Правила змагань зі спортивної аеробіки та фітнес аеробіки ( версія фусаф) київ 2001 Зміст
НазваПравила змагань зі спортивної аеробіки та фітнес аеробіки ( версія фусаф) київ 2001 Зміст
Дата канвертавання28.01.2013
Памер239.92 Kb.
ТыпПрограма
Федерація України зі спортивної

аеробіки та фітнесу


ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ

ЗІ СПОРТИВНОЇ АЕРОБІКИ ТА

ФІТНЕС АЕРОБІКИ


( ВЕРСІЯ ФУСАФ)


КИЇВ 2001


Зміст 1. Вступна частина

 2. Програма і характер змагань.

  1. Структура

  2. Порядок виступів

  3. Чисельність команд

 3. Учасники змагань. Представники і тренери команд.

 1. 3.1. Учасники змагань.

3.2. Площадка для виступів

 1. 3.3. Вхід/ вихід команд

  1. Неправдиві старти

  2. Тривалість виступу

  3. Музичний супровід

3.7. Вимоги до композиції спортивної аеробіки.

 1. Суддівська колегія та функціональні обов’язки окремих суддів.

  1. Судді

  2. Визначення переможців.

  3. Суддівська бригада.

  4. Головний суддя.

  5. Технічний, артистичний і спеціальний судді.

 1. Правила проведення та суддівства змагань.

5.1. Правила проведення змагань

5.2. Суддівство Технічних критеріїв

 1. 5.3. Суддівство Артистичних критеріїв

5.4. Суддівство Спеціальних критеріїв

6. Визначення результатів змагань (індивідуальних, командних).

 1. Місце проведення змагань, інвентар та устаткування.

  1. Площадка для виступів.

  2. Інвентар та устаткування.

 2. Додатки.

  1. Дозволені рухи.

  2. Заборонені рухи.

8.3. Обовязкові рухи. 1. Вступна частина.

Ці Правила змагань зі спортивної і фітнес аеробіки замінюють всі попередні фітнес аеробні Технічні Інструкції. Правила складені і адаптовані до вимог українських фахівців і спортсменів Пасічною Тетяною Володимирівною – Президентом ФУСАФ. 1. Програма і характер змагань.

  1. Структура змагань.

Всі змагання мають Офіційну предсуддівську розминку та мінімум два раунди – попередній раунд і фінал. Кількість спортсменів або команд у фіналі дорівнює шести.

До початку першого раунду змагання офіційна розминка повинна бути проведена в усіх затверджених ФУСАФ змаганнях. Приймати участь у розминці обов’язково для всіх спортсменів та суддів. Протягом розминки спортсмени мають можливість виступати на площадці для змагань, в стартовому порядку першого раунду змагання. Мета цієї розминки визначити, чи відповідає зміст композиції спортсмена Технічним Правилам. Спеціально судді розглядають наступне: одяг, недозволені рухи, необхідні рухи, обов’язкові вправи і музичний супровід (швидкість, тривалість, рівень введення вставок). Оцінки не будуть виставлені будь-якій композиції суддями протягом Офіційної розминки.

Спортсмени забезпечать суддям за формою (рапорт Спортсменів) список необхідних рухів, які знаходяться в їх композиції. Цей рапорт також вказує в якій частині композиції вони виконують ці вправи.

Спортсмени з’являються на змагальній площадці в своєму змагальному одязі негайно, як тільки будуть оголошені. Спортсмени залишають змагальну площадку негайно по закінченню свого виступу. Виступи всіх спортсменів будуть послідовні, без пауз між спортсменами. Спортсмени, що не з’явилися на змагальній площадці після оголошення, будуть дискваліфіковані від офіційної розминки і можуть бути дискваліфіковані Головним суддею від змагань.

Після розминки Головний Суддя сповістить кожного спортсмена, чиє виконання не відповідає Технічним правилам.  1. Порядок виступів

Порядок виступів визначається шляхом жеребкування для Офіційної розминки і Попереднього раунду, а фіналістам проводять повторне жеребкування.  1. Чисельність команд та види програм:

 • Індивідуальні виступи жінок;

 • Індивідуальні виступи чоловіків;

 • Змішані пари;

 • Трійки (будь яке співвідношення чоловіків і жінок);

 • фанк/ хіп-хоп команди (5-8 учасників - будь яке співвідношення чоловіків і жінок);

 • степ команди ( 5-8 учасників - будь яке співвідношення чоловіків і жінок;

 • аеробні команди, базова аеробіка (5-8 учасників - будь яке співвідношення чоловіків і жінок). 1. Учасники змагань. Представники і тренери команд.

