Ця літера у Святому Письмі читається, як «Б» на початку слова. До нас вона прийшла не то з «V», не то з «ў», що схоже на східне «ўав», чи «ўаў», котрий має й
НазваЦя літера у Святому Письмі читається, як «Б» на початку слова. До нас вона прийшла не то з «V», не то з «ў», що схоже на східне «ўав», чи «ўаў», котрий має й
старонка1/19
Дата канвертавання28.11.2012
Памер1.75 Mb.
ТыпДокументы
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   19

матір мов

В

В, - ця літера у Святому Письмі читається, як «Б» на початку слова. До нас вона прийшла не то з «V», не то з «ў», що схоже на східне «ўав», чи «ўаў», котрий має й числове значення – 6. Див. йой. В кирилиці та літера – «Вєді» =2. Як бачите – літера «Буки» не має числового значення.

В... Так в Україні, чи на Україні, - як же правильно?

На мій погляд „в”, то всередині. А „на” – то на вершині. Те що вище твого теперішнього стану. Гадаю, що тут варто порівняти з √ /аЛ на, поряд, біля, до, та з виїздом до Ізраїлю, що називається √ /аЛіЙа здіймання, піднесення. Адже Юдея розташована на пагорбах, а Єгипет у долині і море, теж внизу.

Вони –не емігрують, і не повертаються (єврей від дієслова √ /аВаР повертатись, переходити), а підіймаються, щоби бути зверху, на Святій землі. Як ми говоримо на Кавказ, адже там гора Арарат.

Можете звичайно заперечити: - в Карпати. Але слово Карпати (арб. Арафат) означає очищення. Щоби очиститись, - треба зануритись в... Риба плаває у ставку, а качки на ставку.

Тоді чому ж на (у більшості степову) Україну?

Бо Оріянна вона, осяяна, свята. Приклад? БаТ\уРиН. √ БаТ народ, √ о\Р сяйво. Волає сама назва - святий народ. Центр.

Чи й досі вважаєте себе „окраиной деревни Кочкино”? Щоправда багато хто зараз і не знає, що так називалася Москва, коли Києву не треба було «вікно до Європи прорубувати», бо європейські правителі посилали сюди своїх дітей для навчання і брали княжих дочок собі за дружин.

Для «языка великого и могучего еврея Пушкина» це неприйнятне, бо там кажуть не «до Москви поїхав», а «в Москву». Що тут поробиш з тими упертими хахлами та їхнім неоковирним нарєчієм? Не хочуть недолугі визнавати верховенство та божественість койне, створеного з мови Добрині та говірки фіно-угорських племен. Див. Брен(ьо)ёв.

Варто замислитись і над першим словом Біблії. Звичайно ж, оригіналу, √ БРШТ, де Б = В. Тоді решта (дцс) дає нам схоже на «русь», але вже у жіночому роді, а це вже виводить нас на тлумачення: «На (в) русі сотворив Небо і Землю Господь»… Див. перші українці.

ВААЛ, від √ Ба/аЛ господар, хазяїн, повелитель, пануючий, володар? Також означає приналежність, фах і притаманність, √ Ба/аЛь-єшуа (грц. та ц-с. Ісус), це повелитель-спаситель, або ж, професійний рятівник-спаситель. Див. Велес, Вельзевул.

ВАВ! Вигук, котрий наші, як папуги запозичили з англійської «ЎаЎ». Нащо? Адже маємо своє – ЙОЙ! Якщо звернутись до «кирилиці» де є літера «іжиця», котра В = Й = У, то побачимо своє ж «йой», але написане латиною.

Згадую як один французький філолог (забув як звати його) писав іще за радянських часів, що правильно буде писати – Київ, а не Кієв, Kiyv, Kiev, бо це сам Бог велів таку вимову для того слова. Та хто на нього звернув увагу в Москві, а от заносити в орфографічні словники слово «огурці» збиралися, бо так сам цар говорив – М. С. Хрущов.

ВАВИЛОН = США? Від √ БаВеЛь змішувати. Жив там єдиний народ, розуміли одне одного і будували башту до небес. Щоби наглядати за усим світом? От тільки у Вавилоні народ переплутав мови. До США зібрався народ звідусіль і спілкується однією. Стосовно башти… А хіба космічні кораблі менш ефективні? Див. Бабель, Біблія.

