Буки» не має числового значення, там «В
НазваБуки» не має числового значення, там «В
старонка1/8
Дата канвертавання13.11.2012
Памер0.65 Mb.
ТыпДокументы
  1   2   3   4   5   6   7   8

матір мов


Б 


Б, - саме з цієї букви-звуку починається Біблія, мовою Святого Письма. Ця літера і - складова інфінітиву, або ж надає значення «в» (чомусь), в середині. Має й числове значення – 2. В кирилиці ж «Буки» - не має числового значення, там «Вєді» = 2. Б = В. Див. «В».

БААЛ = Ваал, √ Ба/аЛ господар, хазяїн, владар? Див. біль.

БАБА, рос.? У нас воно ще й пупорізка, та, що допомагає породіллі. У циг. це, - моаша, що схоже з √ МоШа/ порятунок, позбавлення. Ми ще маємо: «Молодиця». Є √ Ба в ній, √ Ба\а прибуття. Прибуток, приріст, збільшення? Адже й «молодиця» від слова «народжувати», - теж прибуток. Та не варто відкидати й арб. Ба/Б ворота, двері (вхід?), розділ. Пригадайте: «- Звідки нарід?», «- Та все – з тих же воріт». Див. папа, піп, міледі.

БАБА, арб., к-т. А ватіканське (Б = П) батько. П = Ф, котре у нас перейшло в «Т», от і маємо тата, ідиш тате, рос. тятя.

Так-що, Алі-Баба і 40 волоцюг, - це тато-Алі й 40 його синів. Мусульмани можуть собі таке дозволити, адже син, у їхніх традиціях, - це вже багатство. Також √ БаБа – додаток до почесного звання, напр. Баба-Салі (сефардський праведник, кабаліст).

БАБА Ванга. Див. Ванга.

БАБА - скіфська В арб. баба батько. Дцс., та шапка. Скоріш за все там, два в одному. Двостатева істота. Та й додаток «скіфська, половецька» сумнівний. Мабуть таки арійська.

Прочитав якось, що наш земляк, геніальний скульптор, Вадим Сидур, називав ті «баби», - балабала. Так це не просто лопотання (у нього в бою під Кривим Рогом покалічило щелепу), бо √ Б/аЛ володар, владика. Божество. Пор. з Род, Ґод і, щось не віриться мені у ствердження одного нашого письменника, начебто у козаків то була , - «богиня - рукоблуддя».

Чомусь, ми забуваємо народні приказки: «- Звідки цей нарід?»; «- Та з тих же воріт…» А таки в арб. БаБ ворота. Див. папа, піп.

БАБА ЯГА кістяна нога.. Чув, начебто, так називалася з давніх-давен, слов’янська (чи, ще арійська) жриця в наших краях. Робила вона обрізання юнакам, як посвячення в чоловіки, забивала тих, котрих клали поряд з князем після його смерті, тощо. Маємо ще √ Б/Б/ белькотати, клекіт, шумувати, √ ХаГ святкове (присвячене) жертвоприношення, Х = Й. У циг баба Яга вашеро. Від √ Ше та що, √ \оР світло, вогонь. Свята? Див. Бог, Йосиф = Хосе, Кам’яна Могила, обрізання, Фадлан, Хельга, Яга.

А от «кістяна нога», може мати зміст √ КЦа відрізати, √ КЦТ трішки, Ц = С = Т, √ Нў/а спотворення, «айн» = «ГХ», √ НоГॠвести, чи √ Кі те що, √ СТ текти (гній?), √ НГВ висихати, «В» = «ўа». Бо й √ НҐ/а хвороба.

БАБЕЛЬ (прізвище письменника), Бавель (Вавилон), Біблія, - здається, що всі вони від √ БаБ ворота, √ \Ль Бог. Див. папа, піп.

БАБИНЕ-ЛІТО. Від √ ББ\а останнє, √ ЛіТ покрив, в сумі останній покрив (землі листям, листопад)? Може й у свята Покрова звідси назва?

