Аналіз роботи нвк за 2011-2012 н р. та пріоритетні напрями розвитку закладу
НазваАналіз роботи нвк за 2011-2012 н р. та пріоритетні напрями розвитку закладу
старонка1/3
Дата канвертавання30.10.2012
Памер355.63 Kb.
ТыпДокументы
  1   2   3

Аналіз роботи НВК за 2011-2012 н.р.

та пріоритетні напрями розвитку закладу

на ІІ етапі роботи над науково-методичною проблемою


Є безліч визначень поняття «сучасна школа», але найзагальніше з них є таке: школа, яка відповідає запитам часу. У ХХІ столітті запитам часу відповідає школа, яка відрізняється:

 • спрямованістю на розвиток самосвідомості, володіння прийомами самоосвіти й самовдосконалення;

 • переходом з режиму функціонування на режим розвитку;

 • глибокою й широкою диференціацією змісту навчання.

Ці завдання широкі і не можуть бути реалізовані в окремій школі. Для цього потрібно реформувати всю освіту. Школа має допомогти учням у формуванні компетентностей, створити умови для самореалізації, інтеграції в соціокультурний простір.

Тому наш колектив у 2011-2012 навчальному році відповідно до основоположних освітянських документів забезпечував розвиток особистості, формування ключових життєвих компетентностей учнів, працював та принципах науковості, єдності навчання і виховання, на засадах гуманізму, демократії, взаємоповаги між націями і народами в інтересах людини і суспільства.

На початку навчального року вся робота НВК була спланована і проводилася згідно з планом. Були видані накази з основної діяльності закладу на 1 вересня 2011 року.

Згідно з річним планом роботи з 20.05.2012 р. по 25.05.2012 р. адміністрацією НВК було проаналізовано виконання навчальних програм з базових дисциплін за навчальний рік. Було перевірено виконання теоретичної та практичної частини програми, проаналізовано ведення класних журналів, відповідність записів календарно-тематичному плануванню учителів, зведеним звітам про виконання навчальних програм.

Наслідки перевірки свідчать про те, що в основному теоретичний курс вивчено, практична частина навчального плану виконана. Проведено заплановані види робіт: практичні та лабораторні роботи, уроки розвитку зв’язного мовлення, позакласного читання, літератури рідного краю, обов’язкові види роботи з української мови, екскурсії, тематичні перевірки знань учнів, контрольні твори з української та світової літератур.

Але поряд з цим є недоліки у виконанні як теоретичної, так і практичної частини програми. Протягом навчального року 29 вчителів закладу певний час були відсутні на роботі у зв’язку з хворобою, навчанням, серед них 11 вчителів - по 3 і більше разів, а троє вчителів були відсутні тривалий час. Адміністрацією НВК по можливості здійснювалася рівноцінна заміна уроків. Всього протягом року замінено 1305 уроки. Крім того 2011-2012 навчальний рік скорочено у зв’язку з Євро-2012.

Враховуючи це, станом на кінець навчального року з деяких предметів фактично проведено меншу кількість годин, ніж заплановано на початку навчального року, а навчальні програми виконано за рахунок ущільнення навчального матеріалу. Особливо це стосується 11-х та 9-х класів.

У зв’язку з цим всім учителям слід розробляти календарно-тематичне планування із запасом годин на повторення на випадок карантину, святкових днів та інших непередбачуваних ситуацій.

За рахунок варіативної складової робочого навчального плану закладу у 2011-2012 н.р. було введено курси за вибором та факультативи з математики, української мови, світової літератури, правознавства, історії, англійської мови, креслення; організовано поглиблене вивчення української мови у 8-А класі, продовжено роботу МАН (секції української мови, географії, хімії), гуртків, до участі в яких залучено здібних школярів. На заняттях учні поглиблено опрацьовували навчальний матеріал з предметів, розв’язували творчі завдання, писали науково-дослідницькі роботи, що забезпечило високі результати учням НВК під час їх участі в різного роду конкурсах та олімпіадах.

У ІІ районному етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, ХІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика та мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка взяли участь 85 учнів НВК. Результати олімпіад та конкурсу показали, що педагогічним колективом проводиться робота з розвитку інтересу учнів до знань. Із завданнями 74 % учасників олімпіад та конкурсів справилися відмінно. Глибокі знання показали учні на олімпіадах з історії, правознавства, світової літератури, математики, біології, хімії, образотворчого мистецтва, української мови та літератури, трудового навчання, англійської мови, інформаційних технологій, у конкурсах імені П.Яцика та Т.Шевченка.

Поряд з цим низькими є результати виступу учнів на олімпіадах з інформатики, фізики та астрономії.