ВАВИЛОН - дніпропетровський освятив у липні 2010 року московський патріарх. А з чим іще порівняти ракетобудівний завод, завдяки котрому комуністи жадали зрівнятися з Богом.

Ну у них там, у болотно-газовому краю, біля Кремля піраміда своя, Путін є, Храм Христа-Спасителя зведено на «мойке» (помойке?) Див. Кіріл, «Отче наш…», топити, утопленик.

ВАВИЛОНСЬКА МІШАНИНА, плутанина. Знов «мокра вода». Див. Вавилон. Плутанина котру послав Господь теж має якусь логіку, але люди ще не розібралися. Наприклад слова: морфема = форма, (по кореням МРФ = ФРМ), борщ = шурба, ДНІПР = рафінад, тощо. Там цікаве ще одне явище – башта з саману, невипаленої глини. Називалася вона – зікурат і мала форму, схожу на піраміду. Багато їх на земній поверхні. Вчені висувають припущення, що вони мали й практичне застосування – утримували вісь Землі під кутом 23,5 градуси і це сприяло періодичному прогріву полюсів та зміні пір року.

Не вірите? Будете у Львові, подивіться як змуровані старі будинки. На стіні, посеред сірого каменю побачите один білий, котрий ніякої естетичної насолоди не надає. То нащо ж? Виявляється, що в тому місці «критична точка» і майстри-муляри те знали. Див. майстер, СТР.

Маємо √ ЗВ текти, √ КРТ місто, дещиця, крихта. Упередження Потопу? Адже рівномірне, щорічне стікання вод – благо, а короткочасне і у великій кількості – катастрофа. Та є й √ ЗіВ сяйво, √ КРТ куля. Вавилоняни знали, що Земля – куля? Див. але, Вежа вавилонська, земля пласка, Мавринський Майдан, Стожари.

ВАВКА. Від √ Ба в ній, √ БК/а колоти, розсікти та √ БКха плач. Б = В? Обидва варіанти пасують. Ба-БК/а.

ВАГА, є √ ЙГ/а зусилля. Й = У = В.

ВАГАНИ. Вчителька завжди поправляла: «Ночви», та є √ \аГН шаплик, таз, балія, помийниця, або ж обід, поля капелюха. Див. ночви, отюг.

ВАГИ. На Сході те має зміст, «вушка» і в нас воно схоже «ваги-вуха», Г = Х. Див. вага.

ВАГІНА, є √ ГіНа родюче середовище, садочок, схрон, √ Ба в ній. Б = В. Маємо конструкцію Ба-ГіНа, в ній родюче середовище.

Є ще деякі корені, котрі доповнюють усілякі життєві прикметники: √ ГН, √ ГаНуТ ганьба, осуд, √ ГНН захищене, боронити, прикрите. Див. вульва, ложесна, пе-сде.

ВАГІТНА, від ідиш ГіТН берегти, берегиня? Маємо √ ГаРа, вагітна, рос. беременная. Ну гора - то і у нас гора, а от √ БРМ, від √ Бе в, √ РМ висота, верховина. Теж гора? Також в ідиш гітн берегти. Берегиня? Чи все ж від ідиш гітн?

ВАГОН. Щось це слово родичається з «вагіною»… Бо є значення √ Б в, Б = В, √ ГН щит, захист. Схрон?

ВАДА. Від √ БД\ вигадка, брехня, Б=В? А у письменників і політиків, - фах. Сказано й не нами: „Політика - останній прихисток негідників”. Також √ ЎаДа інформація, (про негаразди?) Ў = В, див. вода, порок.

ВАЖКА. Так наші жінки називали вагітну. Воно й по звуку вже Г = Ж, натякає на спорідненість слів. Є √ КаЛа наречена, котре означає ще й легка.

ВАЙДА, прізвище. Чули ви про польського кінорежисера, а циг. вайда старійшина. √ Та ВаДа інформація, що відповідне й змісту кореня √ СТР, дцс.

ВАЛ, від √ Ба/аЛ володар; Володіння? Позначка, що вказує на межу володінь. Див. Змієві Вали, стіна.

ВАЛАХ, валашити - кастрація. Від √ БЛС надрізати плоди, Б = В, С = Ш? Здається мені, що маємо плутанину, через слова з ідишу блох, блок, бланк у прізвищі Волошин.

ВАЛДАЙ. Валдайське підвищення, - звідти й наш Дніпро тече і Волга. Маємо √ ЎЛД дитя, народжуватись, √ /аЙН джерело.