  1. Учасники змагань.

У змаганнях приймають участь громадяни України за наступними віковими категоріями:

 • Юнаки молодшого віку 7 -10 років;

 • Юнаки старшого віку 11-13 років;

 • Юніори 14-16 років;

 • Юні 17-19 років;

 • Дорослі з 17 років

  1. Вхід/ вихід команд.

Після того, як команда або спортсмен оголошені, вони повинні вийти на площадку для виступів і швидко прийняти своє вихідне положення. До прийняття свого вихідного положення, команда може коротко привітати аудиторію, однак надмірне позування не дозволяються. По закінченню виконання композиції, команда повинна швидко покинути площадку для виступів. Спортсмени можуть коротко подякувати або привітати аудиторію після свого виступу.

  1. Неправдиві старти (фальш старти).

Неправдивий старт – це єдина причина, через яку будь-яка команда може повторити виконання свого комплексу. Неправдивий старт визначений, коли команда не може продовжити виконання після прийняття вихідного положення, або виконання перерване до його призначеного закінчення. Неприпустимий неправдивий старт – це коли неправдивий старт стався з вини спортсмена або команди, включаючи ситуацію, коли спортсмен забуває зміст виступу чи порушує правила. Команді (спортсмену) буде дозволено повторити виконання одразу ж чи в кінці категорії (час виступу за вибором спортсмена) , якщо головний суддя вважає це припустимим неправдивим стартом. Якщо старт неприпустимий – спортсмена або команду дискваліфікують.  1. Тривалість виступу

Тривалість виступу – дві хвилини (плюс-мінус 5 секунд). Відлік часу починається з першого звукового сигналу і закінчується останнім звуковим сигналом (включаючи сигнал введення вставок, якщо він використовувався). Перевірка довжини музичного супроводу перед змаганням повністю покладається на спортсменів, тренерів та представників команд. Тривалість виконання композиції буде перевірено під час Офіційної розминки. Якщо спортсмен змінює запис композиції в наступних раундах, її тривалість буде ще раз перевірено. Враховуючи, що швидкість відтворення різним звуковим обладнанням може відрізнятись, припускається різниця в тривалості композиції плюс/ мінус 5 секунд від стандартної (2 хвилини). Ті спортсмени, чия тривалість виконання менше однієї хвилини п’ятдесяти п’яти секунд чи більше двох хвилин п’яти секунд (1.55 та 2.05) не будуть допущені до переходу в наступне коло змагань, поки довжина музичного фрагменту не буде змінена відповідно до вимог правил.  1. Музичний супровід

Від команди (спортсмена) вимагається, щоб їх музичний супровід був представлений на звуконосіях (плівки, диски, міні диски), які визначають організатори змагань у Положенні про змагання. Дозволяється використання оригінальних творів.


3.6. Вимоги до композиції спортивної аеробіки.

Хореографія композиції.

Щоб отримати максимально можливу оцінку, композиція зі спортивної аеробіки повинна містити:

3.6.1. Виконання 4 (чотирьох) послідовних, ідентичних і стаціонарних повторів кожного з наступних 3 (трьох) категорій Обов’язкових вправ: стрибкові скачки, чергування високих махів ногами, віджимання.

3.6.2. Виконання 1 (одного) з рухів з кожної з наступних категорій (або “групи”) необхідних рухів: групи віджимань, статичної силової групи, повітряної групи, групи шпагатів.

3.6.3. Одяг для спортивної змагальної аеробіки.

Спортсмени під час композиції повинні бути вбрані у відповідний одяг. Відповідний одяг включає купальник, колготи або шорти, кросівки, які є відповідними і представляють аеробіку. 1. Суддівська колегія та функціональні обов’язки окремих суддів.

4.1. Судді

Для міжнародних санкціонованих змагань, список суддів буде складатися з одного головного судді, головного секретаря і мінімум 7 (семи) суддів, з яких: 2 – технічні, 2 – артистичні і 3 – “спеціаліст”.

  1. Визначення переможців.