Усього учні НВК на районному етапі вибороли 61 призове місце, серед них: І – 26 місць, ІІ – 23 місця, ІІІ – 12 місць.

Високі результати продемонстрували такі учні:

 • Дмитрук Богдан (9-А) став переможцем у трьох олімпіадах: з історії, математики та біології;

 • Добробаба Анастасія (11-Б) стала призеркою олімпіади з англійської мови та конкурсу з української мови імені П.Яцика та перемогла у конкурсі науково-дослідницьких робіт МАН.

 • Кулакова Тетяна (8-А) перемогла в олімпіадах з математики, образотворчого мистецтва та трудового навчання.

 • Отрощенко Владислав (11-Б) став призером олімпіад з географії, інформаційних технологій та переможцем конкурсу робіт МАН.

 • Биченко Катерина (8-А) перемогла у конкурсі імені Шевченка та стала призеркою олімпіад з української та англійської мов.

 • Лагода Владисла (9-А) посів призові місця в олімпіадах з англійської мови, економіки та образотворчого мистецтва.

 • Зозуля Інна (10-Б) стала призеркою олімпіад з хімії та біології і конкурсу імені П.Яцика.

 • Прищепа Аліна (11-Б) посіла призові місця в олімпіадах з хімії та біології та перемогла у конкурсі робіт МАН.

По два призових місця принесли нашому закладу учні: Жельніо Діана (6-Б), Супрун Анна (10-А), Мосорук Юлія (8-А), Некращук Олена (9-Б), Кондратюк Дарина (10-А), Калайда Сергій (11-А), Мамро Ярослав (10-Б), Динник Юлія (11-Б), Прокопенко Катерина (8-А).

23 учителі НВК підготували переможців та призерів ІІ етапу олімпіад та конкурсів. Серед них найбільших успіхів досягли: Тонковид Ф.С., Дубровіна В.М., Поліщук Г.В., Ковалишина О.В., Гулігас О.В., Панченко Л.В., Левко В.М., Отрощенко Ю.В., Кузьменко Н.М.

23 учні НВК брали участь у ІІІ (обласному) етапі цих інтелектуальних змагань та вибороли 10 призових місць. Це:

Дмитрук Богдан (9-А) став призером трьох олімпіад: з математики, історії та біології;

Некращук Олена (9-Б) посіла ІІ місце в олімпіаді з правознавства та ІІІ з світової літератури;

Динник Юлія (11-Б) ІІІ місце з історії;

Мосорук Юлія (8-А) ІІІ місце з біології;

Мамро Ярослав (10-Б) ІІ місце з історії;

Кулакова Тетяна (8-А) ІІІ місце з образотворчого мистецтва.

Жельніо Діана (6-Б) посіла ІІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови імені П.Яцика.

Призерів ІІІ етапу олімпіад та конкурсів підготували вчителі: ТонковидФ.С. (3 призери), Левко В.М. (2 призери); ПастушенкоТ.Ю., ЛепестійЛ.В., Майсус Л.Г., Гулігас О.В., Яшина Т.В.

У районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів у секціях: «Українська мова», «Хімія» та «Географія» взяли участь:

 • учитель української мови та літератури Дубровіна В.М. працювала з ученицею 11-Б класу Добробабою Анастасією над науково-дослідницькою роботою «Типи і структура словосполучень у сучасній українській літературній мові». Роботу було визнано кращою на районному рівні, представлено на обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН, де учениця посіла ІІІ місце.

 • Учитель географії Кузьменко Н.М. з учнем 11-Б класу Отрощенком Владиславом написали науково-дослідницьку роботу «Радон – друг чи ворог» (На базі Миронівських радонових джерел).

 • Учитель хімії Панченко Л.В. з ученицею цього ж класу Прищепою Аліною - роботу «Виготовлення приладу штормглас та прогнозування погоди з його допомогою».

Роботи Отрощенка В. та Прищепи А. на районному етапі конкурсу-захисту робіт МАН комісією були визнані кращими і представлені на обласному етапі конкурсу.

Успішним був минулий навчальний рік і для наших спортсменів. Команди учнів стали призерами змагань з шахів, ручного м’яча, волейболу, баскетболу, футболу, кросового бігу, тощо. Вже доброю традицією стала перемога команди нашого закладу у районному фізкультурно-патріотичному фестивалі «Нащадки козацької слави». 2012 року вихованці НВК стали вже вкотре призерами обласного етапу фестивалю з двох видів змагань, посівши четверте командне місце.

Перемогою для команди НВК закінчилася і районна спартакіада допризовної молоді з включенням елементів Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Зірниця». Учні НВК гідно представили Миронівський район на обласному етапі спартакіади: посіли ІІ місце у воєнно-історичному конкурсі, ІІ місце у підтягуванні, ІІІ місця за біг на 300м та човниковий біг. Учень 10-Б класу Панасюк Р. виборов перше місце у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки з прицілом.