БАБИ - СТЕРВИ. Є √ СТР оберіг, удар. Може бути й оберегом, а може й ляпаса дати. Усе від ситуації залежить. СТР - Ба, ляпас у неї, Б=В.

Щоправда в Біблії зустрічаємо вираз: «Увійшов до її шатра». Справа в тому, що √ ШТР означає ще і жіночий статевий орган, Ш = С. Тоді звернемось до √ Ба\Б ворота, √ СТР ті що охороняються, оберігаються. Не для кожного!.. Див. оргазм.

БАБИН ЯР, місце в Києві, де фашисти розстріляли дуже багато людей. Є √ ББ\ ворота, вхід, √ ЙРа стріляти

БАБКІ, фєня, √ Ба в, √ \Б основа, √ Кі те що. Те що в основі?

БАБЛО, фєня, √ Ба в тому, √ Ба/аЛ, влада, √ \Ло сила його. В тому сила влади його?

БАГАЖ, арб. Ба/аШ посилати, відправити. Тут літеру «айн» чуємо як «гх», а закінчення шипляче, Ш = Ж.

БАГАМИ. Острови в Атлантичному океані. Саме там «Бермудський трикутник». Подейкують що туди занурився в глибінь острів Атлантіс, легендарна Атлантида. Начебто на дні, виявили й піраміду, вищу втричі від Єгипетської, а віку їй 50 літ…

Зваживши на те, що «С» кінцеве, колишнє «Т», - маємо «Атлантіт», ну а Т = Д частенько. Є √ БГМ худоба, погоничі, або – доводити до стану худоби. Вища раса, а інші народи… Чуємо ж про; - душпастирів, історичну місію, арійську расу… Див. Атлантида.

БАГАРАД, прізвище. Гадаю, що з того ж ряду, що й Бого(- мол, - слав, - люб). Див. Юдін, жид.

БАГАТО, √ Ба в, √ ГД щастя, Д = Т. Ба-ГаД. Щоправда близьке за змістом √ ХТ\ гріх, та √ ХТа пшениця. Стрічав думку, що «древо спізнання», - це пшениця. Див. дерево, трава, анбар. Зрозумівши, що її можна зберігати й позбутися щоденної потреби здобувати їжу, Адам і Єва саме цим согрішили, а не потребою в розмноженні, адже сам Господь заповів людям розмножуватися. А християнські перекладачі Святого Письма не достатньо володіли мовою Мойсея, і не знали, що «ўаў» на початку дієслова змінює минуле на майбутнє і навпаки. Див. мана.

БАГЕТ. Маємо √ БГТ алебастр, гіпс. З гіпсу й роблять багетові рами для картин.

БАГІРА, √ БГР прояснити, просвітлення, світла пляма. Блискуча? Те ж значення і грз. чагара сивина, сяяти, світитись. Див. Багратіон.

БАГЛАЙ, √ Б часточка інф., √ ГЛЙ хвилястий. Ухилятись (від роботи?). Ба-ГЛЙ.

БАГЛІЙ, залізнична станція в Дніпродзержинську, а спочатку називалась – Запорожьє. Може від √ Ба/аЛ?

БАГРАТІОН. На Сході «багір» блискучий. Ну царі вони, - як Сонце. Див. багіра, жид, прізвища...

БАДИЛЛЯ. Є √ БДЛ відділяти, відокремлювати. Читаємо і в статті дніпропетровського письменника М. Чабана, до книги «Таромські зошити» М. Лояна: - «бадилина-кураїна». Див. богообраний, бидло, Будулай, Кураєв.

БАДЬОРИЙ, арб. БДР квапитись. Бадьорість вона у русі виявляється, а є √ БДР розвівати сумніви, розважати, забавити.

БАЖАННЯ. Є √ БШМ пахощі, М = Н. В природі бажання визначають за запахом і це, - не лише статевий потяг, а й бажання позначити свою територію, та застерегти інших від неприємностей.

БАЖАТИ, арб. БГЙ бажай. Г = Ж.

БАЗАВЛУК, Бузулук, річки. Є √ Бо/аЗ в ньому, √ \аЛГ сила, Г = К.