Кожний суддя, який виставляє оцінки визначає оцінки з 10 (десяти) балів. Ранг команди від кожного судді отримано за переліком усіх балів в категорії з виду програми. Далі ранг команди від кожного судді буде відображений у звідному протоколі і оголошений.

Ранги, визначені всіма суддями для кожної команди, визначають

розміщення перших, других і третіх у змаганнях. Команда із самим високим ранговим показником буде визначена як переможець.

  1. Суддівська бригада.

Суддівська бригада має складатись з трьох класифікацій суддів-оцінювачів (технічний, артистичний і спеціальний) і Головного судді. 4.4. Головний суддя.

Головний суддя буде спостерігати за суддівською бригадою, він представляє найвищу технічну владу від ФУСАФ для проведення змагань. Головний суддя відповідає за забезпечення чіткого і чесного застосування Технічних правил суддівською бригадою і спостереження за вірним застосуванням суддівських систем і підрахунком результатів.

4.5. Технічний, артистичний і спеціальний судді.

Кожен суддя, буде оцінювати специфічні критерії оцінками не вище 10 балів, в залежності від майстерності виконання. За цією оцінкою визначається ранг спортсмена для кожного судді.

Ранги, виставлені всіма суддями для кожного спортсмена визначають розподіл першого, другого і третього місць. Спортсмен з найвищим ранговим показником буде визначений, як переможець.

Кожен суддя має виставити оцінку і ранг спортсмена якнайшвидше після його виступу – показати чи оголосити її.

Кожні суддівські критерії фітнес аеробіки відображають категорію і вид програми змагання. Спеціальний суддя визначає здатність команди мати відповідність виконання і виступу спеціальній дисципліні фітнесу. Артистичний суддя розглядає оригінальність хореографії, використання музики, представлення (зовнішній вигляд), керування команди і взаємодію в команді. Технічний суддя розглядає технічні здібності групи, включаючи форму, керування і виконання рухів. Технічний суддя також розглядає складність хореографії і синхронність команди. 1. Правила проведення та суддівства змагань.

5.1. Правила проведення змагань.

Змагання проводяться згідно Положення про змагання, в якому заздалегідь затверджені дата, місце проведення, вікові категорії учасників і види програм. Для проведення змагань необхідна суддівська бригада, затверджена ФУСАФ. Термін змагання залежить від кількості учасників.

Якщо у попередньому раунді приймають участь більше ніж 20 спортсменів або команд, то змагання має три раунди: попередній, напівфінальний та фінальний. У напівфінальний раунд відбирають 12 кращих учасників, у фінал – 6 учасників. Офіціальна розминка та попередній раунд повинні бути проведені послідовно для кожного виду програми у кожній віковій категорії на протязі одного дня. На протязі всіх раундів учасники виконують одну і ту ж композицію, але мають право змінити змагальний одяг, який затверджений суддями у Офіціальній розминці. Кожен учасник змагань може прийняти участь у трьох видах програм, але не двічі у одному і тому ж виді програми ( трійки, пари, команди). Чемпіони України попереднього року за заявою тренера або представника команди допускаються до фіналу без попередніх раундів, але ні без Офіціальної розминки. Офіціальна розминка обов’язкова для всіх учасників змагань.  1. Суддівство технічних критеріїв.

5.2.1. Суддівство технічних критеріїв спортивної аеробіки.

В оцінці Технічних критеріїв спортивної аеробіки, судді розглядають кожний силовий (включаючи потужність) рух і кожен гнучкий рух, який зробив спортсмен Необхідні рухи, які забезпечують основу оцінки, представлені додатковими силовими рухами на підлозі і в повітрі, і додатковими статичними і динамічними гнучкими рухами. Вплив на технічну оцінку кожного руху визначено ступенем складності, легкістю виконання і правильною методикою виконання.

Верхня, нижня частини тіла, ліва і права сторони тіла повинні показувати однакову силу. Гнучкість у всіх головних суглобах і лівої і правої сторони повинні бути представлені зі специфічною увагою до кульшового суглоба. Пари та групи будуть синхронізовані і оцінені як одна особа. Кожен член пари чи групи покаже подібну здатність в силі та гнучкості.

Щоб підвищити Технічну оцінку, спортсмен буде включати в свою композицію наступні вправи.

Обов’язкові вправи.