ВАЛЕНТИН, ім’я. Не всі імена зразу піддаються тлумаченню, от і з цим довго не міг розібратись. Хоч і знав, що є √ \ЎЛа початок, основа, Ў = В, √ /оЛа підносити, здіймати, О = У = В, √ ДіН справедливість, розсудливий, Д = Т. В одному з коренів маємо суфікс «Н», а є й √ ТіНа розповідати, викладати, оплакати, √ Т/Н нести тягар. Див. Ольга, Уля, Юля.

ВАЛЕЧНИЙ, завзятий, у давнину. Знайшов оце √ БЛШН на язиці. Балакун, язикатий. Завзятість усіляка буває…

ВАЛЮТА. Подейкують, що це слово «собирательное, потому и не склоняется» від ітл. Valeo стою, а означає – одиниця, що стоїть в основі грошової системи, а я знайшов √ Б/аЛ володар, господар, засновник, √ /оТ знак. √ БЛТ виступати, відзначатися, Б = В. Див. один, уна.

ВАЛЬДХАЙМ. Див. Віфлеєм, тамплієри. ВАЛЬОК, кавалок, від √ ГВЛь місити? Шматок глини змішаної з соломою.

ВАНГА, баба Ванга, повне Євангелія, - болгарська провидиця ХХ століття. Маємо √ Ба в ній, Б = В, √ НГа сяйво. Просвіта? Її, малою, вихор підхопив, упала сліпою, але почала бачити серцем. Тим і зараджувала людям. Занесло до неї, якось, одного «заслуженого обладателя ма-асковской праписки». Лиш рот розкрила баба Ванга, як той відчув, що у нього починає зникати геморой, звільняючи єдину звивину його апарату мислення, в котрому майнула смілива думка, - спитати про майбуття Росії. Віщунка повідомила, що чудове, бо вона відродиться.

Та є тут манісінький нюанс… Європейці не дуже переймаються тонкощами наших мов і слова «русь» та «росія», ототожнюють, не без впливу московської науки. Звідки ж їм іще знати, що відродження, має символ Птаха - Фенікса, що мовою Святого Письма √ Ха - ХоЛ.

Відродитися може тільки, - занурене в ґрунт, осілі. Євангелія не розтлумачила тому притчу з Євангелія про насіння розсіяне по всих усюдах, - те, що осіло, занурилося в родючий ґрунт, - відродиться. Такий корінь у вСвятому Письмі, - √ \уКРаЙн осідати, чіплятися за землю, а не √ РСС розвіяне, розпилене, (рос. рассеяное), Київ - русь, де √ Р\С головний.

ВАНЮХІН, прізвище. Баньоха – в ідиш, єдиний син, а √ БН син, √ ЙХД єдиний, Б = В. Отака вона, «чисто русская фамилия».

ВАНЮШИН, прізвище. Те що й Ванюхін, але тут спостерігаємо перехід «Х» в h = Ч = Ш.

ВАПНО, від ЙФа гарне, Й = В, Ф = П? Навіть хлів побілений - гарний.

ВАРА, місто в порожнинах гори Кайлас, що на Тибеті. Місцеві шамани стверджують, начебто там зібраний генетичний матеріал усього живого. Воно таки схоже на √ БР\ творити, Б = В. Див. Кайлас.

ВАРАКУТА, Баракута, прізвище. Маємо √ Ба в ній, √ РаКуТ ніжність, м’якість, делікатність, лагідність. Може бути від √ БРК блискавка, а мо’ й від √ БРкХ благословення, та √ \Т знак. У кожного – своя печать Божа. Б = В.

ВАРАВА. На Сході √ БаР творіння, дитя, √ \аВ батько, основа. Батьків син, людський, на відміну від Ісуса, - Сина Божого. Вибір?

ВАРВАР, є √ БаР дикий. Дикий у квадраті? Чи дикунчик? Див. ренікса.

ВАРДА, східне, √ ВРД троянда. Та чим цікавий цей корінь, що, прочитавши навпаки, маємо ДРВ та ТРВ, якщо Д = Т. Тобто й дерево, й трава, й дрова.

Наш учитель з Єрусалима, Ишайя, говорив якось, що древо-спізнання може бути не деревом у нашому розумінні, а пшеницею (трава) і в цьому є сенс, бо збіжжя можна зберігати довгий час. Виникає ілюзія незалежності від Бога у харчуванні. Запас. Потім це проявиться в Синайській пустелі, з перепелами й манною. Чомусь мені пригадалося √ СЛў перепел. Щось воно «словян» нагадує. Через те, що у хлібах живе?