БАЗАН, прізвище, знайоме нам з дитинства, завдяки фільмові «Дон Сезар де Базан» (мабуть і прізвище «Безенчук» від цього кореня?). Тоді мене цікавили його походеньки у боях, менше з жінками, а зараз же звернув увагу на тлумачення імені та прізвища, √ БЗ презирство, нехтування, насміхатися. Три слова, а яка характеристика! Сезар, - від того ж, що й касар, хазар, Цезар (дцс). Див. бузина, Кобзенко, прізвища...

БАЗАР. Нас переконують, що це тюркське слово, а √ Ба в, √ ЦР тиснява, Ба-ЦаР у тісняві, Ц = З. Толока? Товкучка?

Маємо у фєні: «За базар отвєчаєш?» Так тут схожість звукова, бо зміст інший, √ БСоРа звістка, інформація. Також назва Благовісту. Див. басурман. А ще є близькі по звучанню та за змістом: √ \ШР стверджувати, запевняти та √ \СР клятва, √ ЙСР викривати, виявляти, виказувати, плямувати, Ш = С = З, котрі, при додаванні афіксів, матимуть схожість.

БАЗАРІВКА. Назва кутка в нашій місцині. Кажуть базарь там був. Чи від √ Ба в ній, √ ЦР тісне? Може між горою й берегом Дніпра землі мало було в ті часи, коли назвали?

Є й інші варіанти√ БЗР розсипати, розсівати, √ БЦРа кошара, загорода, обора та ще - цей корінь означає «засуха», прізвище мого діда по маминій лінії. Сухоти?

Можливо, що й від √ ЦРФ очищати, вичавлювати, випалювати, Ф = В, і для олійниці підходить (останній чоловік моєї бабусі мав прізвище Мазур, а це олійник), і для гончарів, вони ж випалювали (сушили) глину.

БАЗІКА, є √ ПСа патякати, просторікуватий. Щоправда маємо інші літери в корені, але Б = П, С = З.

БАЙБАРЗА, прізвище, є √ БаБ брама, ворота, √ \аРЗа кедрове. Поява «Й» - особливості вимови. Див. Мойсей, прізвища...

БАЙДА, засновник Січі. Можливо, що воно похідне від слова «знахар, відьмак», бо √ ЙДа/ знати, відати, могти. Де наше: «могти» похідне від: магасила, могутність. А може лисий був, - як яйце? Маємо арб. БаЙДа яйце.

БАЙДАК, є √ БЙДа яйце. Перекиньте човен і побачите половину яйця, а ще слово «байда» має значення – біле. Ну не у всіх. Бувають і краплисті (крапчасті)…

БАЙДУЖЕ. Останні три літери нагадують √ \Ш вогонь, світло. Перші ж чотири співпадають √ БЙТ приборкання, √ БДД самотність та √ Б/аД опісля. Приборканий вогонь душі, старечі очі, та сивий попіл, котрий розносить вітер… Колись вогонь палав у серці, світилися очі, сяяло обличчя…

Стосовно √ БЙТ - є ще й значення дім, при котрому пригадуються і свійські тварини (рос. домашние животные), яким байдуже, що дихають у хліві своїми викидами, замість свіжого повітря волі. Байдуже, що їздять на тобі, дитинчат забирають, потім тебе покірного поведуть на заклання, - зате завжди є що жувати

БАЙИР, кр. тат. схил, круча, укр. байрак, √ Ба в ній, √ ГР круча? Г = Й. Круча, яр, балка так у нас називають довгі природні заглиблення в землі.

БАЙКА, часом не від √ Ба в ній, √ ЙКа/ вивих? І таки є щось у цьому, бо вивчаючи арабську мову я звихнув голосові зв’язки на літері „айн”, так хотілось її вимовляти правильно! Аж лікар здивувався. Ба-ЙКа/. Де ви бачили що звірі розмовляють? Вони теж звихнуть зв’язки, якщо людською мовою заговорять.