Щоб отримати максимально можливу оцінку композиція спортсмена повинна включати послідовні, ідентичні і стаціонарні повтори кожної з наступних трьох обов’язкових категорій вправ: 1. Стрибкові скачки.

 2. Чергування високих махів ногами.

 3. Віджимання.

Описи обов’язкових рухів включені в Додаток 8.3.

Необхідні рухи

Щоб отримати максимальну оцінку, композиція кожного спортсмена повинна включати виконання однієї необхідної вправи з кожної з наступних груп необхідних рухів:

 1. Група віджимань.

 2. Статична силова група.

 3. Повітряна група.

 4. Група шпагатів.

Необхідні рухи повинні бути легко ідентифіковані суддівською бригадою. Будь-який статичний силовий рух повинен бути виконаний, щоб показати контроль руху. Тобто статичні силові рухи повинні бути ідентифіковані як зафіксоване положення, а не як перехід. Будь-який рух групи шпагатів повинен бути зафіксований достатньо довго, щоб найперше показати статичну, а не динамічну гнучкість.

Припустимі рухи, підйоми, підтримки і поштовхи.

Підйоми чи підтримки з положення сточи в парах і командах, припустимі, як початкове і заключне положення. Якщо партнер (група) виконує підняття або підтримку протягом композиції, то це дозволено лише за умови, коли партнер (партнери) який підтримує, буде в положенні на підлозі, тобто контактуючи з підлогою другою частиною свого тіла додатково до своїх ніг ( наприклад сточи на колінах, сидячи, лежачи).

Поштовхи партнера (групи) припустимі лише тоді, коли спортсмен приводить себе в рух від спортсмена підтримки, використовуючи одну чи обидві руки. Спортсмени, що підтримують, не можуть бути в положенні стоячи, тобто вони повинні бути в контакті з підлогою в допомогу до ніг (наприклад стоячи на колінах, сидячи, лежачи). Рухи, які вважаються забороненими при виконанні композицій перелічені в Додатку 8.2. Коли спортсмен виконує неприпустимі рухи – підйоми, підтримки, поштовхи, їх оцінка буде зменшена. Якщо спортсмен, який приймає участь в підтримці не рухається, підйоми або підтримки вважаються неприпустимими, вони повинні показати це в Офіційній Розминці для розгляду суддівською бригадою. Спортсмен повинен підготувати альтернативний рух, якщо це вважається неприпустимим. Ті рухи, підйоми, підтримки, які класифіковані, як заборонені, включені в Додаток 8.2. ( Заборонені рухи).   1. Суддівство Технічних критеріїв фанк хіп хоп програм.

В оцінюванні виконання фанк хіп хоп програм судді розглядають складність хореографії. Отримати максимум балів може та команда, чия хореографія не буде нудною. Судді розглядають якість переміщення і рук і ніг, розподіл місць членів команди. Максимальну оцінку отримає та команда, яка покаже виступ з хорошою синхронністю. Нечіткі переміщення окремими членами групи знизить оцінку команди.

Статичні рухи сили/ гнучкості, які використані у композиції є неприпустимими. Рухи, які заборонені для виконання знижують результати команди. Наступні рухи будуть дозволені, але не будуть збільшувати технічну оцінку : 2 руки віджимання, 2 руки жим, 2 руки planche, повітряні стрибки з приземленням на дві ноги, прямий і поперечний шпагати, високі махи, стрибкові скачки, вільне падіння у віджимання.

   1. Суддівство Технічних критеріїв степ програм.

В оцінці виконання степ програм судді розглянуть складність хореографії. Максимальну оцінку зможе отримати та команда, чия хореографія не буде нудною. Судді розглянуть якість переміщення і рук, і ніг, розподіл місць, перебудови членів команди. Технічні судді також розглянуть використання степа, якість розташування стопи на степ платформі і від степу, прискорення і управління положенням і зв’язками переходів. Для максимальної оцінки, команда буде виступати в неперевершеній синхронності. Сольне виконання переміщень окремими членами групи занизить оцінку команди. Рухи, що не властиві хореографії степу заборонені. Рухи, які заборонені для виконання, знизять оцінку команди. Наступні рухи будуть дозволені, але не будуть збільшувати оцінку за техніку виконання: віджимання на 2-х руках, жим на 2-х руках, 2 руки planche, повітряні стрибки з приземленням на дві ноги, прямі і поперечні шпагати, високі махи, стрибкові скачки, вільне падіння в позицію віджимання.