ВАРИТИ = творити? Від √ БаРа\ створювати, творити, Б=В? А що, хіба Господь не варить Всесвіт у космічному бульйоні міжзоряного вогню? Щоправда технарі скажуть: «Піддає матері(-ал, -ю) термічній обробці».

ВАРНАК, фєня? Так і у Т. Шевченка стрічаємо варнака недомученого. Словник наполягає на тому, що це втікач з каторги. Але почув те слово в к/ф із уст «Соньки Золотої Ручки», котра теж наполягає на сленговому значенні слова та є √ БаР син, √ Б\Р яма, Б = В, √ НГа наблизитись, Г = К, √ НКха каліка, √ НК\ пригнічений, гноблений. √ НК/ прірва. Просто бачимо ще один доказ, що – вся ота фєня, - звичайні корені мови Святого Письма, котру радянська влада законом заборонила вивчати ще в 1919 році.

ВАРТА. Від √ ПРТ розділяти? Так вартовий і розділяє: то години варти, чи те, що вартує, - від бажаючих, П = Ф = В.

ВАРШАВА, столиця Польщі. Та, щось я маю сумнів стосовно походження від назви річок Вар та Сава. Маємо ж у Біблії Вірсавію, котра насправді, - √ Беер-Шева. Є й √ Б в, Б = В, √ РШ голова, √ \В основа. Див. Краків, Париж, ріг, рейх, русь.

ВАРЯГ, часом не від √ БаР творіння, дитя, √ ЙГ Бог, Б = В, БРЙГ творіння боже, дитя боже? Зверхність, владарювання над іншими. Цей зміст бачимо і в слові «вікінг». Див. вікінг, а також Варава - дитя батьківське. Там √ \аВ батько, основа. Щоправда є √ ПаР бугай, бик, √ ЙГ бог. Бог-Теля? Бачимо ж у фільмах їх зображують з рогами на шоломах. А інше, - √ ПРЙа/Г буян, бешкет, свавілля, відоме нам від літописців, як характеристика тих зарізяк - волоцюг, П = Ф = В. Але були такі, що усвідомлювали свою дикість і наверталися у християнство, відвідуючи греків. Про одного з них, - Аскольда (той що всотав святість), оповідає «Велесова Книга». Діставшись Києва він і тут намагався впровадити віру Христову, тому й маємо на Дніпровській кручі Аскольдову Могилу.

Не виключено, що назва могла піти й від √ БіРЙаГ харчі, їжа, адже, зійшовши на берег, у першу чергу зверталися до тубільців з проханням їжі. Бо мої дослідження привели до того, що це нащадки Біблійного Юди, пращура коліна царів. Див. адигей, жид, юда, тубілець, украйн, чудь, шляхта.

ВАРЯЖНИЧАТИ. Маємо √ ПРШ відходити, відпливати, а є й √ ПРЦ проривати… Див. брага.

ВАСИЛЕВС, від √ Бо/аЗ\еЛь в ньому сила Бога? Див. Василь, Бож.

ВАСИЛИК, ім’я диякона доцента С-Пб. держуніверситету, котрий, проаналізувавши підручник «История России, ХХ век: 1939-2007», що вийшов у Москві під редакцією професора МГИМО А.Б. Зубова, довів, що фальсифікують історію не зовнішні вороги, а внутрішньоросійські підлабузники. Адже й «Второй фронт» було відкрито іще 25.08. – 17.09. 1941 року (Великий більшовицький «драп» у самому розпалі був ), коли СРСР разом з Британією окупували Іран, а ми читаємо теревені про те, як США та Британія навмисно не хотіли цього. Потім був розділ Прусії, з котрою й досі морока у Росії бо, єдине де її змогли використати якісно, - це зйомки фільму про шпигуна Штірліца бо, навіть видобутому там бурштину, чинять перешкоди, обіклавши акцизами та митними стягненнями при перевезенні на територію основної Росії. Див. історія, розпад Росії, Пєрвая Бєда, фальсифікація історії.

Стосовно імені, - так є √ СЛК видалити, усувати (вади?), схов (знавець потаємного?). Не позаздриш йому.