БАЙКАЛ, найглибше прісноводне озеро Сибіру, Росія. Подейкують, що там 80% прісної води Земної кулі (мабуть без врахування льодовиків?), найдорогоцінніше багатство ХХІ століття. Чом же таке ставлення до скарбу людства, сьогоднішніх московських правителів? Ну можемо ще зрозуміти, що комуняки через дубоголовість, там збудували целульозно-паперовий комбінат, для котрого везли деревину за тисячі кілометрів зі Сходу. Може пояснення в √ Б/аЙа проблема, √ Ґ\аЛ забруднення, оскверняти, Ґ = К? Але чому Путін з Медвєдєвим так ставляться до того багатства? Транзитні мешканці? Див. Дерипаска, Берзон, Путін.

БАЙРАК, є √ Ба в ній, √ ГР круча, схил? Г = Й, √ ЙРК зелен(-ий, -ь). Див. байир.

БАЙСТРЮК. Маємо √ БіЙа статевий акт, √ СТР потайки, удар, ляпас. Найбільше байстрюків залишає по собі війна. Не лише матір вважає себе скривдженою, а й християнське дитя, дивлячись на братів та сестер (по батькові), у котрого є дружина, не їхня мати. Законна!

Зазвичай, заможні, не забували про своїх, незаконних, дітей та намагалися відкупитися, всіляко виказували турботу, навчали, тощо. Та комплекс меншовартості гриз душу все життя. Навіть визнання братом, - лише розпалювало душевну рану та спонукало перевершити, «законного», а то й знищити його, та так, щоби познущатись досхочу. Див. Каїн, синдром байстрюка.

БАЙСТРЮКИ ДОБРИНІ. Будете заперечувати, що Добриня, похрестивши вогнем і мечем фіно-угорські племена – не захотів потішитися з білявками Півночі? Зараз, як ніколи, вони нагадують про кревний зв'язок. Щоправда вельми наполегливо намагаються попити крові братської, ткнути носом... Брешу?..

Слово «вогонь» близьке по кореню до «вагіна», а «меч» нагадує √ МіЦ сік. До нашої азбуки біблійне «Ц» перейшло як «Ч».

Катерина ІІ заборонила вченим Росії згадування про фіно-угорське (чи угро - балтійське) походження титульної нації. Все було спрямоване на ствердження верховенства, на незаперечну належність до слов’янства. Щоправда справжній зміст назви слов’ян від √ ЦЛВ хрест. Перетин, початок координат. Споконвічність.

Може через інше значення √ ЦЛВ довірливий, безтурботний, значення котрого потихеньку приховали? Зате постійно теревенили про «нерушимое братство» та своє, незаперечне, главенство. Стибрили (класик лише одним словом охарактеризував зміст існування Росії – воруют) і назву, і визначення, нахабно забрехали справжній зміст слова украйн - той що давно осів на цій землі, на «окраина», забули, що кий, - це вісь, центр, а русь головний (чоловічого роду). Сьогоднішні ж теревені – це розуміння (адже не всі там представники «Первой беды»), що Київ, це ще й Каїн, - наближення скорого і незворотного кінця імперії, як це було й з Римом, та іншими. Див. Новоселівка, Йван, лицар.

БАЙСТРЮКИ імперії. Їх повно серед усіх народів колишнього СРСР. Вони пнуться розмовляти «на языке панятном кажному дураку» нехтуючи мовою свого народу, не звертаючи уваги на те, що їхній суржик відрізняється від «языка великого и могучего еврея Пушкина». Для них головне, щоби можновладці столиці колишньої імперії поблажливо до них посміхались та обіцяли ощасливити: «Ось-ось, при нагоді, якщо…» Див. розпад Росії, Харьков.

БАЙСТРЮКИ Луб’янки. Йой! Скільки того сміття залишилось, обіймає посади, зріднилося з народами, колись підвладними Москві. З одного боку їх і жаль, - розпочавши співробітництво з Луб’янкою (у багатьох то була ейфорія романтизму належності до утаємниченої касти) - вже не звільнишся «За власним бажанням». Лише туди… Бо вони, як глисти, - живуть, пожираючи нутро і, вмирають разом з господарем тіла. Коли? Див. ген Р1А1, Луб’янка, розпад Росії.