   1. Суддівство Технічних критеріїв фітнес аеробних програм.

В оцінці виконання фітнес аеробних програм судді розглядають складність хореографії, відсутність повторів, точність положення рук і ніг, збереження постійної синхронності, швидкість і контроль за переходами, що поєднують рухи і серцево-судинною інтенсивністю. Максимальна оцінка вимагає, щоб хореографія не була сумною, одноманітною. Рухи, які зазвичай не виконуються в високій /низько ударній аеробіці, неприпустимі для виконання і знизять оцінку команди. Наступні рухи будуть прийняті: віджимання на 2-х руках, жим на 2-х руках, planche на 2-х руках, повітряні стрибки з приземленням на дві ноги, прямі і поперечні шпагати, високі махи, стрибкові скачки, вільне падіння у віджимання.

5.3. Суддівство артистичних критеріїв.

5.3.1. Артистичні критерії спортивної аеробіки.

Оцінюючи артистичні критерії програм зі спортивної аеробіки судді розглядають і хореографію і представлення композиції.

Хореографія визначена новаторським вибором, творчою послідовністю рухів і переходів та композицією комплексу аеробного взірця рухів. Хореографія розширена вставкою унікального, індивідуального стилю і використання всього тримірного простору площадки для змагань. Спортсмени повинні залишатися в межах площадки для змагань. Пари та трійки повинні проявити творче використання парних і командних рухів. Видовищність полягає у можливості спортсмена показати хвилювання, викликати довіру, поділитися позитивними емоціями з глядачами і суддями, за допомогою рухів, виразу обличчя під час композиції, використовуючи темп і стиль рухів, щоб показати структуру і настрій музики. Оцінка спортсмена зменшується, якщо спортсмен не попадає в такт з музикою, або коли члени пари (трійки) виступають не синхронно один до одного. На видовищність також впливає зовнішній вигляд спортсменів – одяг відповідного кольору та фасону. Спортсмени мають показати добрий зовнішній вигляд і відмінну фізичну, спортивну форму. Оцінка спортсменів зменшиться, якщо зовнішній вигляд спортсменів не відповідає вимогам Головних принципів змагального одягу.

   1. Артистичні критерії фанк хіп хоп програм.

Артистичні судді розглядають оригінальність хореографії і взаємодію між членами команди. Судді також оцінюють використання музики, ритму і темпу. Команди повинні використовувати різні форми поточних танцювальних вправ, включаючи хіп-хоп, фанк, сальсу, вуличний танець і брейк танець падіння. Акробатичні рухи і поштовхові рухи команди недопустимі.

Отримати максимальні оцінки можуть команди, які будуть вбрані у відповідний за стилем костюм для змагань. Костюм включає шапки, шляпи, прикраси та інші форми театрального плаття. Костюм для виступу повинен залишатись неушкодженим протягом всього виконання. Предмети для опору не дозволяються. Предмети для опору означають стілець, велосипед, моторний велосипед. Використання предметів для опору знижують оцінку команди.

   1. Артистичні Критерії оцінки степ програм.

Судді розглядають оригінальність хореографії, включаючи змінну позиції, кроків, використання музики, ритму і темпу. Судді також розглянуть взаємодію між членами команди, включаючи гармонійну появу (зовнішній вигляд), яка покращує виконання і зміни позицій членів команди. Всі допоміжні предмети і аксесуари недопустимі, які – не частина костюму для виступу або відокремлена чи з’ємна під час виконання частина буде розглядатись, як приналежність.

   1. Артистичні критерії фітнес аеробних програм

Судді розглядають оригінальність хореографії, включаючи використання музики, ритму і темпу. Судді також розглядають взаємодію між членами команди, включаючи гармонійну появу (зовнішній вигляд), яка покращить виконання і зміну позицій членів команди. Всі допоміжні пристрої неприпустимі, всі речі, які не є частиною костюму для змагань, або були відокремлені (зняті) під час виступу, будуть розглядатись як речі.  1. Суддівство спеціальних критеріїв.

5.4.1. Спеціальні критерії оцінки аеробності у спортивній аеробіці.

В оцінці спеціальних критеріїв зі спортивної аеробіки судді розглянуть аеробний зміст композиції. Аеробний зміст визначається вибором і розмаїттям рухів, які відображають змагання спортивної аеробіки. Спеціальний суддя також враховує роботу серцево-судинної системи спортсмена під час виконання композиції за витривалістю учасників.

