтеся з наступними умовами iconПрактыкаванні на ўтрыманне ўвагі Гульнявая прафілактыка галёрачных настрояў
Адвечная праблема дысцыпліна… Тыя, каму не паступаць у вну, раптам пачынаюць замінаць працэсу навучання тых, каму паступаць. А ўвага...

Українська увага: використовуючи iphone, ipad або ipod touch (пристрій iOS), ви погоджуєтеся з наступними умовами iconПрактична робота №6. Аналіз особливостей розвитку заповідної мережі України Мета: Використовуючи статистичні, інформаційні джерела, виокремте основні етапи
Мета: Використовуючи статистичні, інформаційні джерела, виокремте основні етапи розвитку заповідної мережі України. Охарактеризуйте...

Размесціце кнопку на сваім сайце:
be.convdocs.org


База данных защищена авторским правом ©be.convdocs.org 2012
звярнуцца да адміністрацыі
be.convdocs.org
Галоўная старонка