Офіційні умови акції «Вирушай до Європи з Мані на кармані»
НазваОфіційні умови акції «Вирушай до Європи з Мані на кармані»
Дата канвертавання30.12.2012
Памер81.18 Kb.
ТыпДокументы


Офіційні умови акції «Вирушай до Європи з Мані на кармані»

(надалі – «Умови»)


 1. Організатори, Учасники, строки проведення:

1.1.Замовник спільної акції «Вирушай до Європи з Мані на кармані» (надалі - «Акція») – Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 43, 0 800 300 0 50.

1.2. Організатор акції – ТОВ «Вірус Мьюзік», адреса: м. Київ, вул. Мельникова, 12; тел.: (044) 538-10-10.

1.3. Акція проводиться для фізичних осіб – держателів платіжних карток «Мані на кармані», емітованих АТ «ОТП Банк» (надалі - «Картка»).

1.4. Участь в Акції можуть брати дієздатні фізичні особи, які є громадянами України та досягли віку 18 років (надалі –« Учасники»), співробітники Замовника та Організатора не мають права брати участь у Акції.

1.5. Територія проведення Акції - територія України.

1.6. Період проведення Акції - з 10 липня по 4 серпня 2011 року включно.


 1. Призи Акції:

2.1. Призовий фонд Акції:

   1. 1 путівка на двох осіб на фестиваль Mystery Land (надалі – «Фестиваль»), що відбудеться 27 серпня в м.  Хаарлеммермеер , Голландія (надалі – «Головний приз»). Під путівкою розуміється: одноразовий авіа переліт в обидва кінці класу економ: з України (Київ, аеропорт Бориспіль) до країни проведення Фестивалю та назад до України (Київ, аеропорт Бориспіль); проживання в готелі рівнем не нижче 3х зірок протягом відвідин Фестивалю, відвідини Фестивалю, загальна кількість днів перебування в країні проведення Фестивалю визначається Організатором Акції та складає не менше 2-х діб. Дати перельоту є чітко фіксовані Організатором та коригуванню не підлягають. Всі умови путівки визначає виключно Організатор Акції.
   1. 50 (п’ятдесят) футболок з символікою Global Gathering.

   2. 10 (десять) сумок з символікою Global Gathering.

   3. 100 (сто) клубних окулярів з символікою Global Gathering (предмети, зазначені в п.2.1.2.-2.1.4. цих Умов, надалі разом – «Додаткові призи»).

Примітка: Головний приз та Додаткові призи надалі разом в тексті цих Умов іменуються як «Призи».

2.2. Організатор Акції залишає за собою право не надавати Призи особам, які не мали права брати участь в Акції.

2.3. Грошова або будь-яка інша компенсація Призів не надається. Учасник може отримати тільки 1 (один) Приз за період проведення Акції.

2.4. Замовник та Організатор Акції залишають за собою право повторного визначення переможців, що отримують Призи, у випадку підозри і/або виявлення фальсифікації при участі в Акції.

2.5. Замовник та Організатор Акції залишають за собою право не зараховувати до участі в Акції або відмовити у видачі Призів Учасникам, які прямим або непрямим чином намагались вчинити або реалізували вплив на систему участі в Акції.

3. Умови та порядок участі в Акції:

3.1. Щоб взяти участь в Акції необхідно в період проведення Акції розраховуватись Карткою за будь-які товари та послуги.

3.2. Кожна трансакція (кожний платіж), виконана за допомогою Картки, бере участь у визначенні власників Призів Акції.

3.3. Операції зі зняття готівки з Картки у банкоматах та касах банків не вважаються трансакціями та не враховуються при визначенні власників Призів.

3.4. Картку «Мані на кармані» можна оформити:

а) в будь-якому відділенні АТ «ОТП Банк» на території України;

б) заповнивши оn-line заяву на веб-сайті www.maninakarmani.ua (надалі – «Сайт») та виконавши подальші інструкції співробітника АТ «ОТП Банк», який зв’яжеться з Учасником телефоном.


4. Визначення переможців:

4.1. Визначення переможців Акції, які отримують Призи, відбуватиметься в приміщені офісу Організатора Акції 5 серпня 2011 року.

4.2. Визначення власників Призів, включаючи Головний приз, відбуватиметься шляхом випадкового вибору однієї трансакції з електронної бази даних цифрових кодів трансакцій, здійснених Учасниками в Період проведення Акції за допомогою Карток. База даних цифрових кодів формується на основі переліку трансакцій, що були здійснені протягом Періоду проведення Акції згідно з цими Умовами.

4.3. Першим визначається власник Головного призу. Наступними визначаються власники футболок, потім сумок та останніми – власники окулярів.

4.4. У процесі визначення власника Головного призу обирається один основний, а також додатково один резервний Переможець. Резервний Переможець може отримати Головний приз у випадку відмови основного Переможця від Призу, ненадання ним необхідних документів у визначений строк, або якщо впродовж 3-х днів з дати проведення визначення переможців Організатор Акції не зміг зв’язатися з основним Переможцем.