Аеробний зміст також визначений хореографією, стилем, і переходами в композиції, які відображають змагання зі спортивної аеробіки.

   1. Спеціальні Критерії фанка

В оцінюванні виконання фанка/хіп-хопа суддя розглядає вибір і різноманіття переміщень, які відображають фанк/хіп-хоп, як це виконується в фітнес танцювальних класах. Суддя фанка також розглядає здібність команди, щоб виконувати хореографію, яка представляє потік, стиль і відповідність фанка/хіп хопа і здібність команди показувати добру серцево-судинну витривалість.

   1. Спеціальні Критерії степа.

При оцінюванні виконання степа суддя розглядає вибір і різноманітність переміщень, які відображають степ, як це виконується у вправах степ класу. Суддя степу також розглядає здатність команди виконати хореографію, яка представляє потік, стиль і відповідність степу, і здатність команди під час виступу показати серцево-судинну витривалість.

   1. Спеціальні Критерії аеробіки фітнеса

В оцінці виконання фітнес аеробної команди спеціальний суддя розгляне вибір і різноманіття переміщень, які відображають аеробіку, як це виконується в аеробному класі. Спеціальний суддя також розгляне здатність команди до виконання хореографії, яка представляє потік, стиль і відповідність аеробіки і здатність команди під час виступу показати добру серцево-судинну витривалість (загартованість). 1. Визначення результатів змагань (індивідуальних, командних).

Результати змагань визначаються згідно Положення змагань. Чемпіонати і першості визначають особистих чемпіонів у кожній віковій категорії серед усіх видів програм. Кубки визначають переможців серед команд у комплексному заліку згідно Положення про змагання. 1. Місце проведення змагань, інвентар та устаткування.

7.1. Площадка для виступів.

Площадка для виступів чітко визначена і відмічена лінією контрастного кольору. Розміри відміченої площадки – квадрат 7м х 7м (спортивна аеробіка) та 12м х 12м (фітнес аеробіка). Виконання композиції фітнес аеробіки поза цією площадкою не зменшує кількості балів, площадка відмічена для страхування спортсменів під час виступу.

Суддівська бригада розташована на лицевій лінії за 5-8 метрів від змагальної площадки. Покриття площадки - дерев’яне чи лінолеум.

7.2. Інвентар та устаткування.

Технічне забезпечення музичного супроводу змагань: магнітофон, посилювач, мікрофон, програвач дисків.

Технічне забезпечення суддівства змагань: комп’ютер, принтер, освітлювання, протоколи змагань.

Інвентар для змагань: 8 степ платформ належної якості.


8. Додатки.

8.1. Дозволені рухи.

 • Віджимання від підлоги на двох руках.

Рух, під час виконання якого груди наближаються до підлоги на 10 см, а тіло залишається прямим.

 • Жим на двох руках (ноги нарізно, щука, групування або V–жим)

Рівновага, при якій вага повністю перенесена на кісті з зігнутим тазом. Ноги можуть бути нарізно, щука, групуванні або позиції V. Може бути виконано і з руками вперед, однією назад і однією вперед, або обома кистями назад.

 • Planche – “Крокодил”

Рівновага, при якій тіло лежить горизонтально, спираючись на лікті.

 • Стрибки з приземленням на дві ноги включають:

Стрибок з зігнутими ногами

Стрибок з двох ніг, в якому ноги швидко піднімаються до підвернутої позиції перед приземленням.

Стрибок прямий шпагат

Стрибок з двох ніг. В якому ноги швидко піднімаються в позицію прямого шпагату перед приземленням.

Стрибок ноги нарізно.

Стрибок з двох ніг, в якому ноги швидко піднімаються до позиції поперечного шпагату перед приземленням.

Стрибок зігнувшись, щучка, складка.

Стрибок з двох ніг, в якому ноги швидко піднімаються до горизонтального положення, зігнувшись перед приземленням.

Стрибок пірует (оберт на 360 градусів)

Стрибок з двох ніг, в якому тіло здійснює оберт на 360 градусів в повітрі, до приземлення.

 • Прямий шпагат

Позиція шпагату, в якому одна нога витягнута вперед, друга – назад, лінія тулуба – вертикальна

 • Шпагат ноги нарізно.