Серед кращих спортсменів нашого закладу хочеться назвати таких: учні 7-Б класу Ленець Карина та Лущай Назар, восьмикласниці Захарова Яна, Бутко Марія та Сулима Аліна; дев’ятикласники Левко Назар, Біліченко Олексій, Хачатурян Ішхан, Данішевський Андрій, Дяченко Станіслав та Марусенко Олег; учні 10-х класів Дрига Артем та Серапіонов Вадим.

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ УЧНІВ МИРОНІВСЬКОГО НВК

У РАЙОННИХ СПОРТИВНИХ ЗМАГАННЯХ

Види змагань

2007-2008

2008-2009

2009-2010

2010-2011

2011-2012

Футбол (осінь)
1

2

3
Гандбол (хлопці)

2

2

2

2

3

Гандбол (дівчата)

5

1

1

3

2

Шашки

3

1

3

2

4

Шахи

4

3

1
1

Баскетбол (хлопці)

4

2

3

2

3

Баскетбол (дівчата)

9
3

2

1

Волейбол (хлопці)

3

3

2

3

3

Волейбол (дівчата)

7

2

1

1

2

Легкоатлетичний крос

3

53

Легка атлетика

2
2Футбол (весна)

4
1

3
Фестиваль «Нащадки козацької слави»

1

1

1
  1   2   3

Дадаць дакумент у свой блог ці на сайт

Падобныя:

Аналіз роботи нвк за 2011-2012 н р. та пріоритетні напрями розвитку закладу iconПрограма розвитку
Мета та завдання роботи за перспективним планом розвитку дошкільного навчального закладу

Аналіз роботи нвк за 2011-2012 н р. та пріоритетні напрями розвитку закладу icon1. Технологічні процеси І технологічні
Тема Пріоритетні напрями розвитку науки І техніки в Україні, провідних індустріальних країнах та інноваційна діяльність

Аналіз роботи нвк за 2011-2012 н р. та пріоритетні напрями розвитку закладу iconАналіз роботи Миронівського нвк за 2009/2010 н р
Миронівський навчально-виховний комплекс Миронівської районної ради Київської області

Аналіз роботи нвк за 2011-2012 н р. та пріоритетні напрями розвитку закладу iconІнноваційн І технологі ї в практи ці виховної роботи школи
Нещодавно на базі нашого навчального закладу відбувся семінар-практикум класних керівників «Запровадження інноваційних та інтерактивних...

Аналіз роботи нвк за 2011-2012 н р. та пріоритетні напрями розвитку закладу iconСумський державний університет Бібліотека. Інформаційно-бібліографічний відділ
Про внесення змін до Закону України "Про пріоритетні напрями розвитку науки І техніки" : Закон України від 9 вересня 2010 року №2519-vi...

Аналіз роботи нвк за 2011-2012 н р. та пріоритетні напрями розвитку закладу iconАналіз стану виховної роботи в класних колективах ліцею за І семестр 2011-2012 н р
«Аналіз стану виховної роботи в класних колективах ліцею за І семестр 2011-2012 н р.»

Аналіз роботи нвк за 2011-2012 н р. та пріоритетні напрями розвитку закладу iconНауково-методичні проблеми: Харківської області
Вступна частина. Аналіз роботи рмо за 2011-2012 навчальний рік та завдання на 2012-2013 навчальний рік

Аналіз роботи нвк за 2011-2012 н р. та пріоритетні напрями розвитку закладу iconЗвіт роботи шкільного методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу за 2011-2012 навчальний рік
Школа – це простір життя дитини; тут вона не готується до життя, а повністю живе, І тому вся діяльність навчального закладу вибудовується...

Аналіз роботи нвк за 2011-2012 н р. та пріоритетні напрями розвитку закладу iconАналіз адукацыйнага працэсу за 2011-2012 навучальны год Раздзел Аналіз дзейнасці нпк за 2011-2012 навучальны год
Навучальны год закончылі 68 вучні 1-11 класаў. Без адзнак навучаліся 10 вучняў. Атэставаны – 58 вучняў. З ІХ 1 вучань навучаўся па...

Аналіз роботи нвк за 2011-2012 н р. та пріоритетні напрями розвитку закладу iconПрограма розвитку дошкільного навчального закладу №3 «Перлинка»

Размесціце кнопку на сваім сайце:
be.convdocs.org


База данных защищена авторским правом ©be.convdocs.org 2012
звярнуцца да адміністрацыі
be.convdocs.org
Галоўная старонка