4.5. Вибір трансакції здійснюється в присутності уповноваженої Комісії. Склад Комісії затверджується згідно з внутрішніми нормативними документами Організатора Акції.

4.6. Про результати визначення власників Призів Комісія складає протокол, що має містити підписи усіх членів Комісії.

4.7. Кількість виграшів одного Учасника обмежена. Якщо Учасник став власником одного з Призів, у визначенні наступних Призів він участі не бере.


5. Результати визначення власників Призів Акції

5.1 Результати визначення власників Призів Акції будуть опубліковані на Сайті.

5.2 Учасник, визначений власником Головного Призу, буде персонально сповіщений про це до 08.08.2011 включно за номером телефону та/або відправкою електронного листа на адресу, зазначену Учасником при оформленні картки «Мані на кармані».

5.3 Учасники, визначені власниками Додаткових призів, будуть персонально сповіщені про це до 10.08.2011 включно за номером телефону та/або відправкою електронного листа на адресу, зазначену Учасником при оформленні картки «Мані на кармані».

  1. Для того, щоб отримати Головний приз, Учасникові, який визнаний власником цього Призу, та його потенційному партнеру по подорожі, необхідно мати на момент сповіщення про результати розіграшу діючий закордонний паспорт, строк дії якого закінчується не раніше, ніж через 6 місяців від дати повернення Переможця з Фестивалю, та надати Організатору Акції копію всіх його сторінок разом зі всіма іншими документами згідно з п.5.5. цих Умов до 09.08.2011. У випадку відсутності у Переможця та/чи його супутника візи, необхідної для відвідування країни проведення Фестивалю, отримання візи відбувається на загальних умовах при сприянні Організатора. Організатор не несе відповідальності у випадку неотримання Переможцем та/ або його супутником візи.

  2. Для того, щоб отримати призи, Учасники, які визнані власниками Призів, мають Організатору Акції надати копії таких документів: копії всіх сторінок паспорта громадянина України та копію ідентифікаційного номеру не пізніше 12.08.2011, а також надати свою письмову заяву за встановленою формою про згоду на отримання Призу та дозволом на використання особистих даних (імені, фотографії, інтерв'ю та інших матеріалів про Переможця) в контексті Переможця Акції. Місце доставки та спосіб передачі документів повідомляється кожному власнику Призів при сповіщенні про виграш.

  3. Підписання Заяви автоматично означає згоду на участь в Акції. Власник Призів погоджується давати рекламні інтерв'ю про участь в Акції, зокрема по радіо та на телебаченні, а також у інших засобах масової інформації, або фотографуватися для виготовлення графічних рекламних матеріалів без сплати за це жодної винагороди. Усі авторські права на такі інтерв'ю та на інші матеріали належатимуть Замовнику Акції.

  4. У разі, якщо Замовник Акції впродовж 3 (трьох) календарних днів не зміг зв’язатися з Переможцем, або Переможець впродовж 5 (п’яти) календарних днів з дати визначення власників Призів не дав свою письмову згоду на отримання Призу, право на отримання Призу переходить до Переможця, який є наступним у списку, що був визначений методом випадкового вибору згідно з цими Умовами, а незатребувані футболки, сумки та окуляри розповсюджуються на розсуд Замовника.

  5. Призи буде вручено у час та в місці узгодженому з Учасниками, що були визначені як власники Призів, за номером телефону, вказаним при заповненні анкети для оформлення Картки.

  6. При передачі Призу з Переможцем підписується акт прийому-передачі Призу.


6. Загальні положення:

6.1. Усі результати Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.

6.2. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Замовником Акції. Рішення Замовника є остаточним та оскарженню не підлягає.

6.3. Організатор та Замовник Акції не несуть відповідальності за достовірність наданої Учасниками Акції інформації щодо контактів з ними. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (у т. ч. інформації щодо контактів з ними та адреси).

6.4. Сплата податків здійснюється відповідно до чинного законодавства України

6.5. У будь-якому випадку відповідальність Організатора та Замовника Акції обмежується сумою Призу.

6.6. Замовник Акції не несе відповідальності за неможливість отримання Переможцем Призу у зв’язку з будь-якими обставинами, що знаходяться поза межами контролю Замовника (відсутність необхідних документів, хвороба, відпустка тощо), за роботу операторів зв’язку України, за якість призів Акції. .

6.7. Замовник Акції декларує, що у програмному забезпеченні, що використовується для визначення Переможця, не використовуються процедури та алгоритми, які б дозволили регулювати визначення Переможця. Також Організатор декларує, що комп’ютерні програми захищені від несанкціонованого доступу третіх осіб.

6.8. Переможець погоджується давати рекламні інтерв'ю про участь в Акції, у тому числі, по радіо та на телебаченні, а також у інших засобах масової інформації, або фотографуватися для виготовлення графічних рекламних матеріалів без сплати за це жодної винагороди. Усі авторські права на такі інтерв'ю та на інші матеріали належатимуть Організатору Акції.