Позиція шпагату, в якому ноги розведені в різні сторони.

 • Шпагат прямий

Позиція шпагату, в якому одна нога витягнута вперед, друга – назад, лінія тулуба – вертикальна. Може виконуватись з нахилом вперед, або лежачи на спині.

 • Шпагат поперечний

Позиція шпагату, в якому ноги розведені в різні сторони. Може виконуватись з нахилом вперед, або лежачи на спині.

 • Високий мах ногою

Високий мах стоячи, який починається з маленького стрибка або кроку вперед, де одна нога піднімається як найнижче – до лінії талії. Може виконуватись в сторони.

 • Стрибкові підскіки.

Підскік, який починає виконуватись з положення ноги разом, в повітрі ноги розводять на ширину плечей, і перед приземленням знову зводять ноги разом.

 • Вільне падіння в положення віджимання.

Рух, при якому тіло вільно падає вперед, щоб віджатись на руках. Корпус рівний.


8.2. Заборонені рухи.

 • Обертання на голові

Рух, при якому вага тіла повністю перенесена на голову і тіло, яке обертається по колу.

 • Blackflip

Рух при якому здійснюється оберт через голову назад, приземлення на обидві ноги.

 • Оберт боком

Рух, під час якого тіло йде боком через розведені ноги у положенні стійка на руках.

 • Оберт вперед

Рух, під час якого, за рахунок сильного поступального руху передньою ногою тіло перевертається через голову. Потім поштовхом рук повернути тіло у вертикальне положення.

  1. Обов’язкові рухи.

Стрибкові скачки

 1. Нижня частина тіла є контрольною - тіло підтримується таким чином, що кожний рух ніг, ступенів, стегна і боків повинні бути однакові.

 2. Зміни рухів рук для кожного повторення допустимі.

 3. Лицем до основного напрямку виконання.

 4. Початкова і кінцева позиції для кожного повторення повинні бути з ступнями разом.

 5. Мінімальний рівень виконання має бути:

 1. Зовнішня ширина позиції ступень повинна бути щонайменше такою же широкою, як зовнішня ширина плечей.

 2. Внутрішня ширина позиції повинна не бути більша, ніж видима ширина черевика спортсмена окремо.

 3. Ступні можуть бути всередині в розширеній або паралельній позиції, але повинні бути однаковими для кожного повторення.

Чергування високих махів ногами

 1. Нижня частина тіла є контрольною - тіло рухається таким чином, що кожний рух ніг, ступенів, стегна і боків повинні бути однакові.

 2. Зміни рухів рук для кожного повторення допустимі.

 3. Виконується боком до основного напряму виконання. Кожний член Пари/ Команди повинний виконувати махи в одному напряму до тієї ж сторони.

 4. Початкова і кінцева позиції для кожного повторення махів має бути з обома ступнями в контакті з підлогою.

 5. Підіймання ноги до рівня щонайменше талії має бути мінімальний рівень виконання.

 6. Висота ноги протягом всіх махів не повинна відрізнятися.

 7. Змінні ноги повинні використовуватися, наприклад: ЛПЛП або ПЛПЛ

 8. Напрям кожного маху повинний бути прямо вперед (в стрілоподібній площині). Бічне змахування не кваліфікується, як обов'язкові чергування високих махів ногами.

Віджимання

 1. Плечі, спина і руки є контрольними - тіло рухається таким чином, що кожний рух плечей, спини і рук повинні бути однакові.

 2. Зміни рухів ніг для кожного повторення допустимі.

 3. Виконується боком до основного напряму виконання. Кожний член Пари /Команди повинний виконувати в одному напрямі, лицем в ту ж сторону.

 4. Початок і кінець позиції для кожного повторення має бути з руками в контакті з підлогою і ліктями в розширеній позиції.

 5. Зниження скрині доречно щонайменше напівдорозі між початковою позицією і підлогою є мінімальний рівень виконання.

 6. Руки повинні залишитися в початковій позиції через завершення кожного повторення і повинні підтримати контакт з підлогою через завершення кожного повторення. Таким чином віджимання на одній руці і мандрівні віджимання не кваліфікують, як обов'язкові віджимання.

