Умови участі в промо-акції
НазваУмови участі в промо-акції
Дата канвертавання01.01.2013
Памер34.71 Kb.
ТыпДокументы
Додаток до наказу

від «__» _____ 20__р.


УМОВИ УЧАСТІ В ПРОМО-АКЦІЇ


 1. Промо-акція «ШУБА КОЖНИЙ ДЕНЬ» (надалі «Акція») відбуватиметься з метою заохочення радіослухачів до прийняття участі в інтерактивних передачах та надання Подарунку особам, які бажають отримати Подарунок, на умовах викладених у цих Правилах.
 1. Організаторами акції виступають ТОВ ТРК «Медіа Маркет»
 1. Контроль над проведенням акції та дотриманням цих Умов здійснює Організатор.
 1. Акція проводиться в період з 16.12.2011р. по 22.12.2011р. включно.
 1. Учасником Акції можуть бути всі дієздатні громадяни України, які досягли вісімнадцятирічного віку, отримали паспорт та яким присвоєно в установленому порядку ідентифікаційний номер платника податку. Не можуть бути Учасниками Акції працівники та представники будь-якої компанії, залученої до проведення даної Акції, а також члени їхніх сімей та близькі родичі.
 1. Одна особа, яка відповідає вимогам п.5 Правил, має право взяти участь в Акції один раз.
 1. Особи, які відповідають критеріям, визначеним пунктом 5 Правил, та бажають взяти участь в Акції, реєструються на сайті www.hitfm.ua, а також повідомляють свої особисті дані.
 1. Акція полягає у наданні зареєстрованим учасникам Акції, які виконають усі умови Акції та яких буде обрано Організатором, Подарунку у вигляді сертифікату на придбання хутряної шуби на суму 20 000 (двадцять тисяч) гривень в салоні-магазині Fashion Furs. Особа, якій надається право на отримання Подарунку може обрати шубу вартістю більше, ніж 20 000 грн., сплативши різницю за власний рахунок. Заміна Подарунку грошовим еквівалентом, у повному обсязі або частково, не допускається.
 1. Особи, яким надається право на отримання Подарунку (учасники Акції), визначаються Організатором Акції серед Учасників Акції. Такі особи будуть оголошені в передачі «Happy Ранок на Хіт ФМ» в ефірі радіостанції «Хіт ФМ».
 1. Учасники Акції мають право відмовитися від Подарунку і при цьому не можуть вимагати заміни Подарунку на інший. Переможці не можуть передавати право на отримання Подарунку іншим особам.
 1. Організатори не несуть обов'язку щодо відшкодування транспортних витрат Учасника, які понесені Учасником в період участі в Акції, в тому числі при отриманні Подарунку.
 1. Своєю участю в Акції всі Учасники погоджуються на проведення фото- і кінозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, а також розміщення в мережі Інтернет.
 1. Для отримання Подарунку Учасник зобов'язаний звернутися до Організатора у робочий час, пред'явивши паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру платника податку.
 1. Організатор являється податковим агентом для Учасника, який має право на отримання Подарунку, та забезпечує сплату всіх необхідних податків і платежів, пов'язаних з отриманням Подарунку, в порядку, визначеному законодавством України. (Податковий Кодекс п. 168.1.1)
 1. Учасники Акції дають згоду на те, що їх імена, фотографії, будь-які інші дані про них, включаючи аудіо- та відеозаписи, можуть бути використані в телерадіопередачах, в друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інших матеріалах тощо, у тому числі з рекламною метою, без будь-якої матеріальної винагороди та додаткового письмового погодження. Водночас учасники Акції дають згоду на інтерв’ю з їхньою участю під час та по закінченні Акції. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв'ю та матеріали повністю належать Організатору.
 1. Організатор має право відмовити у наданні Подарунку Учаснику, який надав неправдиві відомості про себе, не надав необхідних даних про себе та/або документів, або раніше вже брав участь в Акції.
 1. У випадку відмови Переможця від отримання Подарунку чи його не звернення до Організатора протягом 30 днів від дати закінчення Акції, зазначеної у п.4 Правил, Організатор залишає за собою право розпоряджатися Подарунком на власний розсуд.
 1. Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов'язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Подарунків. 1. Організатор зберігає за собою право на зміну цих правил протягом всього строку проведення Акції.
 1. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном +380(44)537-21-40.

Дадаць дакумент у свой блог ці на сайт

Падобныя:

Умови участі в промо-акції iconОфіційні умови акції «Вирушай до Європи з Мані на кармані»
Замовник спільної акції «Вирушай до Європи з Мані на кармані» (надалі «Акція») – Публічне акціонерне товариство «отп банк», що знаходиться...

Умови участі в промо-акції icon«Фітнес на все літо в подарунок» Увага! Для участі в акції необхідно бути власником клубної карти мережі фітнес-клубів ФітКьорвс або учасником* watsonsclub!
Увага! Для участі в акції необхідно бути власником клубної карти мережі фітнес-клубів ФітКьорвс або учасником* watsonsclub!

Умови участі в промо-акції iconПриродні умови Італії та виникнення міста Рима
Дати уявлення про природнокліматичні умови Апеннінського півострова; простежити їхній вплив на розвиток господарської діяльності...

Умови участі в промо-акції iconПравила участі у акційних програмах по залученню на обслуговування в ат «Дельта Банк» Клієнтів Цим, Публічне акціонерне товариство «Дельта Банк» надалі
Правила участі у акційних програмах по залученню на обслуговування в ат «Дельта Банк» Клієнтів

Умови участі в промо-акції icon1. Акція «заначка» на хит фм» (надалі «Акція») відбуватиметься з метою заохочення радіослухачів до прийняття участі в інтерактивних передачах та надання
Акція «заначка» на хит фм» (надалі «Акція») відбуватиметься з метою заохочення радіослухачів до прийняття участі в інтерактивних...

Умови участі в промо-акції iconФорма попередньої реєстрації для участі в н ауково-практичн ій конференці ї з міжнародною участю

Умови участі в промо-акції iconСписки учасників команд всеукраїнської акції школярів „громадянин 2006
Встановлення бар’єрів для зменшення швидкості руху автотранспорту біля території школи-гімназії №30 ім. Т. Шевченка

Умови участі в промо-акції iconМіський голова О. Костусєв
Про затвердження нової Методики визначення пайової участі замовників у створенні І розвитку інженерно-транспортної та соціальної...

Умови участі в промо-акції iconСвітовий ринок: поняття, структура, умови та фактори кон’юнктури, ціни
Вступ

Умови участі в промо-акції iconЗаявка на участь у конкурсному відборі міст для участі у проекті «Сталий міський розвиток»
Адміністративний центр району (заповнюється у разі, якщо місто-претендент не є районним центром)

Размесціце кнопку на сваім сайце:
be.convdocs.org


База данных защищена авторским правом ©be.convdocs.org 2012
звярнуцца да адміністрацыі
be.convdocs.org
Галоўная старонка