6.9. Учасники, беручи участь в Акції, добровільно погоджуються надати Організатору Акції інформацію (в тому числі про себе), визначену Організатором як необхідну для отримання призу. Вся інформація, надана Учасником, надходить у власність Замовника та Організатора Акції, які зберігають за собою право використовувати її без попереднього узгодження з Учасником Акції та будь-якого відшкодування Учасникові Акції.

6.10. Своєю участю в Акції кожен Учасник підтверджує свою згоду та бажання отримувати інформацію про інші Акції Замовника.

6.11. Учасники Акції не мають права надавати засобам масової інформації відомості про участь в Акції та отримання Призу без згоди на те Замовника Акції.

6.12. Усі відео- та фотоматеріали за участю Учасників Акції (що були визначені як такі, що отримають Призи), створені під час та/чи у зв’язку з проведенням Акції, є власністю Замовника Акції і можуть використовуватися без узгодження з Учасниками Акції та виплати їм будь-якого відшкодування.

6.13. Співробітники Замовника та Організатора Акції, та агенцій, залучених до цієї Акції, а також члени їх родин, не мають права брати участь в Акції.

6.14. Фактом участі в Акції, Учасник Акції засвідчує, що він є громадянином України віком від 18 років і повністю погоджується з Умовами.

6.15. Порушення Учасником Акції  Умов або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Умов (у т.ч. механіки, порядку та строків проведення Акції  та / або отримання Призу і т.д.) вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання Призу. При цьому така особа не має права на отримання від Організатора Акції  будь-якої компенсації.

6.16. Дані Умови розміщуються на веб-сайті www.maninakarmani.com.ua. Замовник та Організатор Акції залишають за собою право публікувати додаткову інформацію про Акцію.


Дадаць дакумент у свой блог ці на сайт

Падобныя:

Офіційні умови акції «Вирушай до Європи з Мані на кармані» iconУмови участі в промо-акції
Промо-акція «шуба кожний день» (надалі «Акція») відбуватиметься з метою заохочення радіослухачів до прийняття участі в інтерактивних...

Офіційні умови акції «Вирушай до Європи з Мані на кармані» iconПриродні умови Італії та виникнення міста Рима
Дати уявлення про природнокліматичні умови Апеннінського півострова; простежити їхній вплив на розвиток господарської діяльності...

Офіційні умови акції «Вирушай до Європи з Мані на кармані» iconПродовжуємо публікацію матеріалів журналіста І письменника володимира кулеби про історію чемпіонатів європи
Нововведнння у формі проведення І змісті. Чемпіонат Європи-1976, що проходив з 16 по 20 червня уперше в Східній Європі Белграді та...

Офіційні умови акції «Вирушай до Європи з Мані на кармані» iconЩе один єврорегіон у Причорномор’ї ?
Міністерством закордонних справ Румунії країни, що головує на даний час у Комітеті Міністрів Ради Європи та до кінця квітня 2006...

Офіційні умови акції «Вирушай до Європи з Мані на кармані» icon«Фітнес на все літо в подарунок» Увага! Для участі в акції необхідно бути власником клубної карти мережі фітнес-клубів ФітКьорвс або учасником* watsonsclub!
Увага! Для участі в акції необхідно бути власником клубної карти мережі фітнес-клубів ФітКьорвс або учасником* watsonsclub!

Офіційні умови акції «Вирушай до Європи з Мані на кармані» iconУкрінформ продовжує публікацію матеріалів проекту журналіста І письменника володимира кулеби про історію чемпіонатів європи євро-2000: атака сильніше за оборону, французи краще за італійців
У чемпіонату Європи були два господарі турнір проводився у Бельгії І нідерландах. Збірна Франції після свого тріумфу на «домашньому»...

Офіційні умови акції «Вирушай до Європи з Мані на кармані» iconГоловний спеціаліст відділу закупівель, гуманітарної допомоги та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року, Департаменту ресурсного забезпечення та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року, 01030, Україна, м. Київ, вул. О. Гончара, 55 а, тел.: 044-247-31- 29
Ярославович головний спеціаліст відділу закупівель, гуманітарної допомоги та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року,...

Офіційні умови акції «Вирушай до Європи з Мані на кармані» iconКонвенція, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів
Ця Конвенція поширюється на офіційні документи, які були складені на території однієї з Договірних держав І мають бути представлені...

Офіційні умови акції «Вирушай до Європи з Мані на кармані» iconСписки учасників команд всеукраїнської акції школярів „громадянин 2006
Встановлення бар’єрів для зменшення швидкості руху автотранспорту біля території школи-гімназії №30 ім. Т. Шевченка

Офіційні умови акції «Вирушай до Європи з Мані на кармані» iconРанньофеодальна, станово-представницька та абсолютна монархія в країнах Західної Європи
Тема: Ранньофеодальна, станово-представницька та абсолютна монархія в країнах Західної Європи

Размесціце кнопку на сваім сайце:
be.convdocs.org


База данных защищена авторским правом ©be.convdocs.org 2012
звярнуцца да адміністрацыі
be.convdocs.org
Галоўная старонка