 7. Будь-яка або обидві ступні повинні залишитися в контакті з підлогою весь час.Дадаць дакумент у свой блог ці на сайт

Падобныя:

Правила змагань зі спортивної аеробіки та фітнес аеробіки ( версія фусаф) київ 2001 Зміст iconЄдиний план-календар спортивних змагань та масових заходів міста на 2012 рік зміст

Правила змагань зі спортивної аеробіки та фітнес аеробіки ( версія фусаф) київ 2001 Зміст iconРозвиток гнучкості та сили в умовах занять аеробікою та фітнесом
Розвиток гнучкості та сили в умовах занять аеробікою та фітнесом: Методичні вказівки до проведення занять з танцювальної аеробіки...

Правила змагань зі спортивної аеробіки та фітнес аеробіки ( версія фусаф) київ 2001 Зміст icon«Фітнес на все літо в подарунок» Увага! Для участі в акції необхідно бути власником клубної карти мережі фітнес-клубів ФітКьорвс або учасником* watsonsclub!
Увага! Для участі в акції необхідно бути власником клубної карти мережі фітнес-клубів ФітКьорвс або учасником* watsonsclub!

Правила змагань зі спортивної аеробіки та фітнес аеробіки ( версія фусаф) київ 2001 Зміст iconРегламент на проведення турніру у 201 2 році Дніпропетровськ 201 2 Глава Загальні положення Стаття Огранізатором змагань є Дніпропетровська обласна спортивна громадська організація «Асоціація вуличного футболу Дніпропетровської області «Футбольний Альянс»
Стаття Виконавчий комітет (далі Виконком) – керівний орган змагань, який покладає

Правила змагань зі спортивної аеробіки та фітнес аеробіки ( версія фусаф) київ 2001 Зміст iconПравила игры (Regle du jeu) Жан Ренуар 1939 Головокружение (Vertigo) Альфред Хичкок 1958 2001: Космическая одиссея (2001: a space Odyssey) Стенли Кубрик 1968
Восход солнца: песнь для двоих (Sunrise: a song of Two Humans) Фридрих Вильгельм Мурнау 1927

Правила змагань зі спортивної аеробіки та фітнес аеробіки ( версія фусаф) київ 2001 Зміст icon01135, м. Київ, вул. Чорновола 26/2, оф. 56 Тел. 236-86-19, факс 236-98-36 Код єдрпоу 34494366, р/р: 26004413114901 в пат «акб «Київ» м. Київ, мфо 322498
Код єдрпоу 34494366, р/р: 26004413114901 в пат «акб «Київ» м. Київ, мфо 322498

Правила змагань зі спортивної аеробіки та фітнес аеробіки ( версія фусаф) київ 2001 Зміст iconПравила по метрологии пр 50 030-2001 "Государственная система обеспечения единства измерений. Система аккредитации лабораторий радиационного контроля (сарк). Основные положения" (приняты постановлением Госстандарта РФ от 17 апреля 2001 г. N 177-ст)
Системы аккредитации лабораторий радиационного контроля и обеспечении ее функционирования

Правила змагань зі спортивної аеробіки та фітнес аеробіки ( версія фусаф) київ 2001 Зміст iconПравила №67 (протокол №7, § 20) Рига, 13 февраля 2001 года правила ужения изданы согласно пункту 3 части первой статьи 13 Закона о рыболовстве
В местах, где установлено лицензированное ужение, в дополнение к карте ужения необходима также лицензия. Перечень мест лицензированного...

Правила змагань зі спортивної аеробіки та фітнес аеробіки ( версія фусаф) київ 2001 Зміст iconГоночная инструкция правила > Соревнования проводятся по: Правилам парусных гонок 2001 2004 Международной парусной федерации (ппг-01); Правилам соревнований Всероссийской федерации парусного спорта ппс-2001
Специальным правилам orc 2002–2003, категория 5, со следующими изменениями и отступлениями от требований orc sr – 2002–2003

Правила змагань зі спортивної аеробіки та фітнес аеробіки ( версія фусаф) київ 2001 Зміст iconУл. Шагова, 152 Программа 95*5
Составлена в базисных ценах на 01. 2001 г по нб: "гэсн 2001 "тснб-2001 Костромской области (эталон)""

Размесціце кнопку на сваім сайце:
be.convdocs.org


База данных защищена авторским правом ©be.convdocs.org 2012
звярнуцца да адміністрацыі
be.convdocs.org
Галоўная старонка