ВАСИЛЬ, від √ Бо вньому, √ /аЗ сила, √ \еЛь Бог, Бо/аЗ\еЛь в ньому сила Бога. Див. аз, василевс, Бож.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   19

Дадаць дакумент у свой блог ці на сайт

Падобныя:

Ця літера у Святому Письмі читається, як «Б» на початку слова. До нас вона прийшла не то з «V», не то з «ў», що схоже на східне «ўав», чи «ўаў», котрий має й iconЯ пам’ятаю бабусину кухню. Вузька, але світла, вона межувала з залізничною колією. Гарними днями ця межа зміщувалася І кухня простягалася у тихе східне небо
Гарними днями ця межа зміщувалася І кухня простягалася у тихе східне небо. Поганими днями вона замикалася у собі. Вона взагалі була...

Ця літера у Святому Письмі читається, як «Б» на початку слова. До нас вона прийшла не то з «V», не то з «ў», що схоже на східне «ўав», чи «ўаў», котрий має й iconБуки» не має числового значення, там «В
Б, саме з цієї букви-звуку починається Біблія, мовою Святого Письма. Ця літера І складова інфінітиву, або ж надає значення «в» (чомусь),...

Ця літера у Святому Письмі читається, як «Б» на початку слова. До нас вона прийшла не то з «V», не то з «ў», що схоже на східне «ўав», чи «ўаў», котрий має й iconУкраїнська драматична поема кінця XIX початку XX ст
Період кінця XIX — початку XX століть — переддень докорінних соціальних змін у суспільному житті. В цей час українська література,...

Ця літера у Святому Письмі читається, як «Б» на початку слова. До нас вона прийшла не то з «V», не то з «ў», що схоже на східне «ўав», чи «ўаў», котрий має й iconВиховна година на тему
Осінь – це дуже гарна пора року. В народі кажуть: «Прийшла золота осінь». Вона одягла природу, всі рослини в жовтий, золотий, коричневий,...

Ця літера у Святому Письмі читається, як «Б» на початку слова. До нас вона прийшла не то з «V», не то з «ў», що схоже на східне «ўав», чи «ўаў», котрий має й iconРеферат скачан с сайта allreferat wow ua
Хлопчик-Вересень: Добридень, милі! А якщо заждались Ви мене, малі, то це тому, що вранці проводжав я діток у школу І в місті, І в...

Ця літера у Святому Письмі читається, як «Б» на початку слова. До нас вона прийшла не то з «V», не то з «ў», що схоже на східне «ўав», чи «ўаў», котрий має й iconХорошими через правильне виховання
Саме вона має виконувати головне завдання – забезпечувати матеріальні та педагогічні умови для духовного, морального, інтелектуального...

Ця літера у Святому Письмі читається, як «Б» на початку слова. До нас вона прийшла не то з «V», не то з «ў», що схоже на східне «ўав», чи «ўаў», котрий має й iconУкраїнська мова більш давня ніж російська мова
Україна вже котрий рік є незалежною державою та, здавалося б, не має жодних перешкод для розвитку української мови, багато українців...

Ця літера у Святому Письмі читається, як «Б» на початку слова. До нас вона прийшла не то з «V», не то з «ў», що схоже на східне «ўав», чи «ўаў», котрий має й iconЄвропейська політика сусідства І Східне партнерство : досягнення, перешкоди та перспективи
Кишинів ( Республіка Молдова) на базі Академії економічних знань відбулась Міжнародна конференція «Європейська політика сусідства...

Ця літера у Святому Письмі читається, як «Б» на початку слова. До нас вона прийшла не то з «V», не то з «ў», що схоже на східне «ўав», чи «ўаў», котрий має й iconПервісні люди з’явились на території України близько 800 тис років тому. Вчені археологи та антропологи вважають, що давня людина прийшла на України в першу
Первісні люди з’явились на території України близько 800 тис років тому. Вчені – археологи та антропологи вважають, що давня людина...

Ця літера у Святому Письмі читається, як «Б» на початку слова. До нас вона прийшла не то з «V», не то з «ў», що схоже на східне «ўав», чи «ўаў», котрий має й iconЗвідки до нас прийшла нумерація натуральних чисел? Що ми знаємо про десятковий запис натуральних чисел?
...

Размесціце кнопку на сваім сайце:
be.convdocs.org


База данных защищена авторским правом ©be.convdocs.org 2012
звярнуцца да адміністрацыі
be.convdocs.org
Галоўная старонка