БАК. Чи не від √ ПаК глек, посуд? Глеки теж бувають великі, П = Б. Є на Кавказі глеки корасі, в котрий і людина залізе, закопують їх у долівці пацхи (хижка обіплетена лозою), сидять з гостями і п’ють вино з них.

БАКАЙ, прізвище. Від √ БК\Й знавець, ерудит?

БАКАЛАВР. Є √ БКа плакати, √ /аЛ про, за (рос. об), √ /аВаР минуле, пройдене.

БАКТЕРІЇ. Наука виявила нанобактерії, котрі менші розміром за ДНК, але мають значний вплив на наше існування сприяючи нашому старінню й смерті. Знайшли їх навіть в метеориті, котрий прилетів з планети Марс. Існує гіпотеза, що вони мають колективний розум і не гинуть ні від антибіотиків, та, навіть від жорсткого випромінювання.

Маємо √ БК/ пробивати дорогу, розривати, терзати, √ БКК спустошувати, √ ТРа застерігати, попереджати, але є ще √ ТРЙ два. На що воно натякає, які корені – основа того слова? Двійник, близнюк, чи дублер Бога? Адже фізики давно вже дійшли висновку, що у Всесвіті «найбільше» та «найменше», - влаштовані за однією схемою.

  1   2   3   4   5   6   7   8

Дадаць дакумент у свой блог ці на сайт

Падобныя:

Буки» не має числового значення, там «В iconЦя літера у Святому Письмі читається, як «Б» на початку слова. До нас вона прийшла не то з «V», не то з «ў», що схоже на східне «ўав», чи «ўаў», котрий має й
В, ця літера у Святому Письмі читається, як «Б» на початку слова. До нас вона прийшла не то з «V», не то з «ў», що схоже на східне...

Буки» не має числового значення, там «В iconДобре в кого тато є, дужий, працьовитий
Батько — основа повноцінної сім'ї, має глибокий вплив, особливо у дитинстві, та значення для дитини протягом її життя

Буки» не має числового значення, там «В iconУчення, наука це вчення про
Поняття «онтологія» не має однозначного тлумачення у філософії. І це не випадково. Воно складне, змістовне, багатогранне. Існує,...

Буки» не має числового значення, там «В iconГострий панкреатит
Завдяки розробцi I впровадженню ефективних методiв дiагностики, лiкування I профiлактики гострого панкреатиту, в останнi роки результати...

Буки» не має числового значення, там «В iconСумський державний університет
Донедавна культура не відігравала значної ролі у поясненні динаміки міжнародних економічних відносин. Більшість учених припускали,...

Буки» не має числового значення, там «В iconСтудентка ІІ курсу інституту міжнародних відносин, спеціальності міжнародні відносини
Цей регіональний конфлікт безперечно має глобальний вимір та світове значення з огляду на вкрай важливе геополітичне розташування...

Буки» не має числового значення, там «В iconІнтелектуальна гра "Ерудит – шоу" для учнів старших класів
...

Буки» не має числового значення, там «В iconП у б л
Значення термінів. Терміни, що починаються з заголовної букви у цьому договорі, а відповідно при його тлумаченні та виконанні, нижче...

Буки» не має числового значення, там «В iconЕкономічна теорія має величезне значення для розвитку суспільства й кожної окремої людини. Вона пройшла довгий й складний шлях від примітивних поглядів до
Це був шлях шукань, боротьби, невдалих та обнадійливих спроб втілення економічних ідей в практику господарювання. Безперечно, що...

Буки» не має числового значення, там «В iconТема. Закріплення вивченого у третьому класі (урок калейдоскоп )
Якщо деякі нет-буки дали збій у сонному режимі, не відбулося підключення до програми

Размесціце кнопку на сваім сайце:
be.convdocs.org


База данных защищена авторским правом ©be.convdocs.org 2012
звярнуцца да адміністрацыі
be.convdocs.org
Галоўная старонка